wmaraci reklam

Sevgiliye şiirler güzel sözler. Ah birde ayrılık olmasa

4 Mesajlar 1.107 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MutlulukNerede MutlulukNerede WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar sevgiliniz var mı yoksa terk mi edildiniz. Sevgilinize böyle bir blog kurmuş muydunuz hiç.

Hala gözlerinizin önüne gelip duruyor mu. Hala acaba diyor musunuz. Beyaz gelinliği giydiğini gördünüz mü benim gibi.

Her baktığınız yerde onu görecek kadar bir kadını sevdiniz mi. O gittikten sonra bir kenara çekilip onun hayali ile yaşamaya mahkum ettiniz mi kendinizi.

Ona; Sen benim için; Hiç bir çiçeğin kokmadığı kadar güzel kokan, bir gülüşü bir ömre bedel olan, Sesi nefesi kulağımdan yüreğime akan, kumral saçları gönlümde dalgalanan, bir çift tatlı söZü canıma can katan, kiraz dudakları alev alev yakan, ruhumun yarısı, gözlerimin karası, senden önce yokluğum, senden sonra varlığım, gözümün nuru, gönlümün süruru, sende kendimi bulduğum, kimliğimi keşfettiğim, kavuşmayı özlediğim, vuslatını beklediğim, ellerini tutmak, gözlerine bakmak, saçlarını okşamak taramak istediğim, sEn ummanında kaybolduğum, vurulduğum, peşinden koştuğum, pervasızca dağıldığım, savrulduğum, sırlarınla sırlandığım, gökyüzünde gökkuşağım, zaman için de zamanım, darlığımda bolluğum, hasretim, cennetim, dikizlediğim, bakmaktan kendimi alamadığım, meYlim, kapını çalamadığım komşum, her geçen gün daha çok sevdiğim, zümrütüm, incim, yakutum, nesli tükenmiş nadide kelebeğim, şiirim, şarkım, tahtım, tacım, tutkum, kavuşamadığım, nefesim, hüznüm, sevincim, gelmeyenim, duymayanım, engelleyenim, engelleri kaldıranım, mesajım, zil sesim, titremem, uçuNmam, irkilmem, elam, yeşilim, mavim, kırmızım, siyahım, beyazım, karam, akım, körpem, çilekli çikolotam, paha biçilemez portrelerden çalınmış eşsiz gülüşü duvarlarımda yankılanan, 18 yaşım, ergenliğim, oluşum, olmayışım, son baharım, yağmur kokum, kar çisEntim, üşüdüğümde sıcağım, sıcakladığımda soğuğum, nergizim, papatyam, sümbülüm, benim için ağlayanım, senin için ağladığım, güneşim, gölgem, gecem, gündüzüm, suyum, zemzemim, vatanım, bayrağım, tutsaklığım, hürriyetim, esaretim, özgürlüğüm, çırpınışım, kalışım, kaçışım, kaçamağım, yakalanışım, veremediğim hesaBım, okuyamadığım kitabım, açamadığım kapım, çözemediğim düğümüm, içim, dışım, gülmem, ağlamam, kaderim, kederim, duruşum, kıpırtım, yolum, denizim, okyanusum, LİMANIM, beni buralarda sensiz bırakanım, perdeleri söküp gidenim, fikrim, zİkrim, şükrüm, nankörlüğüm, acım, tesellim, ızdırabım, kafamın içinden hiç çıkmayan, bana katlanmaktan hiç bıkmayan, duam, bedduam, aşkım, bebeğim, bir tanem, heybetim, teskinliğim, var oluşum, ömrüm, dokunamayışım, ellerini tutamadığım, içinden çıkamadığım, yıkılışım, tükenişiM, göz yaşım, baş ağrım, haramım, günahım, yasak aşkım, huzurum, PRENSESİM, ilacım, şifam, ANTİDEPRESAN‘ım, KARAMELİM…………………………………………………………….. senin de tek bir kelime söylemeye cesaretin var mı…. Engelleri kaldır demiyorum sana ama bir şey söyle, sadece bir şey söyle…..

Acılar yaşadık ne yapalım yani, zaman geçmiş kimin umurunda, ömür bitiyor gün geçiyor banane…Seni sevmekle ömrümü tüketeceğim.Senden başkasını asla sevmeyeceğim..Kavuşmalar başka baharlara kalsa da hala Seni özlüyorum…. Seni Seviyorum….

İşte tamda öyle oldu seni bulmak yıllarımı alsa da kaybetmek iki ayımı aldı sadece.

Doymak nedir? bilmedim sana…… Dediniz mi?

İlginizi çektiyse buyrun. Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.

Web Site Kurulum, Hızlandırma Ve HİTLENDİRME Hizmertleri
wmaraci
reklam

minimillyy minimillyy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2021
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 13 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Güzel bir blog sayfası olmuş, tebrik ederim. Sevgiliniz gördüğünde ne kadar değerli hissetmiştir kendini :))
MutlulukNerede

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

minimillyy adlı üyeden alıntı

Güzel bir blog sayfası olmuş, tebrik ederim. Sevgiliniz gördüğünde ne kadar değerli hissetmiştir kendini :))

Çoook ağladık ama ne fayda :(
minimillyy

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Onu geri döndürmek için ne yapmalıyım sizce Lütfen yardım ...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al