wmaraci reklam

Çok az bir yazıyla anahtar kelimelerde ilk sırada nasıl oluyorlar?

5 Mesajlar 710 Okunma
smmexpress

erhansonaslan erhansonaslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Telekomünikasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 29 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar SelamınAleyküm öncelikle sorum şu. Bazı sitelerde makale olmadan sadece görsel içeriklerle ve cok cok az bi yazıyla anahtar kelimelerde ilk sırada. Bu nasıl oluyor. Biz sabaha kadar her kategori için ayrı ayrı yazı içerik giriyoruz. Sadece yapınca cok mu sıkıntı. Bilgilendirirmisiniz teşekkürler beyler null

wmaraci
reklam

ihsanKESKiN ihsanKESKiN #Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 141 / 196
  • Ticaret 15, (%100)
Bunun bi çok sebebi var aslında, yapılan çalışmalardan tutunda girilen görsellerin metinlerine ve özgünlüğüne kadar. En büyük avantajı ise zamanında üste çıkan sitelerin almış olduğu ziyaretçiler. Ziyaretçi ne kadar çoksa sıralamada tutunmak o kadar kolay

• Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 29 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Seo açısından hiçbir sorun teşkil etmiyormu ya?

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Bocam mesela diyelim ki ben "okulların ne zaman tatil olacağını" google de arıyorum.

İlk siradaki news kayıtlı siteye tıkladım diyelim adam beni sitede tutmak için 4.000 kelime makale yazmış ben makaleyi yazana saydırarak aşağı doğru iniyorum ve aradağımıda makale ortasına gizlediğinden bulmak için can çekişiyorum. Sonra aradığımı bulduğumda siteyi hemen kapatıp bir daha girmiyorum.

Bunun yerine ilk sırada 1 satırlık içeriği olan site olsa ve direkt aradığım şeyi bana sunsa ben hep ona tıklar bir daha spam sitelerle vakit kaybetmezdim :)

Burada asıl önemli olan kelime sayısı değil verdiğin bilgiye ne kadar ulaşılabilir olduğu. (Cümle devrik oldu inşallah demek istediğimi anlatabilmişimdir. :) )
erhansonaslan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 29 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Çok iyi anladım Samet Yıldırım :)
Ama wordpressde seo için baya sorun oldu ya :) makale içerik girmesem sadece görsel olsa bi dünya hata alıyorum :) benim sitem hizmet sitesi tadilat dekorasyon konulu. En az 10 tane kategorim var atıyorum anahtar teslimat asmatavan banyo mutfak vs. Vs. Müşteri bu tür sitelerde yazıları pek okumuyolar resimle ilerliyolar. Ne yol izlemem lazım kararsızım açıkcası

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al