wmaraci reklam
lidertakipci

Günümüz blogcuları !!

66 Mesajlar 8.452 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba beyler günümüzdeki blog ve blogculuk kavramı hakkında bişeyler yazmak istedim.

Blog demek herkeste olacak herkes yazacak herkes yapacak demek değildir,

1-anlamayan herhangi bir konuda bilgisi olmayan yapmasın arkadaşım. internet site çöplüğüne dönüyor,

2- son zamanlarda türeyen ergen tayfasının sağdan soldan ve kulaktan dolma bilgilerle açtığı bogları görürsünüz hepsi webmaster hepsi wordpress uzmanı ve hepsi kesinlikle seo konusunda uzman ve yazılarında bu konuları içlice değiniyorlar.

3- Ben zamanım gereği birçok onlarca bloğu takip ediyorum ki içlerinde gerçekten bilgili insanların bloglarını takip etmenin zevki birbaşkadır, yani tattan yenmiyor demek gerek. hergün yazı giren arkadaşlar bunlar saçmalık bence ,

4- hergün yazı giriyorsun güncel tutuyorsun ne yani çok mu bilgilisin de hergün yazıyorsun yazmazsan unutacaksın o kadar bilgi var fışkırıyor dimi...

5- dikkat edin arkadaşlar günümüz bloglarında olmazsa olmaz 3 kategori vardır ve hepside bu konuda uzmandır ;)

• Seo

• Wordpress

• Webmaster

adam 14-15 yaşında her konuda bilgili mübarek, yav arkadaşım insanlar yıllarını vermiş internete bu 15 yaşındaki kadar bilgisi yok .

ben anlamıyorum bu son zamanlardaki blog hevesi nerden çıktı. Eskiden internet güzeldi arkadaşlar forumlar vardı herkes oralarda takılırdı blog tutanlar 100 kişiden 30 kişi ancak çıkardı şimdilerde baksanıza etrafa 1 kişinin 5 bloğu var :) mantığa bak bak adam o kadar bilgili ki 1. bloğa sığmamış bilgiler,2,3,4,5 hatta 6. açmayı planlıyordur :)
neyse beyler hata varsa affola,...
Nimlot baates steel

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...
wmaraci
reklam

cerezlerim cerezlerim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 116 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Blog yazmak iyidir be dostum :)

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
forumları özledim
ovelibudak LeoneKG

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)

cerezlerim adlı üyeden alıntı

Blog yazmak iyidir be dostum :)

Hocaam blog yazmak kötüdür demiyorum ki ben :)
bilgili olduğun konuda yaz. kardeşim düşünsene herkesmi webmaster herkesmi wordpress uzmanı :mad:

WebDost adlı üyeden alıntı

forumları özledim

Hocam forumlar yine var da herkesin kendi blşoğu olduğu için egodan kimse forumlara bakmıyor artık...

wmaraci
wmaraci

AliKoklu0 AliKoklu0 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 14 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Blogta yazı yazmak bence gençler için önemli çünkü başka bloglardan okuduklarını anlamalı ve onu kendi cümleleri ile yazmaları sınavlarda ve hayata dair bir çok konuda faydalıdır.Ama kopyalayıp yapıştıranlar boş insanlardır.
OiS aHoruz ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

SerdarKara SerdarKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Fuarcılık ve organizasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 0 / 95
  • Ticaret 3, (%100)
Okumak insanı doldurur, konuşmak hazırlar, yazmak ise olgunlaştırır. Gençler yazsın ama kendi deneyimlerini kendi kelimeleriyle anlatsınlar. Fakat yazdıklarınızın çoğuna katılıyorum. Hatta Wordpress kurup corporate bir tema yükleyen herkes SEO firmam var diye ortalıkta dolaşıyor.

Biliyorum demek bu kadar kolay olmamalı!
ovelibudak OiS Roycolt

kişi bu mesajı beğendi.

Google'a "Blog Hocam" yazın.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

cagman adlı üyeden alıntı

Hocam forumlar yine var da herkesin kendi blşoğu olduğu için egodan kimse forumlara bakmıyor artık...

Forumlar bitti, kullanıcı yok. bi wmaraci var kullandığım frmtr bile çok karıştı

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)

AliKoklu0 adlı üyeden alıntı

Blogta yazı yazmak bence gençler için önemli çünkü başka bloglardan okuduklarını anlamalı ve onu kendi cümleleri ile yazmaları sınavlarda ve hayata dair bir çok konuda faydalıdır.Ama kopyalayıp yapıştıranlar boş insanlardır.

Hocam düşünsenize wordpress bir kutu ve maksimum 10 şekilde görünüyor ve 10 kişi bunun heryönünü yazdı peki dieğrleri :) sanırım anlatabildim...

Ek Olarak:

Serdar Kara adlı üyeden alıntı

Okumak insanı doldurur, konuşmak hazırlar, yazmak ise olgunlaştırır. Gençler yazsın ama kendi deneyimlerini kendi kelimeleriyle anlatsınlar. Fakat yazdıklarınızın çoğuna katılıyorum. Hatta Wordpress kurup corporate bir tema yükleyen herkes SEO firmam var diye ortalıkta dolaşıyor.

Biliyorum demek bu kadar kolay olmamalı!

Hocam dediğiniz gibi 2 eklenti kuran birkaç ayar yapıyor baktı googlede istediği çıktı ooof tamamdır seocuyum :) :) varmı böyle bişi yaa. :eek:

WebDost adlı üyeden alıntı

Forumlar bitti, kullanıcı yok. bi wmaraci var kullandığım frmtr bile çok karıştı

Forumlar dönemi 2011 lerde bitti dediğiniz gibi ;)

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Bilgisayarın "power" tuşuna basmayı bilen herkes kendine webmaster dediği için, "webmaster" kavramı yerlerde sürünüyor artık.

Güzel yazı eline sağlık.

AliKoklu0 AliKoklu0 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 14 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

cagman adlı üyeden alıntı

Hocam düşünsenize wordpress bir kutu ve maksimum 10 şekilde görünüyor ve 10 kişi bunun heryönünü yazdı peki dieğrleri :) sanırım anlatabildim...

Hocam haklısınız da gençlerde bir yerlerden para kazanmaya çalışıyor.İnternet çöplük duruma geldi evet ama gençlerin bir şeyler yapma isteğini kırmamalıyız.Diye düşünüyorum senin düşüncene de tabi ki saygım var.Gençler bir şeyler kazanmak istiyor anlabildim umarım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al