wmaraci reklam

0'dan Blog Açıp Tek Bir Makale Yazarak Ayda 100 TL Nasıl Kazanıyorum!

92 Mesajlar 17.491 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

WPMAVI WPMAVI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Coldcrafting Katkı değer yorumunuz ve övgü dolu sözleriniz için çok teşekkürler hocam.

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Bende wordpress konularında bu işe yeni başlayanları size yönlendiriyorum. Makalelerinizin neredeyse hepsini okudum gerçekten çok faydalı güzel bilgiler veriyorsunuz.
WPMAVI

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
ASametYildirim Yönlendirmeleriniz, ince düşünceniz ve yorumunuz için çok teşekkürler hocam.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

zxyxyz zxyxyz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 52 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

WPMAVI adlı üyeden alıntı

Siz daha önce nasıl bir mesaj attınız bilmiyorum ancak eğer bahsettiğiniz mesaj üstte sıraladığım 3 sebepten birine giriyorsa, muhtemelen o yüzden cevaplamamışımdır. Bunun için kusuruma bakmayın.

Estağfurullah, hiç sorun değil :) O suistimal konusuna da katılıyorum zaten. Ben de benzer şeyler yaşamıştım zamanında...

Benim mesajım e-ticaret sitesi nasıl açılır konulu yazınla alakalıydı. Ödeme kısmıyla ilgili bir şey sormuştum hatta ama hatırlamıyorum tam olarak. Yani biraz daha spesifik bir konuydu.

Neyse, konu başlığıyla ilgili bir şeyler yazmam gerekirse, senin de önerdiğin gibi detaylı ve kendi konusunda rakipsiz yazılar yazmaya çalışıyorum şu an. 1 ay oldu söylediğim gibi.. 5-6 ay sonra umarım ilk sayfaya çıkmaya başlarım. 1 sene sonunda da para kazanmaya başlayacağımı düşünüyorum. Umarım yanılmıyorumdur :)
WPMAVI

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

wpuzman wpuzman WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 2773
  • Beğeniler 293 / 949
  • Ticaret 33, (%100)
Bu tarz konularda lider bir site olarak aylık ne kadar kazandığınızı merak ediyorum. Acaba boşa mı uğraşıyoruz :)
zxyxyz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
bilimokur Malesef hocam bu özel bir soru olduğu için net olarak yanıtlamam doğru olmaz. Beklentiniz ne tür rakamlar bilmiyorum ancak wordpress konusu aratma sayısı belli, çok kısır bir konu, dolayısı ile çok bir beklentiniz olmasın.
wpuzman

kişi bu mesajı beğendi.

gaometri gaometri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 178 / 179
  • Ticaret 4, (%100)
Bence bu zamanda bir site açıp tutturmak 6 ay içerisinde yapılabilecek bir sey değildir. Ya senin gibi google'la reklam vererek ve sürekli online olarak siteye gelen ziyaretçilere belirli bir izlenim bırakarak cok daha fazla kitle yakalayabilirsin. Ya da eğer sadece bir kategoriye yönelik bir çalışma yapacaksan eğer nich çalışarak bir seyler elde edebilirsin.

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
gaometri Hocam zannediyorum konu başlığını ve konu başlığımda paylaştığım yazımı detaylı okumadınız. Tek yazı ile 100 lira kazanıyor olduğum bloğum wpmavi değil. Yazımda bahsettiğim başka bir blog. Ki 6 ay da bunu nasıl yaptığımı da yazımda her adımıyla anlattım. O blogum için herhangi bir google - sosyal medya reklamı ya da backlink çalışması yapılmadı. Yani 0 reklam ile bu noktaya geldi.

Bencelik bir durum yok keza her şeyi şeffaf bir şekilde paylaşarak bunu başardığımı da verilere dayalı bir şekilde ayrıca kanıtladım.

Yani siz buna inanmıyorsanız, bunun için yapabileceğim bir şey yok. Ben zaten böyle bir çalışmayı yaparak yapabileceğim her şeyi yapmışım. Bir de sizi ikna etmek için uğraşmak tamamı ile gereksiz bir çaba olur benim için.

cansaridas cansaridas Dijital Satış Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 301
  • Beğeniler 168 / 93
  • Ticaret 39, (%100)
Konfüçyüs der ki;

'Bende bir elma var sende bir elma var. Ben sana bir elma verdim, sen bana bir elma verdin; sende bir elma oldu bende de bir elma oldu bir şey değişmedi. Sende bir bilgi var bende bir bilgi var. Sen bana bir bilgi verdin, ben sana bir bilgi verdim; sende iki bilgi oldu bende iki bilgi oldu. Yani çok şey değişti.'
WPMAVI zxyxyz gaometri

kişi bu mesajı beğendi.

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
zamanında ben de benzer bir deney yapmıştım. Ana sayfaya uzun bir makale girdim. Alt sayfalara da ilgili konulardan yazılar girdim. Ücretsiz tema kullandım. Yazdım bıraktım, seo meo yok. iki üç ay içinde kelimesinde ilk sayfaya geldi, günlük 300-400 hitli site haline geldi. Ama birkaç ay hiç içerik girmeyince site kelimesinde ikinci sayfaya düştü, hitler de düştü doğal olarak. Yani diyeceğim, tek makaleyle bol hit almışsın ama 6 ay içerik girmezsen ikinci sayfaya düşer. Benim sitem buydu:
tansiyonunedusurur.com

Şimdi tövbe zamanı..
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al