wmaraci reklam

Sinemayı Bloglamaya Hazır mısınız ? Sineblog.net Yayında !

30 Mesajlar 3.998 Okunma
wmaraci reklam

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

[SIZE=3]Sinemayı Bloglamaya Hazır mısınız ??[/SIZE]

Merhaba arkadaşlar ilk defa bir sitemin tanıtımını yapıyorum sanırım :) Gerçi çok fazla sitemde olmadı hiç bi zaman :D Neyse konumuza dönelim.. Filmleri seven insanlar genelde online film sitesi açıyor. Ki bende bu kesimin içindeyim fakat bi zaman sonra sıkıyor beni açıkcası online film sitesi ile uğraşmak. Onun yerine daha keyifle ilgileneceğim bir site açmayı düşündüm ve sineblog.net olarak karar kıldım :)

Sitemizin oluşmasında ki en büyük amaç, filmlerle içli dışlı insanları bir araya getirerek keyifli bir ortamın oluşmasını sağlamak. Bu ortamın oluşması için birkaç kişiye pm attım ve seve seve destek olabileceklerini söylediler.. Yazının sonunda hepsine tek tek teşekkür edilecektir :)

Sitemizde film kritikleri, yerli ve yabancı oyuncu biyografileri, film yorumları ve filmlerle ilgili haberler yer alacaktır. Tabi ki hepsi sitemizde ki yazarlar tarafından hazırlanacaktır..

Sizde bu keyifli ortamın oluşmasında yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz eğer özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirsiniz :) Sitemizde şuanda fazla içerik bulunmuyor malesef. Elimde kısıtlı sayıda makale olduğu için hergün bir adet konu açılıyor. Yavaş yavaş düzeni oluşturacağız inşallah :o

Sizce sitemizde eksik var mı ? Yada şu çok gereksiz olmuş kaldırın onu dediğiniz şeyler varsa bizimle paylaşırsanız sevinirim..

Logoyu hazırlayan Metin METE abime :) Destek talebini geri çevirmeyen ShenShakRock, NepenTheS, [COLOR=#009900]KaoS[/COLOR][COLOR=#009900][COLOR=Black], devamlı kafasını şişirdiğim fakat her soruma büyük bir sabırla cevap [/COLOR][/COLOR][COLOR=#009900][B][U]pLive[/COLOR][/U][/B][COLOR=#009900][COLOR=Black] , wordpress konusunda yardımcı olan [/COLOR][/COLOR]xcLuSive, site hakkında görüşlerini esirgemeyen [COLOR=#009900]Razor0013[/COLOR] ve son olarak [COLOR=#009900][COLOR=Black]ise her zaman yanımda olan[/COLOR][/COLOR] bidusun[COLOR=#009900][COLOR=Black] kardeşime bu konu vasıtasıyla teşekkürlermi gönderiyorum [/COLOR][/COLOR][COLOR=Black]:) Liste baya bi uzadı o yüzden noktayı koyuyorum [/COLOR]:P

wmaraci
reklam

Adil Adil Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 125
  • Ticaret 3, (%100)
Hayırlı olsun tema güzelmiş.

GrayMan GrayMan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek IT
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlı olsun gidişata göre bende desteğimi geri çekmem, filmkolik birisi olarak siteyi sık kullanılanlara ekledim ;)

• Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

Adil adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun tema güzelmiş.

Teşekkür ederim beğendiğiniz için. Bir çok tema denedik editledik fakat bi türlü içime sinmedi açıkcası.. Ama bu tema cuk diye oturdu siteye :)

Hasan Hüseyin adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun gidişata göre bende desteğimi geri çekmem, filmkolik birisi olarak siteyi sık kullanılanlara ekledim ;)

Teşekkürler.. Umarım herşey istedğimiz gibi gelişir.. :)

wmaraci
wmaraci

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Alan adı güzel, tema çok güzel. Başarılar dilerim PSiKoMaNYaH.

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Güzel bir tema kullanmışsın artı olarak kategori olarak kullanmanı öneririm, aksiyon filmi, polisiye tarzında, çünkü geçen senenin film trendlerinde filimler isimlerinin yanında bu şekilde türleri, kategorileriyle birlikte anılıyorlar.

Hem kategori olarak yapınca linktede kategori isminin geçmesini sağlayıp artı katmış olursun. Başarılar diliyorum.

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.

• Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

ProgramYapmak adlı üyeden alıntı

Güzel bir tema kullanmışsın artı olarak kategori olarak kullanmanı öneririm, aksiyon filmi, polisiye tarzında, çünkü geçen senenin film trendlerinde filimler isimlerinin yanında bu şekilde türleri, kategorileriyle birlikte anılıyorlar.

Hem kategori olarak yapınca linktede kategori isminin geçmesini sağlayıp artı katmış olursun. Başarılar diliyorum.

Önerinizi dikkate alacağım. Aslında vBulletinde ki gibi wordpresste prefix olayı olsa o dediğinizi zaten yapacaktım fakat prefix adına birşey bulamadım wpde :(

Burak adlı üyeden alıntı

Alan adı güzel, tema çok güzel. Başarılar dilerim PSiKoMaNYaH.

Teşekkür Burak :)

emirhan emirhan www.ozkula.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 1455
  • Beğeniler 60 / 263
  • Ticaret 39, (%100)
Tasarım güzel , Domain güzel fakat filim paylaşımı yok.Eğer filim paylaşırsanız çok kısa sürede 1k - 2k hit almanız işten bile değil fakat fragmanlarla , yorumlarlamalarla pek hit alabileceğinizi sanmıyorum.
Hayırlı olsun.

• Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

emirhan adlı üyeden alıntı

Tasarım güzel , Domain güzel fakat filim paylaşımı yok.Eğer filim paylaşırsanız çok kısa sürede 1k - 2k hit almanız işten bile değil fakat fragmanlarla , yorumlarlamalarla pek hit alabileceğinizi sanmıyorum.
Hayırlı olsun.

Bizim amacımız zaten bu.. Online izleme değil sinemayı bloglamak :) Filmler hakkında görüşlerimizi sunacağız gerekirse eleştirilerimizi yapacağız.. En önemlisi ise film severlerin görüşlerini paylaşacağı bir site oluşturmak istiyoruz :) Amacımız hit değil kaliteli bir ortam oluşturmak ;)

aDesigner aDesigner Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 18 / 129
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle hayırlı olsun Melek :) Tema gerçekten çok güzel ellerine sağlık baya bir uğraştın bu blog için :) İnşallah devamlı olur ve hiç bırakmazsın yazmayı :)

Son olarak da asıl ben teşekkür ederim dinlediğin için :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al