wmaraci reklam

Kişisel Blog Projemi Gerçekleştiriyorum.

23 Mesajlar 3.734 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
adsoyad şeklindeki domainler nedense hiç hoşuma gitmiyor. kendi ismiyle marka olmaya çalışan bir çok insan var ama başarabilen yok.
başarılar.
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT
wmaraci
reklam

RootFRM RootFRM Müşteri Temsilcisi Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

yigithance adlı üyeden alıntı

hadi bakalım başarılar. kolay gelsin

YasinKİRAN adlı üyeden alıntı

Okunası.. :) Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.

Teşekkürler :)

Valkyrie adlı üyeden alıntı

adsoyad şeklindeki domainler nedense hiç hoşuma gitmiyor. kendi ismiyle marka olmaya çalışan bir çok insan var ama başarabilen yok.
başarılar.
Bu duruma o kadar kötü bakmamak lazım, daha önceden deneyimim olmasa dediğiniz gibi ad soyad bir domain almazdım. Daha fazla tecrübe kazanıp işin daha zor boyutunu görmek için bu projeye giriştim. Şuan için çok iyi gidiyoruz geceden sabaha 6 TL adsense geliri olmuş totalde mesela. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Bugüne kadar hep ileri denedik.

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
Kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş ;)
Vazgeçme başarabilirsin, başaramayacağını söyleyenler her zaman başaramayanlardır.
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

RootFRM RootFRM Müşteri Temsilcisi Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

Kodespa adlı üyeden alıntı

Vazgeçme başarabilirsin, başaramayacağını söyleyenler her zaman başaramayanlardır.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, evet kedi muhabbeti tamda bu konu için uygun olmuş :D

Bugüne kadar hep ileri denedik.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

YasinKiRAN YasinKiRAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & Wordpress
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 65 / 92
  • Ticaret 17, (%100)
RootFRM

Kazananı görmedim demiş Valkyrie doğrudur ama görmedin, duymadın, bilmiyorsun? Buda bir gerçek. Bu yüzden demem o ki sadece kişisel blog ile ilerleyerek istediği miktarı kazanabilir. Benim görüşüm bu gören, bilen, duyan olarak. ;)
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

blogtecrubem blogtecrubem www.blogtecrubem.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** B**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 155 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Başarılar dilerim. Ama logo konusunda tekrar düşünmenizi tavsiye ederim. Bence daha iyisi olabilir.
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)

Kodespa adlı üyeden alıntı

Bu mesajın benim gönderdiğim mesaja istinaden yazıldıysa forum kavramını tam olarak kazanamamışsın demektir. Başlığı atışma başlığına döndürmek istemiyorum lakin burası bir tartışma platformu ve geliştirmeye yönelik her olumlu/olumsuz düşünce bir fizibilite çalışması niteliğindedir. Ama senin yaptığın tabii ki forum ile alakası olmayan direkt kavgaya maal verecek bir durum yani kısaca baltalama.

Tekrar söylüyorum ve bin defa daha söylerim. Açtığım ve sattığım onca siteden sonra ad soyad domainleri belirli bir kitleye hitap eder. Birebir kullanıcıyı sevdirecekseniz yemre gibi sinan y. gibi olmanız lazım. Yani illa olmak lazım değil adamların kendi satış tutundurmaları bu yönde. Öncelikle kişisel bir blog, ardından yardımcı bazı önemli nokta atışı bilgiler, ve yine ardından bir iki ücretsiz wordpress teması ve ardından satışa çıkartılan temalar. Wmaraci bile ilk zamanlarda çok tanınmazken benim tanımama sebep, özgün türk yapımı temalar yapan bir kişinin sadece bu forumda linkleri paylaşması ve üyelik gerektirmesi ile oldu. Bende bu sayede burayı bulan ve kullananlar arasındayım.

Neyse, kemal e.'nin yaptırdığı araştırdığı infog.'lar vb ile de gösterebilirdim de sanırım herkesin tecrübe etmesi gereken yol var. Benim tecrübem de bir şey katayım derken bana katılan "kedi" tabiri oldu. Fikir vermemek gerekmiş.. Nankörlüğünüzde kediliğiniz de size kalsın. Kendimi veya başka birşeyi de kanıtlamama gerek yok ayrıca :)

İyi forumlar
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT

bycaptan bycaptan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 7 / 23
  • Ticaret 9, (%100)
Tema çok hoşuma gitti gerçekten. İyi şanlar diliyorum size.
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)

Valkyrie adlı üyeden alıntı

Bu mesajın benim gönderdiğim mesaja istinaden yazıldıysa forum kavramını tam olarak kazanamamışsın demektir. Başlığı atışma başlığına döndürmek istemiyorum lakin burası bir tartışma platformu ve geliştirmeye yönelik her olumlu/olumsuz düşünce bir fizibilite çalışması niteliğindedir. Ama senin yaptığın tabii ki forum ile alakası olmayan direkt kavgaya maal verecek bir durum yani kısaca baltalama.

İyi forumlar

Kesinlikle durumu yanlış anlamışsınız zira dediğiniz gibi burası bir forumdur herkes dilediği düşüncesini paylaşmakta özgür hakaret vb durumlara girmeden ki bu forumda yıllardan beridir varım ve herhangi bir hakaret veya sataşma durumu olsaydı zaten şimdiye kadar buralarda kalamazdık :) :)

Ek olarak belirtmişsiniz zaten "Birebir kullanıcıyı sevdirecekseniz yemre gibi sinan y. gibi olmanız lazım. "

Bu örnekleri siz veriyorsunuz olmayacak bir durum değildir.

Tekrardan kusura bakmayın yanlış anlaşılma olmasın lütfen saygı sevgi çerçevesinde münazara ediyoruz :)
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

Coldcraftings Coldcraftings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek C# , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 16 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Yabancı forumlarda journey( motivasyon ) olarak görüyordum bunları bunu wmaracında görmek beni mutlu etti.Vazgeçmeden ilerlemeye devam ederseniz herşeyin olacağına inanıyorum.Başarılar dilerim.
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al