wmaraci reklam

İngilizce bisiklet blogum - blackhelmet.me

4 Mesajlar 581 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

furkaplan furkaplan www.furkankaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek IOS & Android Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, mobil uygulama geliştiriciliğinden de tecrübe etiğim üzere Ingilizce içerik daha fazla kitleye hitap ediyor ve daha fazla kazandırıyor. Bu yüzden bisiklet hobim üzerine bir blog açtım. ( www.blackhelmet.me/ )

Blogum için black helmet adını seçtim, bu konuda ilk sırada bir site hali hazırda var fakat ileriye yönelik ve hatırlanabilir olması açısından bu adı seçtim. Bilmeyenler için türkçe karşılığı "Siyah Kask" oluyor. Şu ana kadar çok sayıda yazım olmadığı için haliyle ziyaretçim 0. İleride artacağını umuyorum. Bu konuda tavsiyeleriniz ve önerileriniz varsa seve seve dinlerim.

İnternette Adwords ya da instagramda reklam vermek istiyorum fakat getirisi sizce olur mu? Reklamla kullanıcı çektikten sonra ileriye yönelik ziyaretçileri nasıl çekebilirim bu konuda endişelerim var. Android ve IOS uygulamasını yapmayı düşünüyorum.

İngilizcem çok olmasa da iyi denebilecek seviyede. Bu yüzden içerikleri tamamen kendim yazıyorum, haliyle özgün yazılar. Bu yüzden çok sık yazı giremiyorum ama haftada 1-2 tane olarak uzun ve özgün yazı girmeyi planlıyorum.

Her türlü öneri ve yorumunuza açığım. Şimdiden çok teşekkürler.

wmaraci
reklam

PowerKing PowerKing Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Gamu™
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 14 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Siteye girmiyor ya da benim mobil veri çekmiyor.
furkaplan

kişi bu mesajı beğendi.

furkaplan furkaplan www.furkankaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek IOS & Android Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam Mobil uygulama geliştiricisiyim ve sunucuya diğer uygulama ve projelerimi ekleyeceğim için yeniden düzenleme yapmak adına blogu sildim içeriklerini tutuyorum hala. Site digitalocean da, var olan paramı daha etkili kullanmak için yaptım hocam kısacası öğrenciyim biraz tasarruf etmek istedim. İşlerimi ayarlayıp hepsini birden yayınlayacağım hocam blogu ios Android mobil uygulama sunacak şekilde ayarladıktan sonra. Teşekkür ederim hocam ziyaret ettiğiniz için

PowerKing PowerKing Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Gamu™
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 14 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Kolay gelsin, başarılar dilerim.
furkaplan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al