wmaraci reklam

Makale almalı mı yoksa almamalı mı ?

24 Mesajlar 3.502 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)

HuseyinAKKUS adlı üyeden alıntı

Sanirim paran kiymetli 50 tl icin konu acmissin alsammi almasam mi
Bence alma batarsin

klasik bir seo danışmanı
Supercalifirigida

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

can58 can58 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 1, (%100)

payners95 adlı üyeden alıntı

Hocam adsense almak için içerik çokluğundan ziyade blogu güncel tutmak önemli bu yüzden düzenli içerik girmelisiniz. Eğer makale alım konusuna gelince güvenli ve kaliteli bir yazardan alım yapabilirsiniz. Bu arada siteniz hayırlı olsun.

Teşekkür ederim. Düzenli olmaya gayret edicem.

• Üyelik 28.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 1, (%100)

tolhur adlı üyeden alıntı

50 tl yi kolay kazanan arkadaşlara burdan selam olsun. Sonuçta para tuvalette kazanılıyor.

Makale alabilirsiniz elbette. Fakat sektörünüz için yazabilecek olan kişileri iyi seçmeniz gerek. Bence tanım vs dışında makale almanız doğru olmayabilir. Eksik, yanlış bilgi içermemesi açısından böyle düşünüyorum.

Adsense in çok çeşitli politika kuralları var araştırmanızda fayda var.

Evet makale alırsam eğer yazar bulmamda biraz zor :)
Teşekkür ederim yorumun için.

AtaTekin AtaTekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)

Bence alma batarsin

Şu mesajı yazan birisinin bu sektöre ne faydası olabilir ki. Allaha şükürler olsun bu mesajlar sayesinde kimlerden alışveriş yapıp yapmayacağımız belli oluyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
Öncelikle merhaba, bir makale yazarı olarak ve ticaretini yaptığım işin moderatörü olarak sana tavsiye vermem gerekirse eğer; siteyi açtığın zaman eğer ki sıkılmak istemiyorsan ve sitene ziyaret eden yeni bir ziyaretçi için içerik zenginliği olmasını istiyorsan eğer 50-60 belki 100TL’lik bir yatırım ile makale yazarı bir arkadaşlardan destek almalısın. Bu yazarları forum üzerinde bütçene ve belirlediğin kriterlere uygun birini kolayca bulacağına eminim. Şahsen bende kendi sitelerimde bu işi böyle yaptım ve aldığım yazıları 1 haftaya bölerek belirli aralıklı sürelerle paylaşımını sağladım. Buna da örnek vermek gerekirse ben gündüzleri 2-3 saat aralıklı toplamda 3-5 içerik paylaşıyorum. Geceleri ise insanların sabaha uyanmasına yakın 1 içerik ve 2 ila 4 saatleri arasında da 1 içerik olacak şekilde geceleri de 2 içerik paylaşımları sağlıyorum. Böylelikle sitenin dolgunluğu ve içeriklerin okunmasıyla ilgimi arttırdım ve daha da sarıldım. Tabi bu satın aldığım içeriklerim bitene kadar önümüzde ki haftanın içeriklerini yazmaya başladım.

Bunu da unutmayalım bir insan evladı bir konuda bilgi sahibi değilse ve bu konuda soru sorup öğrenmeye çalışıyorsa sıkılmadan cevap verin ve bilgilerinizi paylaşın. Unutmayın ki paylaşmak güzeldir.

• Üyelik 28.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle merhaba, bir makale yazarı olarak ve ticaretini yaptığım işin moderatörü olarak sana tavsiye vermem gerekirse eğer; siteyi açtığın zaman eğer ki sıkılmak istemiyorsan ve sitene ziyaret eden yeni bir ziyaretçi için içerik zenginliği olmasını istiyorsan eğer 50-60 belki 100TL’lik bir yatırım ile makale yazarı bir arkadaşlardan destek almalısın. Bu yazarları forum üzerinde bütçene ve belirlediğin kriterlere uygun birini kolayca bulacağına eminim. Şahsen bende kendi sitelerimde bu işi böyle yaptım ve aldığım yazıları 1 haftaya bölerek belirli aralıklı sürelerle paylaşımını sağladım. Buna da örnek vermek gerekirse ben gündüzleri 2-3 saat aralıklı toplamda 3-5 içerik paylaşıyorum. Geceleri ise insanların sabaha uyanmasına yakın 1 içerik ve 2 ila 4 saatleri arasında da 1 içerik olacak şekilde geceleri de 2 içerik paylaşımları sağlıyorum. Böylelikle sitenin dolgunluğu ve içeriklerin okunmasıyla ilgimi arttırdım ve daha da sarıldım. Tabi bu satın aldığım içeriklerim bitene kadar önümüzde ki haftanın içeriklerini yazmaya başladım.

Bunu da unutmayalım bir insan evladı bir konuda bilgi sahibi değilse ve bu konuda soru sorup öğrenmeye çalışıyorsa sıkılmadan cevap verin ve bilgilerinizi paylaşın. Unutmayın ki paylaşmak güzeldir.

Bu değerli bilgiler için çok teşekkür ederim. Forumun amacı bu değilmi zaten. Bilgin varsa yardımcı ol, bilmiyorsan sor.
BHA webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

lucifer93 lucifer93 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** B**
  • Mesajlar 327
  • Beğeniler 74 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
kendiniz yazabiliyorsanız yazın derim ama piyasada bir tık pahalı seo uyumlu makaleler bulabiliyorsunuz tavsiye ederim

omergundogar omergundogar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 34 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
50 tl benim için değerli mesela. Sen poponu ona siliyon diye değersiz mi?

Hudavendigar Hudavendigar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hemşire
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
adsensenın düşünüldüğü gibi zeki politikaları olsaydı adsense alma garantisi veren satıcılar olmazdı. Makale konusuna gelıcek olursak. Alabılırsın zıra işini güzel yapan çok yazar var. Ancak güzel içerik olayına çok takılma. Sanılanın aksine politikalar ve içerik hikayeleri aslında gerçek değiller :)

UyuzWeb UyuzWeb Yardımsever Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Aircraft Powerplant
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 988
  • Beğeniler 40 / 200
  • Ticaret 24, (%100)

Bence alma batarsin

Akıl yaşta değil baştadır. Kaç yaşına gelmiş, uslub öğrenememiş.
Supercalifirigida

kişi bu mesajı beğendi.

Geri dönüş için mesajı alıntılayın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al