wmaraci reklam

Sağlık , tıp , eğitim üzerine bloglarda ilerleme kaydedilebiliyor mu?

4 Mesajlar 647 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

prognostic prognostic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 4 / 42
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar.Benim sağlık , tıp kismen eğitim üzerine bir blogum var.Acali 15-20 gün oldu.Suanda Alexa tr 79.000 dünya 7 milyon civarında .Ama hit,İndex vs çok iyi değil.Sizce bu tarz bloglarda yükselmek mümkün mü ?Aranızda bu tarz blogu olup yükselen var mı?Cunku genelde bu tarz bloglar görmüyorum. Şimdiden cevaplariniz için teşekkürler.

http://fizyolojiktibbibilgiler.blogspot.com

wmaraci
reklam

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
nasıl görmüyorsunuz hocam. Kafadan size 20 adet son 3-4 ay içerisinde açılmış ve şuanda aktif ve baya hızlı ilerleyen site sayabilirim takip ettiğim.

Siteniz fazla amatör duruyor. Tema düzenlenmesi tam yapılmamış profesyonellikten uzak bir görüntüde. Mesela yazı puntonuzu falan ziyaretçi gözünden değerlendirin. Yazılar küçük ve iç içe girmiş görünmüyor mu? Siz bu durumdaki bir siteyi ziyaret eder miydiniz?

Kategoriler yanlış site başlığı yanlış. Sitenize açıklama bile girmemişsiniz. Anahtar kelime eskisi kadar önemli değil ama onuda girmemişsiniz.

Temanın linki hala footerda duruyor. Görsellerinizin alt etiketi yok. Temanız Türkçeye çevrilmemiş.

Kısaca hiç bir şey yapmamışsınız sadece 3-4 makale girip durmuşsunuz. Kusura bakamyında bir ilerleme beklemeyin zaten bu durumdan.

Amacım sizi kırmak veya yermek değil. Sadece her gün açtığınız bir başlık ve her gün sitem niye ilerlemiyor diye soruyorsunuz denk geliyordum. Genelde mobilde olduğum için bakmamıştım şimdi yardımcı olmak adına bir göz gezdirdim. İlk bakışta gördüğüm eksikler bunlar.

Ya profesyonel bir yardım alın ya da şimdiden araştırmaya başlayın iç seo nedir nasıl yapılır konusunda.

İyi çalışmalar dilerim.
Ahmet

kişi bu mesajı beğendi.

aficture aficture aficture.blogspot.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 7 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Sağlık konuları çok hassas ve yüksek derecede bilgi gerektiren şeyler değil mi ya? Tıp mı okuyorsunuz? Önerdiğiniz veyahut anlattığınız bir konunun doğruluğundan ne derece emin oluyorsunuz onu merak ediyorum

prognostic prognostic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 4 / 42
  • Ticaret 1, (%100)

aficture adlı üyeden alıntı

Sağlık konuları çok hassas ve yüksek derecede bilgi gerektiren şeyler değil mi ya? Tıp mı okuyorsunuz? Önerdiğiniz veyahut anlattığınız bir konunun doğruluğundan ne derece emin oluyorsunuz onu merak ediyorum

Evet tıp okuyorum ve yazdıklarım tamamen kendımın de yararlandıgım ve ogrendıgım, denenmıs ve onaylı yazılar.Her türlü bilgi güvenilir.Zaten sağlık sitelerinde yazılan yazılar genele yayılmış yazılardır.Normalde tabikide her türlü insanın hastalığı aynı olsa bile kendine özgüdür.Kimse de internetten okuduğu bilgilerle de kendine tedavi uygulamamalı zaten.Benim yazdığım yazılar daha çok bilgilendirici bazda.Gerekli olan yerlerde de uyarılırımı zaten yapıyorum.Düşüncen yapın ise çok doğru ve makul.Yorumun için teşekkür ederim
aficture

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al