wmaraci reklam

Bitcoin, LiteCoin, Ethereum Sizce Hangisine Yatırım Yapmalıyım ?

19 Mesajlar 2.397 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

vfstech vfstech WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 24 / 54
  • Ticaret 6, (%100)
Analizlere bakıyorum doviz.com'dan bir ara 30 dolar'a çıkmış sonra yıllarca 4 dolar'da seyretmiş. Nisan ayından beri bütün coinler coştu ama nereye kadar artacak, Litecoin'de Bitcoin kadar yükselir mi diye düşünüyorum. Bitcoin'de Mart, Nisan aylarına kadar 4bin lirada seyrediyordu, şimdi 69 bin.

wmaraci
reklam

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
vfstech şu açıdanda bakabilirsiniz bitcoin çakılmadı

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
LTC: Bundan yakalışık bir ay önce LTC için hacim değerinin ateşleme sistemi benzeri bir işlevi olacağını iletmiştim. LTC belirtildiği gibi hacim desteğini aldı ve orta vadede bekleneni yatırımcılara verdi. Fakat artık durulma bekliyoruz. Çizilen destek direnç çizgileri gösteriyor, anlık fiyat dirençte bulunuyor. Artık bir düzeltme olması gerekiyor. Şahsen bu seviyeden alım yapmazdım. Bir süre izlemek en doğrusu olacak ve duruma göre şekil alınabilir.( coinamca analizi )

LTC bu yüzden gerçekten riskli uzun vadede kazandırır mı büyük ihtimalle evet ama bahsedilen süre 3 ay ise burada tedbirli davranmak şart.

ETH zaten BTC gibi zamanında zengin edeceğini cidden etti aslında ona da bir ateşleme gelmesi olası ama bunu 3 ay için beklemiyorum açıkçası.

3 Aylık sürede aralarında ben BTC ve LTC kazandırabilirliği yüksek ve BTC daha güvenilir bir liman. Ama dediğim gibi büyük paraya güzel kazandırır.

Kullanılan Borsalara Gelelim:
BTCTURK şu anda ETH almak isteyene imkan tanıyor.
KOINIM ise LTC almak isteyene imkan tanıyor.
Bu ikisini kullanıyorum bu yüzden bunları yazdım, kullanmadığım şeyi söylememde o yüzden diğer borsaları denemiş arkadaşlar yorumlar.

Yabancı Borsa ise Poloniex nedendir bilmiyorum bana en çekicisi geliyor. Balance IOTA için vs. kullanmak zorunda bırakıyor ama Balance borsasının dezavantajı belirli bir işlem tutarı altında paranız varsa onu al sata sokturmuyor avantajı ise onaysız 2BTC sınırına kadar işlem izni veriyor.

Bitfinex ise zaten bildiğiniz gibi dünyada ki en büyük borsalardan birisi ayrıca onaylı hesaplara Dolar ile direk yatırım imkanı da sunuyor.

YTD
TeknoTa

kişi bu mesajı beğendi.

eneskamis.com

• Üyelik 25.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 24 / 54
  • Ticaret 6, (%100)
Koinim.com servisi çok gecikmeliymiş. Hesabı onaylarlarsa yarın öğlen yatıracağım, satın almayı düşündüğüm bir şey veya başka bir yatırım düşüncem yok, nasip artık. MehmetFazilK

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

bluecity bluecity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web kazanç
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 965
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
vfstech koinim hangi yönden gecikmeli acaba?

Ctrl+C

• Üyelik 25.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 24 / 54
  • Ticaret 6, (%100)
Konularda görüyorum daha çok, hesap onaylama işlerinde geç cevap veriyorlarmış. 1 haftadır bununla uğraşan kişiler var. Alım-Satım konusunu daha test etmedim. Bende hesap onayı yolladım, bekliyorum şu an. bluecity

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
vfstech 2 gündür onay bekliyorum koinimden

bluecity bluecity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web kazanç
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 965
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
vfstech Bende koinim i şu an mecburiyetten kullanıyorum.Acaba bir eksisi mi var dedim.Benim hesabım önceden onaylıydı.Paribu kullanmak istiyordum 3 gündür onay bekliyorum mail attım çok yoğunuz 1-2 haftadan önce sıra gelmez sırayla gidiyoruz dediler.

Bu arada benim koinim hesabım 1-2 gün içinde onay almıştı.Hepsi birbirinin aynısı bazen geciktiriyorlar bazen çabuk oluyor.Btcturk halen onay bekliyorum bugün sitelerine giriş bile yapamadım teknik sorun varmış.

Ctrl+C

cooper cooper Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Müh. öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 225 / 254
  • Ticaret 5, (%100)
bluecity MehmetFazilK Koinim'e kimlik gönderip onay beklemem, eft geçip aynı zamanda LTC almam yaklaşık 5 dakika sürdü hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al