wmaraci reklam

Sizce wordpress mi blogger mı kullanmalıyım?

15 Mesajlar 2.597 Okunma
wmaraci reklam

payners95 payners95 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hemşire
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 23 / 32
  • Ticaret 8, (%88)
Hali hazırda bı site açtım blogger üzerinden ancak İndex konusunda sıkıntı çünkü domain almadım blogspot olarak açtım. Sorum şu blogger üzerinden domain alıp devam mı edeyim yoksa wordpress üzerinden hosting ve domain alıp mi devam edeyim hangisi daha yararlı olur karar veremedim yardımcı olur musunuz. Teşekkürler
ajgiel

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.icodunyasi.com/
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Bunun bir alan adıyla alakası yok, şuanda Google çok büyük güncelleme yapıyor. Eğer alan adını alacaksanız şimdiden hemen alın derim :) Sonrasında linklerinizi yenilemek için uğraşmanız gerekmez ama WordPress'e hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

Feneroin Feneroin https://labikent.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Kaynak
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 9 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
Wp'nin yaninda Blogger bayagi eksik kaliyor ;)

Labirent Kent: https://labikent.com

Darknet Darknet Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1108
  • Beğeniler 125 / 293
  • Ticaret 25, (%100)
Blogger derim hosting derdin yok, temaları var eğer basit bir blog siteyse düşündüğün Blogger tavsiye ederim

wmaraci

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
İleriye dönük WordPress, blogger seni kısıtlayabilir.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

payners95 payners95 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hemşire
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 23 / 32
  • Ticaret 8, (%88)
Teşekürler yorumlarınız için peki hosting nasıl olmalı neredeyse hiç wordpress kullanmadığım için hosting kapasitesi konusunda fikrim yok

http://www.icodunyasi.com/

ajgiel ajgiel crackzzers.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisliği öğrenc
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, şimdi wordpress ve bloggerin birbirlerine göre artıları ve eksileri var. Ufak bir şekilde anlatayım.
Blogger :
+Google size ücretsiz alan adı sunar ve sıralamalarda wordpress e göre daha önde olabilirsiniz.
+Domain derdiniz pek olmaz hızlı bir siteniz olur.
- Eklenti konuları wordpress e göre çok çok zayıf yine aynısı temalar içinde geçerlidir.
Wordpress :
+ Temalardan eklentilere kadar elinizin altında binlerce kaynak bulunur. Tema dünyası ise gerçekten sinirsiza yakın bı temanın dahi kendi içinde farklı demolari oluyor.
+ Site hızı kullandığın hosting ve eklentilere bağlıdır.
+ Eklenti diyip geçmeyelim rankmathdan elementora kadar sayfa düzeni butonlar özellikler SEO kısmına kadar sana inanılmaz özellikler sunar.

Dipnot : Sitem https://www.crackzzers.com u açalı maksimum 5 ay olmuştur. Wordpress de bende başlarda ufakta olsa zorlandım çünkü hiç deneyimim yoktu. Ama kısa sürede birçok şey öğrenip kendimi geliştirdim. Beni büyük iş yüklerinden kurtaran istediğim görselliği veren eklentiler keşfettim.Benim şahsi fikrim wordpress kullanman, zamanında blogger bana karmaşık gelmişti. Free hosting ve domainle wordpressle ufak bir deneme sitesi acmani öneririm. Bir bakarsın begenirsen devam edersin.
can58

kişi bu mesajı beğendi.

artsinmurat artsinmurat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Bence Blogger daha iyi, kolay ve temiz. Bunun yanı sıra hosting derdin vs de yok. Alt yapısı Google olduğu içinde sitede saçma bir şey yapmadığın sürece harika bir hızda web sitesine sahip olabilirsin. Fakat Wordpressde gelen güncellemelerden doğabilecek sıkıntılar ve kimi zaman eklentilerin verdiği ağırlık ile yavaşlamalar meydana gelebiliyor. Bununla beraber Wordpress için hostinge ihtiyacın olacaktır. Zamanla kullanıcı sayın arttıkça bu da sana yetmeyebilir. Blogger'da aynı anda yüzbinlerce kişiyi sitene ziyaretçi olarak çekebilirsin. Bana mısın demez :)

volume volume İyi günler Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek editör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 78 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
İndexlenmeyen paylaşımınıza canlı url testi ile Google Search ile bakın. Orada sağ alt tarafta neden indexlenemediği yazıyor. Ben yakın zamanda bu sorunu yaşadım. Yazı küçük olursa veya resmin veya videonun tam dibinde olursa ekleyemediğini gördüm. Bir de bir eklenti ayarından dolayı da bu uyarıyı veriyordu. Sonra değişikliği yapıp test edip doğrula dedim. Tüm siteye uyguladım. İndex sorunu bitti. Bence şu an Google mobile ve site hızına odaklandı. Kim ne derse desin benim gördüğüm şu an bu. Bu adamların elinde video reklamlar çok fazlalaştı. Sanırım yavaş açılan siteleri ve video reklam yerleştirmekte zorlandıkarı siteleri geriye atmak istiyorlar.

volume volume İyi günler Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek editör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 78 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

ajgiel adlı üyeden alıntı

Merhabalar, şimdi wordpress ve bloggerin birbirlerine göre artıları ve eksileri var. Ufak bir şekilde anlatayım.
Blogger :
+Google size ücretsiz alan adı sunar ve sıralamalarda wordpress e göre daha önde olabilirsiniz.
+Domain derdiniz pek olmaz hızlı bir siteniz olur.
- Eklenti konuları wordpress e göre çok çok zayıf yine aynısı temalar içinde geçerlidir.
Wordpress :
+ Temalardan eklentilere kadar elinizin altında binlerce kaynak bulunur. Tema dünyası ise gerçekten sinirsiza yakın bı temanın dahi kendi içinde farklı demolari oluyor.
+ Site hızı kullandığın hosting ve eklentilere bağlıdır.
+ Eklenti diyip geçmeyelim rankmathdan elementora kadar sayfa düzeni butonlar özellikler SEO kısmına kadar sana inanılmaz özellikler sunar.

Dipnot : Sitem https://www.crackzzers.com u açalı maksimum 5 ay olmuştur. Wordpress de bende başlarda ufakta olsa zorlandım çünkü hiç deneyimim yoktu. Ama kısa sürede birçok şey öğrenip kendimi geliştirdim. Beni büyük iş yüklerinden kurtaran istediğim görselliği veren eklentiler keşfettim.Benim şahsi fikrim wordpress kullanman, zamanında blogger bana karmaşık gelmişti. Free hosting ve domainle wordpressle ufak bir deneme sitesi acmani öneririm. Bir bakarsın begenirsen devam edersin.

Hocam hız sorununu nasıl çözdünüz ben çok eklenti denedim ama içindeki ayarları sanırım tutturamadım. Lite speed var senin sunucuda lite speed cache ile dene dediler ama yine hızlanmadı. Bunun belli bir formülü yok mu bu kadar zor mu gerçekten. Site hız puanı 100 olan tonla site gördüm. Ama mobilde herkesin puanı düşük wp'de. Mobilde 40 pcde 90ı görsem Yarabbi şükür diyeceğim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al