lostyazilim

Bumerang Teklifleri

18 Mesajlar 4.176 Okunma
lstbozum

srdr53 srdr53 RuHastasi Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 8 / 11
  • Ticaret 3, (%100)

[COLOR=#2B2B2B][FONT=Tahoma]

[/FONT][/COLOR][COLOR=#2B2B2B][FONT=Tahoma]

Bumerang nedir ?
Bilmeyenler için öncelikle kısa bir açıklama [/FONT][/COLOR][COLOR=#2B2B2B][FONT=Tahoma]yapm[/FONT][/COLOR][COLOR=#2B2B2B][FONT=Tahoma]akta fayda var.Bumerang Hürriyet‘in webmaster’lar için vermiş olduğu bir reklam hizmetidir.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#2B2B2B][FONT=Tahoma]
2TL, 3TL gibi teklifler sunar sizlere ve bunun için sitenizde belirlediği yazıları yazmak zorundasınızdır. Aslında bu tanıtım yazısından başka bir şey değildir. Rocco, Sony, Rufflesgibi firmalar tanıtım yazısı yayınlatmak istiyor ve Hürriyet’te buna aracılık yapıyor diyebiliriz.

Bende bir tane yazı yayınladım. Sony’nin tablet reklamı. Fakat pişman oldum diyebilirim. Bu yazıların tamamı tüm sitelere aynı şekilde veriyor ve bu da spam yazıları doğuruyor.

Sonuç olarak 2TL karşılığında (sanırım tüm reklam teklifleri 2TL olarak ayarlanmış durumda) sitenizde spam yazılar yayınlıyorsunuz ve google’nin gözünde eksi bir imaj çiziyorsunuz.

Google Adsense banlı olan site sahipleri bu teklifi kaçırmak istemiyor. Bunun yanında Bumerang şablonlarıyayınlayarak para kazanabilirsiniz. Fakat burada kazandığınız paraları bumerangda harcamak zorundasınız.

[SIZE=4]Bumerang’da Kazandığım Paraları Nasıl Harcarım ?[/SIZE]

Bumerang ücretsiz Tanıtım başlığını tıklayarak sizde kendi tanıtım yazınızı yazabilirsiniz. Bu yazılar hürriyet’in web sitesinde ve bumerang sayfasında yayınlanır. Böylece sitenize hit çekmiş olursunuz.

Kaynak : [/FONT][/COLOR]Bumerang Teklifleri

Ruhastasi.com
wmaraci
reklam

mmtdek mmtdek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Teklifler 100 TL ye kadar çıkıyor, ki internette böyle bir para kazanman mümkündeğil. 1 teklifi 3 gün yayınla ve okadar kazanabiliyorsun. Siten ne kadar iyiyse (tasarım, hit, vs...) miktar o kadar artıyor. Ayrıca spam değil, ajanslar tarafından hazırlanan marka içerikleri. Okumuştum burdan. (bumads.com.tr)

SoWaLYe SoWaLYe MCPD Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MCPD
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 111 / 54
  • Ticaret 2, (%100)
bende denemedim hiç bumerang

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Yanlış bilgilendirme yapmışsın.

Youtube: NovaMobi Teknoloji
wmaraci
wmaraci

vuralca vuralca Kelimelerin Gücüne İnanın Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Profesyonel Blogger
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 200 / 92
  • Ticaret 6, (%100)
O zaman o teoriye göre... Wordpress teması ile ilgili makale yazan herkes spam içerik girmiş sayılıyor. İnternet aleminde milyonlarca aynı bilgiyle dolu site vardır. Bumerang'ı hem bloğuma hit çekmek için hemde tekliflerinden para kazanmak için kullanıyorum. Şu an internetteki en basit para kazanma yöntemidir. Biraz sabırlı olmak koşuluyla...

FOMOCO FOMOCO WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Nakliyat
  • Mesajlar 417
  • Beğeniler 184 / 76
  • Ticaret 1, (%100)
bunu bende geçen gün düşünmüştüm, aynı konuyu yüzlerce belkide binlerce site yayınlıyor içerikte yada başlıkta değişiklik yapamıyorsun.

Bunu google copy/paste = spam olarak görüyordur diye :)

sasaleyte sasaleyte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
şurda hata var
Google Adsense banlı olan site sahipleri bu teklifi kaçırmak istemiyor. Bunun yanında Bumerang şablonlarıyayınlayarak para kazanabilirsiniz. Fakat burada kazandığınız paraları bumerangda harcamak zorundasınız.

Bumerang’da Kazandığım Paraları Nasıl Harcarım ?

Bumerang ücretsiz Tanıtım başlığını tıklayarak sizde kendi tanıtım yazınızı yazabilirsiniz. Bu yazılar hürriyet’in web sitesinde ve bumerang sayfasında yayınlanır. Böylece sitenize hit çekmiş olursunuz.

ancak spam konusunda yüzde yüz haklısın

O zaman o teoriye göre... Wordpress teması ile ilgili makale yazan herkes spam içerik girmiş sayılıyor. İnternet aleminde milyonlarca aynı bilgiyle dolu site vardır. Bumerang'ı hem bloğuma hit çekmek için hemde tekliflerinden para kazanmak için kullanıyorum. Şu an internetteki en basit para kazanma yöntemidir. Biraz sabırlı olmak koşuluyla...

nasıl yani aynı şeymi? tüm cümleler başlık görseller dahil herşey aynı tamamen kopya içerik sen wordpress ile alakalı yazı yazdığında herkesin kendine has cümle kurma stili vardır kimse aynısını yazamaz mutlaka farklılıklar olur bu durum onunla kuyas bie edilmez

Bea Bea Mesaj Kaygısı Yok Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 14 / 15
  • Ticaret 2, (%50)
Spam içerik değil diyen arkadaş bir daha düşünsün. ben 3 günlük süre bittiği zaman hemen başlığı içeriğini değiştiriyorum.

sasaleyte sasaleyte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

Bea adlı üyeden alıntı

Spam içerik değil diyen arkadaş bir daha düşünsün. ben 3 günlük süre bittiği zaman hemen başlığı içeriğini değiştiriyorum.

3 gün sonra değiştirince sorun çözülüyor mu? Google ön belleğinden hemen silindiğini mi düşünüyorsun?

Bea Bea Mesaj Kaygısı Yok Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 14 / 15
  • Ticaret 2, (%50)

sasaleyte adlı üyeden alıntı

3 gün sonra değiştirince sorun çözülüyor mu? Google ön belleğinden hemen silindiğini mi düşünüyorsun?

daha sonra aynı yazıya uğradığında özgün birşeyler görsün kaydetsin diye. düzelmese ne olur dünyanın 8. harikası mı? olabildiğince özgün tutmaya çalışıyoruz.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al