wmaraci reklam

Çalışmak Yorar yenilendi! Tema, düzen vs. hakkında öneri ve görüşleriniz.

4 Mesajlar 1.218 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mapce mapce Çalışmak Yorar Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 17, (%100)
Tek başıma oluşturduğum blogdaki yazar sayısı artınca ben de bir ücretli temaya geçme kararı aldım ve blogdan çok bir dergi görünümü aldık. Genel bir düzen oturdu sonunda. Fakat hala biraz eksiklerimiz var. Örneğin temayı Türkçeleştirirken bazı hatalar yapmışım onlar falan düzeltilecek. Onun dışında tema hakkında bilgi vermem gerekirse; -ki bu sizler için çok güzel olacaktır diye düşünüyorum, zira temayı oluşturanların tek premium teması bu ve diğer mükemmel temaları ücretsiz - wpshower adlı grubun ürettiği ilk ücretli tema. Önceden de gene aynı grubun sight adlı temasını kullanıyordum. Zira hala diğer bloglarım cizimler.calismakyorar.com ile www.limonn.net gene aynı grubun temaları ile çalışıyor. Evet şimdi sizlerin görüşlerini almak istiyorum.

Not1: tema ücreti 59 dolar
not2: dün geçiş yaptığımızdan daha temanın sunduğu beş menüden sadece 2 tanesini kullanıyorum footerdaki menüler boş.
not3: beş dk da oluşturduğum logo için de görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

wmaraci
reklam

isodmin isodmin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Waiter / Writer / Webmaster
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 223 / 159
  • Ticaret 4, (%100)
Çok güzel olmuş kardeşim, ana sayfada videolar bölümünde başka sayfaya gitmemesi çok iyi olmuş. Farklı fikirler, uygulamalar, yarışmalar ve birazda alan adına uygun içeriklerle kaliteni arttırman mümkün. Logo güzel, ama favicon olarak logodaki el'i kullansan daha iyi olur düşüncesindeyim.

YusufKISA YusufKISA yusufkisa.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek YMM Hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 81 / 104
  • Ticaret 16, (%100)
Tema muhteşem, çok hoşuma gitti, alabilirim.

mapce mapce Çalışmak Yorar Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 17, (%100)
@isoNehir

Hocam teşekkürler yorumunuz için. Farklı fikirler olarak aklımızda bir dergi çıkarmak var. Yazarlarımızın herbiri ayrı konuların sorumluluğunu üstlenmiş durumda ve dergide de bir konu üzerine farklı yaklaşımlar denemeyi düşünüyoruz. Bir konuyu alanlarımız çerçevesinde dört farklı yönden (sosyolojik, siyasi, iktisadi, sanatsal) inceleyip araştırıp bir pdf ya da farklı bir şekilde aylık dergiler çıkarmayı planlıyoruz. Favicon önceden kullandığım icon dediğinizi yapacaktım zaten. Sadece zaman ayıramadım. Aklın yolu bir :)

@ yusuf kısa
Yorumunuz için teşekkürler:)
hocam doğrudan temayı almadan önce bence aynı grubun ücretsiz temalarını deneyiniz. İhtiyacınızı karşılar bence ve herbiri gerçekten mükemmeller. özellikle imbalance adlı temalarına bayılıyorum. Eski temam olan sight da bayağı iyiydi. Şu anki temayı almamın nedeni yazar çokluğu ve önceki yazıların yok olmasıydı. Buradan diğer temalara da bakabilirsiniz. http://wpshower.com
Fakat eğer gerçekten daha geniş bir temaya gerek duyarsanız bu unspoken adlı temayı kesinlike de öneririm. kolay kullanım ve pek çok özellik mevcut.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al