lostyazilim

Blog Yazılarınızın Okunmasını Sağlayacak Formülü Açıklıyorum

25 Mesajlar 3.722 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

caglayan caglayan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
güzel olmuş hocam yazı hem ilgi çekici hem bilgili.

wmaraci
reklam

wikiface wikiface WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 19 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

aorhan adlı üyeden alıntı

Amaç backlink almak değil zaten. Farketmediniz sanırım ama yazınıza nasıl ziyaretçi çekebilirsiniz. Backlink amaçlı olsaydı farklı yöntemler bahsederdim. Amaç blog yazarlığıdır ki blog yazarının can damarı ziyaretçidir. Backlink için belli bütçe ile backlink sağlanır. Onedio sadece ziyaretçi göndermektedir ve ben oradan güzel sayılarda ziyaretçi sağlıyorum. Yani okuyan okumayan fark etmiyor. Ayrıca isterseniz 1hafta ya da 1 ay sonra yayınlayın farkı görün.
Teşekkürler

Hocam ben backlink demedim zaten. Hani backlink desen faydası yok, ziyaretçi desen göndermiyor. Çünkü, adam zaten makaleyi okuyor daha sizin sitenize niye girsin ? Mantıklı geliyor mu size. Aynı yazıyı bir daha niye sizin sitenizde okusun. Ha girende kötü niyetli webmasterdır. Ya yazıyı almak için ya sitenize hit getiren konuları öğrenmek içindir. Bence bu onedio'nun basit bir reklamı. Kimsenin oradan hit sağladığına inanmıyorum.

Onu geçelim. Hadi ziyaretçi gönderiyor diyelim. Bir konuya en fazla kaç hit getirecek. Kendini yırtsa 100 hit. Ama aynı zamanda google'de hem sizin üzerinize çıkıyor hemde sitenizin düşmesini sağlıyor. Google neden aynı içerikli 2 sayfayı 1. sayfada tutsun. Hali ile onedio sürekli güncellendiği için spamda yapsa onu yukarıda tutacaktır. Hocam yıllardır bu işin içindeyiz. SEO kötü etki eder bu uygulama. Benden tavsiye diğer arkadaşlara.

Ek Olarak: Siz misal bu konuyu bir çok sitede paylaştınız. Hepside nofollow bağlantı vermiş. Bu aramada siteniz dışında tüm siteler var. Sizin sitenize bu bir etki etti. Bakın bu gibi aramalarda normalde spamlı sayfalar bile çıkarken sizin sitenizin linki çıkmıyor.

Google'de ara

aorhan aorhan Emekli Mod. Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 27 / 236
  • Ticaret 22, (%100)

wikiface adlı üyeden alıntı

Hocam ben backlink demedim zaten. Hani backlink desen faydası yok, ziyaretçi desen göndermiyor. Çünkü, adam zaten makaleyi okuyor daha sizin sitenize niye girsin ? Mantıklı geliyor mu size. Aynı yazıyı bir daha niye sizin sitenizde okusun. Ha girende kötü niyetli webmasterdır. Ya yazıyı almak için ya sitenize hit getiren konuları öğrenmek içindir. Bence bu onedio'nun basit bir reklamı. Kimsenin oradan hit sağladığına inanmıyorum.

Onu geçelim. Hadi ziyaretçi gönderiyor diyelim. Bir konuya en fazla kaç hit getirecek. Kendini yırtsa 100 hit. Ama aynı zamanda google'de hem sizin üzerinize çıkıyor hemde sitenizin düşmesini sağlıyor. Google neden aynı içerikli 2 sayfayı 1. sayfada tutsun. Hali ile onedio sürekli güncellendiği için spamda yapsa onu yukarıda tutacaktır. Hocam yıllardır bu işin içindeyiz. SEO kötü etki eder bu uygulama. Benden tavsiye diğer arkadaşlara.

Ek Olarak: Siz misal bu konuyu bir çok sitede paylaştınız. Hepside nofollow bağlantı vermiş. Bu aramada siteniz dışında tüm siteler var. Sizin sitenize bu bir etki etti. Bakın bu gibi aramalarda normalde spamlı sayfalar bile çıkarken sizin sitenizin linki çıkmıyor.

Google'de ara

Etkiler zamanla belli eder. Siz anlık düşünüyorsunuz ben uzun vadede.

teknoabi teknoabi Lawyer Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Lawyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 108 / 109
  • Ticaret 11, (%100)
Çok yararlı olmuş elinize sağlık

Lawyer
wmaraci
wmaraci

aorhan aorhan Emekli Mod. Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 27 / 236
  • Ticaret 22, (%100)

teknoabi adlı üyeden alıntı

Çok yararlı olmuş elinize sağlık

Teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al