wmaraci reklam

Bitcoin, LiteCoin, Ethereum Sizce Hangisine Yatırım Yapmalıyım ?

19 Mesajlar 2.345 Okunma
wmaraci reklam

TeknoTa TeknoTa Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 86 / 95
  • Ticaret 31, (%97)

Bitcoin, LiteCoin, Ethereum Sizce Hangisine Yatırım Yapmalıyım ?

Bugün ulaştığı değerler düşünülerek kısa vadeli (1-3 ay) hangi coine yatırım yapmamı tavsiye edersiniz? Ayrıca alımları hangi firmadan yapıyorsunuz ? Bu konularda önerileriniz ne olur?

Güncel Fiyatlar:

BTC: 69.400 TL

ETH: 2,550.TL

LTC: 1,351 TL

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
kesinlikle ltc daha dün 600 700 tl civarıydı şimdi 1300 civarı 100 tl yerine keşke daha çok yatırsaydım akıl edemedim deneme için yatırmıştım
TeknoTa

kişi bu mesajı beğendi.

vfstech vfstech WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 24 / 54
  • Ticaret 6, (%100)
Bende LTC yatırmayı düşünüyorum. Gece 00.00'da 194 USD iken şimdi 324 USD güncel fiyatı. 2'yken 3'e katladı. Coinlerdeki riski biliyorum fakat uzun vadeli yapacağım bende. Koinim sitesini kullanmayı düşünüyorum. Pek bir tecrübem yok, tecrübesi olan arkadaşlar yorum yaparsa çok iyi olur. Konuyu takipteyim.
TeknoTa

kişi bu mesajı beğendi.

Genc Genc Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1606
  • Beğeniler 760 / 441
  • Ticaret 49, (%98)
Firma önerilerini bende merak ediyorum ek konu açmadan konu sahibinin affına sığınarak, Kredi Kartı / Banka Kartı ile alabileceğimiz yabancı veya yerli siteler ile alışveriş yapanlar varsa konu altına yazabilir mi acaba ?
TeknoTa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
Şu an için LTC almak biraz tehlikelidir. Bir şey yükseliyor diye balıklama dalmayın çakılması çok sert olabilir.
BTC uzun vadede asla üzmeyecektir. ETH ise açıkçası hala baya sabır gerektiriyor. Onun yerine uzun vadede bekleyecekseniz BTC veya IOTA almanızı tavsiye ederim.

-3 aylık bir süreçten bahsetmişsiniz. O zaman IOTA olmaz. ETH olmaz. Geriye BTC ve LTC kalıyor. BTC daha banko ama daha az kazandırır. LTC daha riskli ama daha çok kazandırır tercih sizin.
TeknoTa Cliwex

kişi bu mesajı beğendi.

eneskamis.com

deliveli deliveli WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 08.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BÖTE
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 53 / 49
  • Ticaret 8, (%100)
Takipteyim hocam.Almanya da yasiyorum, paypal ile alabilecegim site ile birlikte, hangisine yatirmaliyim arastiriyorum. Bilgi sahibi arkadaslar aydinlatirlarsa sevinirim.
TeknoTa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
eneskamis o yüzden hesabını iyi yapmalısın düşmeye başladığı an bozdur duruma göre tekrar al vs. çakılma seni etkilemesin yani. Ayrıca para miktarı yüksekse btc getirisi oluyor yoksa pek birşey kazandırmıyor btc.
TeknoTa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
ayrıca sıkı takip edeceksen ripple de iyi 1 tl küsür o yüzden kuruşlar oynuyor al sat iyi kazandırıyor.
TeknoTa

kişi bu mesajı beğendi.

vfstech vfstech WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 24 / 54
  • Ticaret 6, (%100)

eneskamis adlı üyeden alıntı

Şu an için LTC almak biraz tehlikelidir. Bir şey yükseliyor diye balıklama dalmayın çakılması çok sert olabilir.
BTC uzun vadede asla üzmeyecektir. ETH ise açıkçası hala baya sabır gerektiriyor. Onun yerine uzun vadede bekleyecekseniz BTC veya IOTA almanızı tavsiye ederim.

-3 aylık bir süreçten bahsetmişsiniz. O zaman IOTA olmaz. ETH olmaz. Geriye BTC ve LTC kalıyor. BTC daha banko ama daha az kazandırır. LTC daha riskli ama daha çok kazandırır tercih sizin.

Kesinlikle katılıyorum, düşüşü çok kötü olacak ama dünden beri katlama miktarı çok oldu. Cezbetmiyor desem yalan olur. Ve gittikçe artıyor. BTC arkadaşın dediği gibi çok para olmazsa kazandırmıyor. Yarına kadar beklesem, analizlere göre öğleden sonra bir miktar yatırsam sizce mantıklı mı? (Mebla: 700 TL kadar)
TeknoTa

kişi bu mesajı beğendi.

TeknoTa TeknoTa Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 86 / 95
  • Ticaret 31, (%97)

eneskamis adlı üyeden alıntı

vfstech adlı üyeden alıntı

Kesinlikle katılıyorum, düşüşü çok kötü olacak ama dünden beri katlama miktarı çok oldu. Cezbetmiyor desem yalan olur. Ve gittikçe artıyor. BTC arkadaşın dediği gibi çok para olmazsa kazandırmıyor. Yarına kadar beklesem, analizlere göre öğleden sonra bir miktar yatırsam sizce mantıklı mı? (Mebla: 700 TL kadar)

Benimde aklım Litecoin'de ama bu yükselişin bir de düşüşü olur mu orası beni tedirgin ediyor. Bu kadar fazla yükselmeseydi şayet hiç düşünmeden litecoin alacaktım. Hal böyle olunca kararsız kaldım litecoin alıp almamakta.
vfstech

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al