wmaraci reklam

Çekiliş mi reklam mı?

13 Mesajlar 1.651 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar film müzikleri adına açmış olduğum bir blog sayfam var.
Yeni olduğu için pek fazla hiti yok.
Aklımda bir çekiliş var.
Çekiliş şartları sayfayı ve sosyal hesapları beğenme + blogu olanları blogunda bu çekiliş için duyuru yazısı yayınlayacak.

Çok şey istedim gibi ama ödül de cazip gelebilir diye düşündüm.
Ödül olarak kazanana 500 gb içi film dolu bir taşınabilir harddisk hediye edeceğim. 139 tl falan yani.

Aklıma takılan sizce bu kadar ücretle fb, google gibi ağlarda reklam mı vereyim. Yoksa böyle bir çekiliş daha mı iyi olur?

Yani benim için önemli olan ''siz böyle bi çekilişe katılır mıydınız?''

Yorumlarınız bekliyorum.

Site tutar mı tutmaz mı pek bilmiyorum adresi merak edenlere pm gönderebilirim.

wmaraci
reklam

DG34 DG34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker - Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 40 / 98
  • Ticaret 4, (%100)
Çekilişe katılırdım evet ama bence şöyle de yapabilirsin.
blogunda yazı paylaşan çekilişte 2 kere yer alsın. Sosysl hesapları beğenen 1 kere..
Ücretle facebook'a reklam versen bile çekiliş olmalı bana kalırsa. bu ikisi tam kombo olur. Ama kendi reklamını kendin de yapabilirsin çekiliş ile..
blogagaci

kişi bu mesajı beğendi.

murattorlak murattorlak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 12 / 15
  • Ticaret 5, (%100)
Türkiye deki çekilişler pek güvenilir gelmez millete. İphone 6 verilecek diyorlar vermiyorlar güven 0 olabilir bazı insanlarda. Bence facebook grubu aç veya sayfa aç oraya bir miktar insan topla sitene günlük 1000,2000 kişi girince çekilişi gerçekleştir. Aklımdaki fikiri söylemek istiyorum. Gizli konu aç sadece şifre ile girilebilen çekilişi kazanan kişiye şifreyi ver o konuda da full hd filmler olsun daha sitenizde paylaşılmamış filmler olsun.
blogagaci

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)

DG34 adlı üyeden alıntı

Çekilişe katılırdım evet ama bence şöyle de yapabilirsin.
blogunda yazı paylaşan çekilişte 2 kere yer alsın. Sosysl hesapları beğenen 1 kere..
Ücretle facebook'a reklam versen bile çekiliş olmalı bana kalırsa. bu ikisi tam kombo olur. Ama kendi reklamını kendin de yapabilirsin çekiliş ile..

O da aklımdaydı aslında afiş şeklinde duyuruyu ben kendim hazırlayabilirim. Blog yazarları da bu afişi paylaşır sadece. Bir de blogum için şu an makale girmeyi düşünmüyorum. İlerde sinema, oyuncu vs şeklinde eleştiri yazıları yazmayı düşünüyorum.

Ek Olarak:

murattorlak adlı üyeden alıntı

Türkiye deki çekilişler pek güvenilir gelmez millete. İphone 6 verilecek diyorlar vermiyorlar güven 0 olabilir bazı insanlarda. Bence facebook grubu aç veya sayfa aç oraya bir miktar insan topla sitene günlük 1000,2000 kişi girince çekilişi gerçekleştir. Aklımdaki fikiri söylemek istiyorum. Gizli konu aç sadece şifre ile girilebilen çekilişi kazanan kişiye şifreyi ver o konuda da full hd filmler olsun daha sitenizde paylaşılmamış filmler olsun.

Kardeşim sadece film müzikleri var sitemde illegal paylaşımlar olmadıgı için adsensem de mevcut. Film izleme sitesi değil yani. Öte yandan 2 yıldır blog yazdıgım için güven konusunda pek sorun çıkacağını zannetmiyorum. Beni bilen biliyor. Vaad edipte sonrasında göndermeyip arkamdan anama sövdürmem kimseyi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
belli bir kitleniz yoksa çekiliş nasıl yayılacak ? hem çekiliş hemde çekilişi paylaştığınız gönderiyi facebookta reklam yapmanız lazım
blogagaci

kişi bu mesajı beğendi.

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
139 TL'ye tek hediye yerine birçok hediye verebilirsin.
Bu bütçenin küçük bir kısmını facebook reklama ayırabilirsin. Sinema bileti, konser bileti, film, albüm hediye edebilirsin...
blogagaci

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)

AzX66 adlı üyeden alıntı

belli bir kitleniz yoksa çekiliş nasıl yayılacak ? hem çekiliş hemde çekilişi paylaştığınız gönderiyi facebookta reklam yapmanız lazım

Çekilişi kendi kişisel blog sayfamda yapacağım. Orada belirli bir kitlem var. Sağolsunlar canlarım ciğerlerim :)

Ek Olarak:

denizbabasi adlı üyeden alıntı

139 TL'ye tek hediye yerine birçok hediye verebilirsin.
Bu bütçenin küçük bir kısmını facebook reklama ayırabilirsin. Sinema bileti, konser bileti, film, albüm hediye edebilirsin...

Kardeşim cidden bu aklıma gelmemişti, tek hediye degilde bir kaç alternatif hediye de olabilir aslında. Teşekkür ederim.

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

blogagaci adlı üyeden alıntı

Çekilişi kendi kişisel blog sayfamda yapacağım. Orada belirli bir kitlem var. Sağolsunlar canlarım ciğerlerim :)

Ek Olarak:

Kardeşim cidden bu aklıma gelmemişti, tek hediye degilde bir kaç alternatif hediye de olabilir aslında. Teşekkür ederim.

Konser bileti ile çok güzel bir kitle yakalayabilirsin... Sevilen, ciddi bir hayran kitlesi olan sanatçıların biletlerine bak... Acayip çekilişe katılan olur. Yanında da ufak hediyeler verirsin sinema bileti, tiyatro bileti, film vs.

Ronins Ronins Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba hocam, geliştireceğiniz iyi bir çekiliş ile kullanıcların dikkatini çekersiniz.

Reklamlarda etkili ancak bedava olan bir şey ve kazanma istediği insanlarda daha bir ilgi çekiyor diye düşünüyorum.

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
çekiliş ne oldu hocam?
blogagaci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al