freelance iş ilanları

Kişisel Blog'um Açıldı

7 Mesajlar 1.243 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

bugrahanisbakan bugrahanisbakan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 59 / 108
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar kendi bilgi ve birikimlerini aktarmam amacıyla açtığım bloguma ziyaretlerinizi bekliyorum.
http://bugrahanisbakan.info

wmaraci
reklam

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Hayırlı olsun aktif temanın üzerinde biraz daha çalışmanı öneririm.

• Üyelik 11.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 59 / 108
  • Ticaret 6, (%100)

AcidBunny adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun aktif temanın üzerinde biraz daha çalışmanı öneririm.

Teşekkürler.Tema üzerinde eklemeler yapacağım zaten. :)

Ek Olarak: Yorumların devamını bekliyorum.

• Üyelik 11.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 59 / 108
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar kişisel blog'um http://bugrahanisbakan.com/ açmış bulunmaktayım.Web sitemde gördüğünüz kategorilerde paylaşımlarda bulunacağım.Umuyorum ki kaliteli paylaşımlar yapıp sizlere çok güzel hizmet veririm.Sizlere bu noktalarda danışmak istediğim birkaç konu var;
1/ Adsense üyeliğimi ne zaman başlatmamı önerirsiniz?
2/ Paylaşımlarımda link kısaltıp para kazanmayı planlıyorum.-Hangi servisi kullanmamı önerirsiniz?
3/ Popüler olabilmek ve hitimi arttırabilmek için kısaca neler yapabilirim?
4/ e-bülten kısmı var ve feedburner ayarını yapamadım.Bu konuda yardımcı bildiğiniz eğitim var mı?
5/ Link takas,dost site veya karşılıklı reklam yapabiliriz.İlgilenenlere duyurulur.
6/ Öneri,görüş,düşünce vb. hertürlü yorumlarınızı beklemekteyim.

Ek Olarak: 31 görüntülenme ve 0 yorum .s

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 59 / 108
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba arkadaşlar.Yavaş yavaş aktif etmeye başladığım kişisel blog'um için dost site arkadaşları arıyorum.Gerek link gerek banner değişim ağı yapmak isteyen ve aynı zamanda bir arkadaş dost olmak isteyen web master arkadaşlarımı web siteme davet ediyorum. http://bugrahanisbakan.com/

pcmania pcmania WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

bugrahanisbakan adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar kişisel blog'um http://bugrahanisbakan.com/ açmış bulunmaktayım.Web sitemde gördüğünüz kategorilerde paylaşımlarda bulunacağım.Umuyorum ki kaliteli paylaşımlar yapıp sizlere çok güzel hizmet veririm.Sizlere bu noktalarda danışmak istediğim birkaç konu var;
1/ Adsense üyeliğimi ne zaman başlatmamı önerirsiniz?
2/ Paylaşımlarımda link kısaltıp para kazanmayı planlıyorum.-Hangi servisi kullanmamı önerirsiniz?
3/ Popüler olabilmek ve hitimi arttırabilmek için kısaca neler yapabilirim?
4/ e-bülten kısmı var ve feedburner ayarını yapamadım.Bu konuda yardımcı bildiğiniz eğitim var mı?
5/ Link takas,dost site veya karşılıklı reklam yapabiliriz.İlgilenenlere duyurulur.
6/ Öneri,görüş,düşünce vb. hertürlü yorumlarınızı beklemekteyim.

Ek Olarak: 31 görüntülenme ve 0 yorum .s

1- Biraz daha beklemelisin bence. Sitenin içeriği biraz daha zenginleşsin maksat.

2 -Adf.ly ve Bc.Vc sitelerinden birini öneririm. BcVC daha çok para verir ama reklamlarında popup kullanıyor ve ödeme için senden TcKimNO. istiyorlar. Adf.ly ise daha az para veriyor ama reklamları temiz. bc.vc 1K için 1.5 dolar civarı verirken adf.ly 0.78 dolar civarı veriyor. Adf.ly aylık ve paypal hesabına ödeme yaparken; bc.vc haftalık olarak ister paypal istersen de banka hesabına ödeme yapar.

3 - Diğer bloglarla iletişim içinde olarak ve onların bloglarına gidip yorumlar yapmak bir yöntem olabilir. Bir diğer yöntem ise Google'dan kullanıcıların gelebileceği tarzda başlıklar atmak. İnsanların aratabileceği ve mutlaka birilerinin ihtiyaç duyabileceği tarzda yazılar yazmak. Yani kısacası bildiklerinizi başkaları ile paylaşmak, başkalarına yardımcı olmak diyebiliriz buna.

Blogunu incelediğim kadarıyla şuan ki düşüncelerim olumlu. Tema ve içerik olarak şimdilik başarılı buldum. Blog yazılarını biraz daha büyütebilirsiniz. Yazılardan kastım, blog postlarının yazıları.

• Üyelik 11.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 59 / 108
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam çok ama çok teşekkür ederim önerileriniz için.Önerilerin devamını beklemekteyim arkdaşlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al