wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni blog açtım, gelen yok

15 Mesajlar 1.993 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Suerkut Suerkut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Müzisyen
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 44 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar;

Yıllardır blog yazıyorum.. Ama bir sorunum var..

Daha önceki blogumda da aynı tip yazılar yazıyordum. Aynı tema, aynı eklentiler kullanıyordum..

Arama motorlarından bir ton ziyaretçi geliyordu..

Yaklaşık üç ay önce yeni blog açtım ve 3 ayda arama motorlarından toplasan 10 kişi ya gelmiş ya gelmemiş..

Bunun sebebi ne olabilir?

Mantıklı cevap verene, ya da yardım edenin sitesinin linkini 1 yıl boyunca ücretsiz yayınlarım..

lanet bloga gitmek için tıklayın

Pisipisi.org - Korkakların Okuyamadığı Blog
wmaraci
reklam

Dolphin Dolphin Web Tasarım & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım & SEO Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** E**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 131 / 321
  • Ticaret 22, (%100)
Yarın inceleyip dönerim.

hayat illegal!

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Müzisyen
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 44 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
bu arada all in seo eklentisi kullanıyorum

ekomer ekomer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 69 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni siteleri eskisi kadar hızlı yükseltmek pek mümkün değil, bırakıp tekrar başladığınız süre içerisinde "yeni rakipler, yeni algoritmalar, yeni trendler" girmiş olma olasılığı çok yüksek.

wmaraci
wmaraci

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Sorunuzun cevabı yaptığınız hatalar içerisinde. Sitenizde "kadınlara özel blog" olduğu yazıyor fakat içerikleriniz kadınlardan çok cinayetten balinalara kadar karmaşık bir yazı çöplüğü olmuş. Öncelikle kategorilerinizi net bir şekilde belirleyin hitap etmek istediğiniz kitleye göre. Yani ne kadar az kategori seçip o kategorilere özel yazılar yayınlarsanız o kadar iyi dönüşler elde edersiniz. İyi çalışmalar.
Suerkut

kişi bu mesajı beğendi.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
merhaba, sitenize 5 dakika bakmak yetti. Öncelikle o tema ona hiç gitmemiş, siteniz kadın bloğu ise, kadın bloğu ise kadınlara özgü bir blog teması tercih etmelisiniz 1'de adsense reklamlarını öyle insanların gözüne sokar gibi değilde, kibar ama görünebilecek şekilde eklerseniz, ve sitenizin açılış hızını düzeltirseniz, her eklediğiniz güncel makaleler google tarafından okunur ve sıralamaya sokar bu sayede, 2,3, gün içinde ondan hit almaya başlarsınız
Suerkut

kişi bu mesajı beğendi.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Müzisyen
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 44 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Sorunuzun cevabı yaptığınız hatalar içerisinde. Sitenizde "kadınlara özel blog" olduğu yazıyor fakat içerikleriniz kadınlardan çok cinayetten balinalara kadar karmaşık bir yazı çöplüğü olmuş. Öncelikle kategorilerinizi net bir şekilde belirleyin hitap etmek istediğiniz kitleye göre. Yani ne kadar az kategori seçip o kategorilere özel yazılar yayınlarsanız o kadar iyi dönüşler elde edersiniz. İyi çalışmalar.

cinayet haberini google için geçici olarak yazdım.. bakalım arama motoru hit gönderecek mi diye.. bir kaç tane gönderdi. balina olayına gelince, kadınların da böylesi ilginç bilgileri okuyacağını düşündüm

markarehber markarehber Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** İ**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 47 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Siteyi incelemedim ama google ve seo acisindan soyle dusunun daha onceki sitenizin rakibisiniz o sizden eski siz yenisiniz ve daha once siteniz sizin degilde baskasinin olsaydi ve hala acik olsaydi o sitenin onune nasil gecerdiniz.

fikiryamaci fikiryamaci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 25 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Blgunuz daha çok trend ve merak uyandırıcı konular üzerine incelediğim kadarıyla. Bu nedenle anahtar kelimelerde yükselmeniz pek mümkün değil gibi. Çünkü anahtar kelimelerde yükselme *bloglarda* genelde eğitici ve öğretici bilgilerin mevcut olduğu daima yararlanılacak metinlerle gerçekleşir. Bunun için size tek çözüm önerim facebook sayfanıza organik takipçi kazandırıp ilerlemenizdir.

Organik takipçi kazanmak da facebooka reklam vermek ve sayfayı etkileşimli kullanmaktan geçer. Bir de sayfanızda samimi ortam oluşturup eğlenceli video ve fotoğraflar paylaşıp onların arasında da yazılarınızı paylaşırsanız turnayı gözünden vurursunuz. Yalnız sayfanızda günlük minimum 5 gönderi paylaşmalısınız fotoğraf video vs. Sadece yazılarınızı paylaşırsanız insanları bıktırırsınız.

Kolay gelsin.
Suerkut

kişi bu mesajı beğendi.

Yeni projeler peşinde

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Müzisyen
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 44 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
fikiryamaci mantıklı bir cevap verdin.. :)

madem adın da fikiryamaci sana bir soru daha sorayım.. danışmak maksadıyla soruyorum:

aklımda sadece siyasetin konuşulacağı bir forum kurmak geçiyor.. böyle bir forum açsam mı?

bende para var, akıl var.. cesaret yok :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al