wmaraci reklam

İlk kendi düşüncelerimi yansıttığım yazım

4 Mesajlar 754 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MasumGokyuz MasumGokyuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba arkadaşlar, yoğunluktan dolayı eskiden açtığım bir blog vardı bazılarınız bilir fakat henüz bir makale girememiştim fakat bu akşam itibari ile girmiş bulunmaktayım.

Slow bir şarkıda düşünüp, yazarak insanı rahatlatan bir şey yok arkadaşlar bende sizlere yazdığım ilk yazımı paylaşmak istiyorum, artık ismini ne koyarsanız size kalmış

Buyrun ; http://adaletsizhayat.blogspot.com.tr/2014/04/hayat-yuzune-bakp-der-ki-kaybettin.html

Her türlü yoruma açığım arkadaşlar. Bu tarz bir yazıyı ilk defa yazıyorum hatalarım, saçmalıklarım olabilir her türlü eleştiriye açığım.

wmaraci
reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 9 Yıl :) Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1900
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Hayat hepimizin yüzüne bakıp bazı şeyler söylüyor. Hayatın bize söyledikleri bazen mutluluk veriyor bazen acı fakat biz mutluluğun güzel hissettirdiğini düşündüğümüz için acıyı bağırarak söylediğini, mutluluğu ise fısıldayarak söylediğini düşünüyoruz sanırım. Yazını baştan sona okudum arkadaşım. Bazı yerlerde içim burkuldu fakat yazının sonlarına doğru o mücadeleci tavrını hissettim ve toparlandım. Kaybın için üzgünüm. Onu anılarda ya da onun yapmanı istediği şeyleri yaparak yaşattığından eminim.
Oldukça güzel bir yazı olmuş fakat takacak bir şeyimiz olmasa keşke gibisinden bir şey yazmışsın bir kısımda. O kısma kesinlikle katılmıyorum çünkü umursamaz olmak için hemen hemen hiç bir şeyi önemsememen gerekiyor ve yeterince önemsememeye başladığında durup bir düşünüyorsun. Ben ne yapıyorum ? İşte o noktada kaybettiğin zamana üzülüyorsun. Çünkü yaşam çok değerli. Her dakikası önemsenerek ve çok fazla ilerisi düşünülmeyerek yaşanmalı.
İyi forumlar :)
MasumGokyuz

kişi bu mesajı beğendi.

CubbeliGandalf CubbeliGandalf Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 10 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam fotoğraf harikaymış. Bence bloğunuzun içerikleri çok kaliteli normal bir domaine geçin derim.
MasumGokyuz

kişi bu mesajı beğendi.

MasumGokyuz MasumGokyuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Hayat hepimizin yüzüne bakıp bazı şeyler söylüyor. Hayatın bize söyledikleri bazen mutluluk veriyor bazen acı fakat biz mutluluğun güzel hissettirdiğini düşündüğümüz için acıyı bağırarak söylediğini, mutluluğu ise fısıldayarak söylediğini düşünüyoruz sanırım. Yazını baştan sona okudum arkadaşım. Bazı yerlerde içim burkuldu fakat yazının sonlarına doğru o mücadeleci tavrını hissettim ve toparlandım. Kaybın için üzgünüm. Onu anılarda ya da onun yapmanı istediği şeyleri yaparak yaşattığından eminim.
Oldukça güzel bir yazı olmuş fakat takacak bir şeyimiz olmasa keşke gibisinden bir şey yazmışsın bir kısımda. O kısma kesinlikle katılmıyorum çünkü umursamaz olmak için hemen hemen hiç bir şeyi önemsememen gerekiyor ve yeterince önemsememeye başladığında durup bir düşünüyorsun. Ben ne yapıyorum ? İşte o noktada kaybettiğin zamana üzülüyorsun. Çünkü yaşam çok değerli. Her dakikası önemsenerek ve çok fazla ilerisi düşünülmeyerek yaşanmalı.
İyi forumlar :)

Hocam gece olduğu vakit ancak o kadar oluyor, mâlum geceleri en dertsiz diye geçinen insanın içine bile bir dert düşüyor :) Ufak tefek yakınmalarım olmuş olabilir tabii ki fakat ben kendimde değildim sanırım müziğin etkisi idi :) Tabii ki insan bu dünyaya mücadele etmek için geldi, pes etmek için veya umursamamak için değil. Olgun insan çok şey yaşamış ve hala yaşayıp mücadele insandır zaten :) Bu değerli yorumunuz beni çok mutlu etti hocam teşekkür ederim..

Cübbeli Gandalf adlı üyeden alıntı

Hocam fotoğraf harikaymış. Bence bloğunuzun içerikleri çok kaliteli normal bir domaine geçin derim.

Evet hocam bende çok beğendim fotoğrafı :) Hocam domain reglemek sorun değil domaine geçmesine geçerim fakat şu an blogspot iyi gibi duruyor hem tasarımıda kendim editledim gayet tatlı bir tema oluştu :) Domain alıp blogspota yönlendiririm farkındayım fakat tutmamasından korkuyorum :)
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al