wmaraci reklam

Link kısaltma hakkında - Acilll

5 Mesajlar 791 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Furkan07z Furkan07z WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 59 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Dostlar bir sorum olacaktı; link kısaltarak para kazanma işinde bizler linki kisalttigimizda kısaltmış olduğumuz linke tiklanilinca mı bize para veriyorlar? Yoksa linke tıkladıktan sonra karşılarına çıkan reklama tıkladiklarinda mı bize para veriyorlar? Yoksa sadece o reklamı görmeleri neticesinde bile bize para veriyorlar mı? Yani kısaca bize neye göre para veriyorlar? Anlayan varsa bu işlerden cevaplarsa sevinirim

wmaraci
reklam

Blog Blog WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Reklamı geç butonuna tıklayıp asıl linke gidince para kazanabiliyorsunuz. Sadece reklama tıklanması yeterli değil, reklamı geç demesi şart.

Furkan07z Furkan07z WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 59 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
@blog yani dostum diyelim ki kişi kısaltılmış olan linke tıkladı, ve karşısına 5 saniyelik bir reklam çıktı, o reklamı 5 saniye izledi ve sonrasında "REKLAMI GEÇ" butonuna tikladi. İşte burada bize reklamı geç butonuna tıkladığı için para veriyorlar?

Blog Blog WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

Furkan07z adlı üyeden alıntı

@blog yani dostum diyelim ki kişi kısaltılmış olan linke tıkladı, ve karşısına 5 saniyelik bir reklam çıktı, o reklamı 5 saniye izledi ve sonrasında "REKLAMI GEÇ" butonuna tikladi. İşte burada bize reklamı geç butonuna tıkladığı için para veriyorlar?

Aynen, tam olarak böyle. Ziyaretçilerin linke tıklamaları ya da reklamları görüntülemeleri önemli değil. Sayılabilmesi için "Reklamı Geç" butonuna tıklamaları lazım. Eğer "Reklamı Geç" butonuna tıklamadan sayfayı kapatırsa geçersiz tıklama olur ve para kazanamazsınız. Para kazanabilmeniz için ziyaretçinin "Reklamı Geç" butonuna kesinlikle tıklaması lazım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

alidemiral alidemiral WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
Link kısaltma sitelerinden pek bir şey anlayamadım. Reklâma gidiyor ama kısalttığım linkin esas adresine geri dönmüyor. Yani bloğumdan bir yazının linkini kısaltıyorum, reklâm geçilmiyor bir türlü. Ziyaretçi bunu virüs sanır diye siteye koymakta tereddüt ediyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al