wmaraci reklam

0'dan Blog Açıp Tek Bir Makale Yazarak Ayda 100 TL Nasıl Kazanıyorum!

92 Mesajlar 17.490 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

creap creap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 22 / 18
  • Ticaret 5, (%80)
hediye isterim

www.firmakayit.net
www.coinfiyatlari.com
wmaraci
reklam

tabilen tabilen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek Bilgisayar ve Yazılım Mühendis
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 13 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Aklımda deli sorular ama merak ettiğim nokta şu hocam; bu site adresine ana sitenizden(wpmavi) backlink verdiniz mi? Bu kadar kolay yukarılara çıkması kolay değil çünkü.

WPMAVI WPMAVI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
tabilen Hayır hocam. Hiç bir şekilde o site için backlink çalışması yapılmadı. Özellikle yapılmadı. wpmavi'den link çıkışı yazımı yayımladığımda yapıldı. Yani dizi sitesi 3. sıraya geldikten sonra, o da yazımda bahsetmek için ve no follow olarak yapıldı.

Bu çalışmada özellikle backlink çalışması yapılmadı ki bunu da backlink olmadan yapmayı özellikle heefledim. Keza siteyi ahrefs gibi backlink araçlarından araştırabilirsiniz. Herhangi bir backlinki olmadığını göreceksinizdir.
lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
hocam güzel paylaşımda türkiyede zor gibi çünkü gerçekten emek isteyen bişey ve getiriside uzun vadede sanırım anladığınız ne demek istediğimi :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ofurkanak ofurkanak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 141 / 59
  • Ticaret 7, (%100)
Çekiliş işi güzel fakat facebook ve twitter hesabı olmayanlar için üzücü :/
doktorYazar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
ofurkanak Evet, yani ben de onları şart koşmak istemezdim inanın ama o kadar emek verince de insan bir şekilde karşılığını almak istiyor. O yüzden bu konuda yapabileceğim bir şey yok :(

Coldcraftings Coldcraftings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek C# , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 16 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
wpMavi hem wordpress rehberi olsun hemde paylaştığı içerikler olsun Türkiye'de sayılı rehber niteliğindeki bloglardan biri elinize yüreğinize sağlık..

Türkiye'de hiç birşey kazanılmaz deniyor yapılmaz deniyor ama yapılınca da çok iyi sonuçlar alınıyor.O nedenle kimsenin ne dediğine bakmadan hedefe odaklanmak en doğrusu..Adsense Türkiye reklam veren ve alan kısmından sıkıntılı olabilir ama yurtdışındaki insan içinde aynı durumlar geçerli.
Onlarda dolar veya diğer döviz birimleri üzerinden düşünüldüğünde 100$ - 100€ ne olursa orda adamın 1 günlük harcaması oluyor.Bize göre büyük para ama yurtdışındaki için hiç birşey anlam ifade etmiyor.Ortada ki tek fark biz TL ile alıyoruz onlar döviz alıyor.
WPMAVI

kişi bu mesajı beğendi.

zxyxyz zxyxyz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 52 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Yaklaşık 1 senedir wpmavi'yi takip ediyorum ve bana siteden para kazanma ile ilgili soru soran tüm arkadaşlarıma (8-10 kişi olmuştur) önerdim. Ara ara siteye ziyaret eder bakarım. Gerçekten de çok başarılı bir iş çıkarıyor.

Ancak sitedeki bütün yazılarını baştan sona okumuş olmama rağmen (resmen sitamap_index.xml'den tek tek yazıları okudum), sitesinde yorum olarak bir soru sordum ama yorumum yayınlanmadı bile. Bunu da meşgul olmasına veriyorum, normaldir yani. Ama cevap verseydi çok işime yarayacaktı gerçekten :)

Her neyse, sonuç olarak 2-3 yıl önce para kazanmama rağmen çeşitli sebeplerden dolayı bıraktığım internetten para kazanma işlerine 1 ay önce tekrar başladım. Tüm sitelerimi de sildiğim için 0'dan başlangıç yapmam gerekti ve wpmavi'nin izinde bir projeye başladım.

İnanıyorum 1 sene sonunda hatırı sayılır ziyaretçisi olan bir sitem olacak ve o gün wpmavi'ye ücretsiz backlink vereceğim veya ücretsiz reklamını yapacağım. Çünkü kendisinden gerçekten çok şey öğrendim.

Burak Oran, bu mesajımı okuyacağını düşünerek teşekkür etmek istedim. Sitenden ulaşamadığım için belki buradan ulaşmış olurum. Başarılarının devamını diliyorum, iyi çalışmalar :)
WPMAVI aliveturk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
zxyxyz Öncelikle katkı değer yorumunuz için çok teşekkür ederim. Başarılarınıza katkım olduysa ne mutlu bana. Gönderdiğiniz mesaja gelince, mesajları cevaplamamın 2 sebebi var. 1. si insanlar bazen çok spesifik sorular soruyorlar.

Yani şu eklentide şunu nasıl yaparım ya da şöyle bir sitem var inceler misin ya da şöyle bir proje başlattım bu tutar mı gibi oldukça spesifik. Bu tür maillere cevap yazmak öyle hazır cevaplar ile olmuyor. Araştırma yapılması veya inceleme için zaman ayırılması gerekiyor.

Bu tür incelemelere de yoğunluğumdan dolayı zaman bulamıyorum. Ancak hazır cevabı olan, yani 1 - 2 dakika zaman ayırıp kesin cevap verebileceğim soruları mutlaka yanıtlamaya çalışıyorum.

2. si ise sonra cevaplamak için bazı mailleri not etsem de araya başka işler giriyor veya üzerine bir çok mesaj daha geliyor ve o an onu unutuyorum ve üzerinden epey bir zaman geçmiş oluyor. Zaman aşımına uğradığı için de o maillere sonradan cevap vermiyorum.

Bir de insanlar benim onlara sürekli olarak cevap vermemin beklentisi içinde oluyorlar. Ben bu işten, yani insanların maillerini (sorularını / sorunlarını) cevaplamaktan bir ücret almıyorum.

Tamamen gönüllü olarak bunu yapıyorum. İnsanların 1 sorusunu cevaplasam bile ardından bir soru daha geliyor. O soruyu da cevaplayınca ardından 1 soru daha. İnanın bana bunun sonu da gelmiyor. Bogumda cevapları yazılı olmasına rağmen onlarca ard arda soru soranlar var.

Yani bu tür durumların da iyi niyeti suistimal ettiğini düşünüyorum ve bu durumda olan insanlara da bir süreden sonra cevap vermiyorum.

Siz daha önce nasıl bir mesaj attınız bilmiyorum ancak eğer bahsettiğiniz mesaj üstte sıraladığım 3 sebepten birine giriyorsa, muhtemelen o yüzden cevaplamamışımdır. Bunun için kusuruma bakmayın.

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Mesajim bulunsun pc gecince katılacağım.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al