Merhabalar, şimdi wordpress ve bloggerin birbirlerine göre artıları ve eksileri var. Ufak bir şekilde anlatayım.
Blogger :
+Google size ücretsiz alan adı sunar ve sıralamalarda wordpress e göre daha önde olabilirsiniz.
+Domain derdiniz pek olmaz hızlı bir siteniz olur.
- Eklenti konuları wordpress e göre çok çok zayıf yine aynısı temalar içinde geçerlidir.
Wordpress :
+ Temalardan eklentilere kadar elinizin altında binlerce kaynak bulunur. Tema dünyası ise gerçekten sinirsiza yakın bı temanın dahi kendi içinde farklı demolari oluyor.
+ Site hızı kullandığın hosting ve eklentilere bağlıdır.
+ Eklenti diyip geçmeyelim rankmathdan elementora kadar sayfa düzeni butonlar özellikler SEO kısmına kadar sana inanılmaz özellikler sunar.

Dipnot : Sitem https://www.crackzzers.com u açalı maksimum 5 ay olmuştur. Wordpress de bende başlarda ufakta olsa zorlandım çünkü hiç deneyimim yoktu. Ama kısa sürede birçok şey öğrenip kendimi geliştirdim. Beni büyük iş yüklerinden kurtaran istediğim görselliği veren eklentiler keşfettim.Benim şahsi fikrim wordpress kullanman, zamanında blogger bana karmaşık gelmişti. Free hosting ve domainle wordpressle ufak bir deneme sitesi acmani öneririm. Bir bakarsın begenirsen devam edersin.