wmaraci reklam

Sitem Hakkında Fikirleriniz Önemli

6 Mesajlar 1.042 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

NovruzIbrahimov NovruzIbrahimov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Html Php Öyreniyorum
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad N** I**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 38 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle Selam Arkadaşlar Bir kaç saat önce konu açmıştım bir tane değerli hocam Colormag temasını önerdi ve bende kurmaya çalıştım

http://BrenDNS.Com Sitem Bu Bi Bakarsanız Ve Nasıl olmuş fikirlerinizi bölüşürseniz çok Sevinirim

2 Tane Mekale Bulunduğu için site biraz kötü görsene bilir bir haftaya falan mekaleleri ekliycem o zaman bence şimdiki halinden iyi olur

Site hızı Nasıl Görsel olarak nasıl ve siz değerli hocalarım hangi eklentileri eklersem sitem daha hızlı olur bir kaç değerli bilgileri paylaşırsanız çok sevinirim Şimdiden Tüm Wmaracı Ailesine Teşekkürlerimi bildiririm

Azerbaycan vatandaşı olduğum için bazı sozleri yalnış yaza bilirim kusuruma bakmayın lütfen

Canva Pro Lisansı Arayanlar İletişime Geçe Bilir
wmaraci
reklam

MDKaratopraK MDKaratopraK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Siten gayet güzel duruyor. Fakat benim keşfettiğim bir sorun var. Header'da duran giriş ve kayıt ol metasını kaldırman daha güzel olabilir. Hayırlı olsun şimdiden
NovruzIbrahimov

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad N** I**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 38 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
MDKaratopraK Çok Teşekkür ederim Yaptım

MDKaratopraK MDKaratopraK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
NovruzIbrahimov Bir de rica etsem benim siteme de yorum yapabilir misin lütfen?

www.jestakademi.com
NovruzIbrahimov

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 16.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad N** I**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 38 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
MDKaratopraK Siteniz Güzel Ama çok koyu hocam
Temaya Bayıldım Ama

• Üyelik 16.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad N** I**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 38 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Alkol Kullanımının İnsan Sağlığına Zararları
Alkol Kullanımının İnsan Sağlığına Zararları…İnternet arama sayfalarında alkol kullanımının insan sağlığına zararları hakkında birçok bilgiye ulaşmak mümkündür. Alkol kullanımının derecesi ne olursa olsun insan sağlığına ciddi derecede zarar verdiğini söyleyebiliriz. Şunu unutmayın aşırı alkol kullanımı az miktarda alkol kullanmak ile başlar.Alkol Kullanımının İnsan Sağlığına Zararları
Alkolun Verdiği Zararlar
İnsan sağlığını ciddi derecede tehdit ederek hayattan koparmaktan tutun ölüme kadar kötü sonuçlar doğruyor. Alkol kullanımının insan sağlığına zararları oldukça fazladır.
⦁ Merkezi sinir sisteminin hatta beynin %18 olarak küçülmesine neden olur
⦁ Geçici bir süre hafıza kaybı yaşamanıza neden olur
https://brendns.com/alkol-kullaniminin-insan-sagligina-zararlari/Konu Linkimizden Sitemize Göz Gezdire Bilirsiniz
⦁ Kalp ritimlerini bozarak, tansiyonun yükselmesinde önemli rol oynar
⦁ Düzensiz kan dolaşımı yaparak felç ve ani ölümlerin olmasında önemli etkendir.
⦁ Gözde Sulanma yaparak görme sinirlerini bozar. Bu durumda körlük oluşur
⦁ Siroz hastalığının oluşmasına olanak tanır
Alkol Kullanımının İnsan Sağlığına ZararlarıAlkol Kullanımı Vücutta Ne Gibi Zararlar Veriyor?Alkol Kullanımının İnsan Sağlığına Zararları
Alkol insan vücuduna ilk yudumu aldığı andan itibaren başladığını söyleyebiliriz. Günde bir yudum alınan alkol bile insan sağlığını olumsuz yönde etkiler. Alışkanlıklar arttıkça fazlasını isteme arzusu olur. Çok alkol kullanımının zararları az olacağı düşünülse de %70 oranında insan sağlığına zarar verir. Hatta ölüm ile sonuçlandırılır.Alkol Kullanımı Vücutta Ne Gibi Zararlar Veriyor
Alkol kullanımının insan sağlığına zararları arasında vücutta kalıcı kayıplar doğuruyor. Başta karaciğer rahatsızlığı olmak üzere merkezi sinir sisteminin bozulmasına neden olur. En önemlisi de başta akciğer kanseri olmak üzere birçok kanserin olmasına sebep olur.Alkol Kullanımı Vücutta Ne Gibi Zararlar Veriyor
Alkol Kullanmanın Zararları
Alkol kullanımın kişi ve topluma zararları hakkında maddi, manevi ve dini açıdan değerlendirmek gerekir. Alkol zararları hakkında bilmediğiniz birçok şeyi makalemizde görebilirsiniz. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz.Alkol Kullanımının İnsan Sağlığına Zararları...İnternet arama sayfalarında alkol kullanımının insan sağlığına zararları hakkında birçok bilgiye ulaşmak mümkündür. Alkol kullanımının derecesi ne olursa olsun insan sağlığına ciddi derecede zarar verdiğini söyleyebiliriz. Şunu unutmayın aşırı alkol kullanımı az miktarda alkol kullanmak ile başlar.
⦁ Cinayetlerin %6’sı alkol ile bağlantılıdır Alkol Kullanma
⦁ Hayal görme, konuşma bozukluğu, aşırı yorgunluk, hormon bozukluğu, cinsel reaksiyon yaşanamaması, kemik incelmesi, diyabet ve ayaklarda meydana gelen uyuşma alkol ile bağdaştırılmalıdır
⦁ Alkol uyuşturucu maddelerden daha fazla zarar verir
⦁ Emziren annelerde alkol alındığı andan itibaren ortalama 60 dakika içerisinde anne sütüne alkol miktarı bulaşır. Bu gibi durumlarda anne sütü alan sütü alan çocuğun hayati tehlikesi fazladır Alkol kullanımın kişi ve topluma zararları oldukça fazladır. Alkol kullanan kişinin hiç umulmayacak zamanda yanlış davranış sergilemesine neden olur. Alkol kullanımı hayati tehlike arz eder.
https://brendns.com/alkol-kullaniminin-insan-sagligina-zararlari/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al