wmaraci reklam

İlerleme mi?-Gerileme mi?

37 Mesajlar 4.028 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

baates baates WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 215 / 160
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşlar bir blog kurup geliştirmeye çalışıyorum. Ben içinden baktığım için kargada bana kartal görünüyor....:D acaba uzaktan bakınca ne gibi hatalarım var ve hangi konuyu ısrarlara (diğer bloglarda aynı yanlışı yapıyordur bende ondan etkilenmiş olabilirim ısrar o ısrar yani) yanlış yapmaktayım.:confused:

Elmas kadar değerli görüşlerinizi bekliyorum...

Web site adresi: baates.com

wmaraci
reklam

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Domain bana biraz itici geldi anlamı nedir ?

• Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 215 / 160
  • Ticaret 5, (%100)

Freezby adlı üyeden alıntı

Domain bana biraz itici geldi anlamı nedir ?

özel bir anlamı yok sadece baş harf kısaltması gibi klasik bir şey....
yorum için teşekkürler...

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Sitenizin tasarımı çok güzel.
Ancak içerikte biraz sıkıntı var. O da şu: Mesela siz her konuda yazılar yazmışsınız. Sağlık vs.Bunu kişisel bir site olarak kullanmalısınız bence. Kişisel yazıların yanında bilginiz olan konuları da yazarsınız. Ama bu sağlık konuları olmamış bana göre. Öncelikle hangi konuda yazacağınıza bir karar verirseniz çok daha iyi olur. Kolay gelsin. İyi günler.
baates

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 215 / 160
  • Ticaret 5, (%100)

Ghost adlı üyeden alıntı

Sitenizin tasarımı çok güzel.
Ancak içerikte biraz sıkıntı var. O da şu: Mesela siz her konuda yazılar yazmışsınız. Sağlık vs.Bunu kişisel bir site olarak kullanmalısınız bence. Kişisel yazıların yanında bilginiz olan konuları da yazarsınız. Ama bu sağlık konuları olmamış bana göre. Öncelikle hangi konuda yazacağınıza bir karar verirseniz çok daha iyi olur. Kolay gelsin. İyi günler.

haklısın kardeşim uyarını dikkate alıp daha ilgi alanlarım da yazmaya çalışacam...
Ghost

kişi bu mesajı beğendi.

cnkymz cnkymz Araştır Dur ! Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimya Mühendisliği
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 41 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Önce şunu belirteyim şu sözü çok beğendim :)
Ben içinden baktığım için kargada bana kartal görünüyor
Velhasıl siteni inceledim. Naçizane görüş belirtmek isterim. Ben sitede logoyu çok merak ederim. İncelerim nasıl durmuş gibi. Belki de bundandır bilmiyorum ama biraz karınca duası olmuş sanki. Logonu biraz daha büyültebilirsin diye düşünüyorum.

Ghost'a bir konuda katılmıyorum. Şuan görünürde bir portal veya gündemi yazan bir site tadında. O yüzden kişisel siteden ziyade portal yapabilirsin. Yada kişisel yaparım dersen, teman biraz geniş kalır gibi düşünüyorum. Fakat şu konuda ghost'a kesinlikle katılıyorum, nasıl bir blog yapmaya çalışırsan çalış, kategorin belli olsun. Ne kadar belli olursa çizgin, o kadar netleşir yazıların, hitap edeceğin kesimler belirginleşir. Tabi herkese hitap edeceğim dersen o da başka :)

Başarılar dilerim :)
baates

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 215 / 160
  • Ticaret 5, (%100)

cnkymz adlı üyeden alıntı

Önce şunu belirteyim şu sözü çok beğendim :)

Velhasıl siteni inceledim. Naçizane görüş belirtmek isterim. Ben sitede logoyu çok merak ederim. İncelerim nasıl durmuş gibi. Belki de bundandır bilmiyorum ama biraz karınca duası olmuş sanki. Logonu biraz daha büyültebilirsin diye düşünüyorum.

Ghost'a bir konuda katılmıyorum. Şuan görünürde bir portal veya gündemi yazan bir site tadında. O yüzden kişisel siteden ziyade portal yapabilirsin. Yada kişisel yaparım dersen, teman biraz geniş kalır gibi düşünüyorum. Fakat şu konuda ghost'a kesinlikle katılıyorum, nasıl bir blog yapmaya çalışırsan çalış, kategorin belli olsun. Ne kadar belli olursa çizgin, o kadar netleşir yazıların, hitap edeceğin kesimler belirginleşir. Tabi herkese hitap edeceğim dersen o da başka :)

Başarılar dilerim :)

Önce teşekkür ederim yorumun için.
Evet çok fazla konu barındıran bir site oldu bencede. tam kişisel olmasada aynı alanı ilgilendiren yazılar yazmaya çalışacam bundan sonra. Sanırım yorum yazmasa da bir çok arkadaşın görüşü bu yöndedir.

Logoda acemilik diyelim çünkü ben daha büyük yapmaya çalışıyorum ama temada sorun yaşıyorum. en iyi bu şekilde sığdıra bildim. Varsa fikri olan nasıl yapacağıma dair uyuglamaya çalışırım...

cnkymz cnkymz Araştır Dur ! Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimya Mühendisliği
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 41 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Şöyle yapabilirsin, bir miktar bütçe ayırıp, farklı bir logo deneyebilirsin bence. Bunun için forumda gerekli alan var. Tasarımcı arkadaşlarla görüşüp nasıl bir şey istediğini söyleyebilirsin. Hatta bunun için birini bile önerebilirim :)

abdullahcankur abdullahcankur yönetici Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 41 / 16
  • Ticaret 11, (%100)
Site fena değil ancak şunu sakın unutma, Sitenin ismi anlamsızlığı çaprıştırıyor.Siten içeriğin dizin gayet güzel ancak domaini çok daha iyi olabilir di?

Bunun yanısıra;
*indexini çoğaltabilirsinn.
*görsel indexin yok denecek azdır.
*tags seçimlerini dikkat et veya çoğaltabilirsin...
baates

kişi bu mesajı beğendi.

grdiyan grdiyan Ebaydestek Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 92 / 85
  • Ticaret 1, (%100)
Yazıların hepsini sağdan soldan alıntı yapıp, sanki siz yazıyormuş havası vermeniz ilk büyük yanlışınız... Buna rağmen "hatam nerede" demeniz ikinci yanlış.

Bence özgün olun, sonra değerlendirmeye geçeriz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al