wmaraci reklam

Space Mining Üye Ol Ücretsiz 100 GH/s Kazan

29 Mesajlar 3.878 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)
Merhaba Arkadaşlar;Yaklaşık 5 gündür acaba gerçekten ücretsiz nasıl olur scam sitemi diye şüphe ederken taş attımda kolum mu yoruldu dedim ve space mining sitesine üye oldum arada bir siteye girdim baktım BTC yüklenmeye başladı toplamda yabancı telegram uygulamarından 80 referans kastım ve alt limit olan 0.00025000 ulaştım ve hesabıma göndermelerini talep ettim ve yaklaşık olarak 10 dk içinde hesabımda gördüm ve sizinle paylaşmak istedim..
Site Adresi : https://www.spacemining.io/
[COLOR=#e74c3c]Referans Adresi :[/COLOR] https://www.spacemining.io/?ref=51468

[COLOR=#e74c3c]Anlık Satoshi :[/COLOR]
https://drive.google.com/file/d/1AmTqU9ZOfyHqzGliG1HGZY_59LQBYdBG/view
https://drive.google.com/file/d/14QIWYwfebpt7AXP8lAuC6akl6OC71oRa/view

[COLOR=#e74c3c]Referans Listem:[/COLOR]

wmaraci
reklam

Barun Barun 1910 Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Radyasyon
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1639
  • Beğeniler 157 / 233
  • Ticaret 8, (%100)
Deneyelim

theweakone theweakone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WM
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 26 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
15 tl gibi bir rakam sanırım 5 günde, fakat 80 referansa baya düşük geldi bana. Ayda 90 tl eder gibi, minimum üyelikleri 80 tl ücretliye geçişte, denenebilir mi? Bir getiri sağlar mı? Merak ediyorum.

stroncow stroncow WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 414
  • Beğeniler 186 / 94
  • Ticaret 2, (%100)
Deneyelim bakalım

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)

theweakone adlı üyeden alıntı

15 tl gibi bir rakam sanırım 5 günde, fakat 80 referansa baya düşük geldi bana. Ayda 90 tl eder gibi, minimum üyelikleri 80 tl ücretliye geçişte, denenebilir mi? Bir getiri sağlar mı? Merak ediyorum.

Amaç aslında sitenin size verdiği bitcoinlerle sürekli GH/S yükseltme ve referanslarınızla beraber büyüme yani saadet zinciri siteye arada bir girince level atlıyorsunuz oda size referanslardan gelecek komisyonuda arttırıyor.

Zaman konusuna gelirsek 5 gün oturupta hergün girmedim bazen scam diye düşündüm arada bir girdim baktım kaç kaç yazıyor hangi oranda yazıyor neye göre yazıyor diye.

Bu kadar referansa az diyebilirsiniz referanslarınızı bilgilendireceksiniz mesela 5 günde alt limite getiriyorsa referanslarınıza bakın bu site GH/S yükseltme odaklı bir site o yüzden kazandığınızı sitede GH/S satın alırsanız daha hızlı sonuca ulaşırız.

Kendi paranızla almanızı önermiyorum. Siteden gelen siteye gitsin.

Not: Dün çektiğim saatten şuan ki saate çekme limitine gelmişim.

kaankrbck kaankrbck WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 23, (%100)
Üye oldum referansınız ile teşekkürler.

• Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)
Anlık gelen Satoshi miktarını videoya çekip ekledim.

theweakone theweakone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WM
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 26 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

barisay adlı üyeden alıntı

Amaç aslında sitenin size verdiği bitcoinlerle sürekli GH/S yükseltme ve referanslarınızla beraber büyüme yani saadet zinciri siteye arada bir girince level atlıyorsunuz oda size referanslardan gelecek komisyonuda arttırıyor.

Zaman konusuna gelirsek 5 gün oturupta hergün girmedim bazen scam diye düşündüm arada bir girdim baktım kaç kaç yazıyor hangi oranda yazıyor neye göre yazıyor diye.

Bu kadar referansa az diyebilirsiniz referanslarınızı bilgilendireceksiniz mesela 5 günde alt limite getiriyorsa referanslarınıza bakın bu site GH/S yükseltme odaklı bir site o yüzden kazandığınızı sitede GH/S satın alırsanız daha hızlı sonuca ulaşırız.

Kendi paranızla almanızı önermiyorum. Siteden gelen siteye gitsin.

Not: Dün çektiğim saatten şuan ki saate çekme limitine gelmişim.

Cevap için teşekkürler, ben de kendi refimle biraz üye topladım 6-7 tane kadar, gelen miktar değişti mi bilmiyorum fakat dün akşam 6 dan beri falan 0.00000800 lere geldim. 1 günde sizin ki 0.0025 olduysa referanslar iş yapıyo demektir. Şimdi sizin öneriniz biriktikçe gh/s i yükseltmek değil mi ? Çünkü birikeni çeksek bile işe yarayacak bir para değil zaten. En azından yükseltip site de ayakta kalırsa belki bi miktar işe yarar kazanç olabilir.

• Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)

theweakone adlı üyeden alıntı

Cevap için teşekkürler, ben de kendi refimle biraz üye topladım 6-7 tane kadar, gelen miktar değişti mi bilmiyorum fakat dün akşam 6 dan beri falan 0.00000800 lere geldim. 1 günde sizin ki 0.0025 olduysa referanslar iş yapıyo demektir. Şimdi sizin öneriniz biriktikçe gh/s i yükseltmek değil mi ? Çünkü birikeni çeksek bile işe yarayacak bir para değil zaten. En azından yükseltip site de ayakta kalırsa belki bi miktar işe yarar kazanç olabilir.

Doğrudur hocam ek olarak şöyle bi kaba hesap yaparsak adamlar BTC ile GH/s satıyor şuan da BTC ucuz şuanda anlık 1 tl kazanıyorsan BTC yükseldiğinde 5 tl kazanç sağlayabilirsin. Ama biriktirdiğini çekersen şuanki değerine gider :)

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
ponzi sistem quantumhash, sierrehash, cryptocurrencyminin sitelerinin aynı admini bir yere kadar para verip sonra bir anda sistemi kapatıyor tema ve içerikleri çok benzer aynı şeyi burdada yapacak fakat burda ayağını sağlama almış yatırım yapmadan kısa sürede kazanamazsınız arkadaş burda kazanmış çünkü blmeyen biri gidip 26 bin ghs satın almış he kazanmanız mümkün mü olasılık var ama size şunu söylim quantumhash açıldıktan 15 gün sonra patladı sierrehash açıldıktan 25 gün sonra patladı cryptocurrencyminin açıldıktan 7 gün sonra patladı
barisay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al