wmaraci reklam

Blogger hit sorunu-Yardım

25 Mesajlar 3.997 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emekliwebmaster emekliwebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek emekli
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Dediğim gibi Enes, zaten paylaşıyorum ama istatiklerde sadece sosyal medya var.

wmaraci
reklam

Drozturk Drozturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Geliştiricisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 111 / 117
  • Ticaret 28, (%100)
Bir Engelli Olarak O Çaresizliğin,işverenlerin Bizleri Yarım Adam Statüsünde Görüp İşe Almaması.Toplumun Bizlere Karşı Bakış Açısı Aile İçerisinde Olan Problemlerler Ve En büyük Problem İşsizlik.Bu Sorunları Kafada Bitirmek İmkansız Bu Nedenle Ne Demek Olduğunu Çok İyi Bilirim.
Bunları Yazıyorum Çünki Şuanki Devletin Sistemi Eksik Bu Durumu Siyasete Çekilmesini İstemem Ama Bu Tip Konular Görünce Dayanamıyorum.Ankaranın Göbeğine Çıkıp Ne Eksiğimiz Var Lan Diye Bağırasım Gelmiyor Değil...
Halbuki Ellerimizde Yüzlerce Hitlere Sahip Sitelerimiz Var Bu Sorunu Siteler Aracılığı İle İnsanlara Duyursak Destek Olmalarını Sağlasak Devlet Yöneticileri Yine Sorunu Çözmez.
Ülkede Bilmem Kaç tane Engelli Var Diyip İşin İçinden Sıyrılan Bakanlarda Gördük Yav Kardeşim Bu Adam Aç Bu Adam Çalışmak İstiyor.İşverenlere Bir Kolaylık Sağla yüzde 40 Orana Sahip Olamayan İnsanlarda Çalışabilsin.
Yaşım 24 Yüzde 15 Engelli Raporum Var. 5 Yıldır Bu Rapor Orantasyonu Yüzünden Hangi Şirkete Hangi Firmaya Gitsem Yüzlerini Çevirdi.Engelim Bir Kulağımın Duymaması.En Son Bir Fabrikada Mevki Sahibi Bir İnsanı Referans Olarak Göstererek İşe Başladım.Normal İşci Olarak..
Bizler Hem Devlet Kadrolarından Hemde Özel Sektörden Devletin Yanlış Maddelerinden Dolayı Muaf Yemiş İnsanlarız.
Bu Mesajı Okuyan Kardeşlerim Abilerim. Çevrenizde Bu Tip Sorunlarla Cebelleşen İnsanlara Yardımcı Olun..
İyi FOrumlar
emekliwebmaster Alioruc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek emekli
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Geçmiş olsun Dröztürk kardeşim, inşallah tez zamanda güzel bir iş bulursun.

recreation recreation WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** P**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 3 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
teknoloji alanında rekabet etme şansın yok malesef, daha spesifik alanlara yönelmelisin, imkanın varsa yazılım öğrenmeni tavsiye ederim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

blogtecrubem blogtecrubem www.blogtecrubem.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** B**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 155 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, blog yazmak ve blog yazarak gelir elde etmek oldukça sabır ve istikrar isteyen bir konu. Bu konuda gerekli adımları uygulayarak sabırla ilerlemeniz gerekir. Teknoloji ve benzer yüksek rekabetli alanlarda canınızı sıkmaktansa ilgili olduğunuz daha spesifik alanlara yönelebilirsiniz. Bu da olmazsa kişisel görüşlerinizi paylaşarak belirli bir kitle edinebilirsiniz. Blog yazarlarının sayfalarını ziyaret ederek ve yorumlar yaparak varlığınızdan haberdar edin onları, konuk yazar kabul eden bloglara misafir olun ve düzenli olarak içerik üretmeye devam edin. Sadece AdSense'e bağlı kalmayın. SEO konusunda verilen önerileri uygulayarak site değerlerinizi yükseltip tanıtım yazıları satmaya başlayın. Bu konuda hizlibul.com, backlink.com ve wmaraci.com'da ilanlar oluşturabilirsiniz. Biliyorum bunları uygulamak oldukça uğraş gerektiriyor ama başka alternatif yok maalesef. Ama internet dünyasından gelir elde etmek için tabi ki farklı alanlara da yönelebilirsiniz. Örneğin haber sitelerine ulaşabilir ve metin yazarlığı, editörlük gibi iş seçenekleri için istekte bulunabilirsiniz. Durumunuzdan bahsederseniz mutlaka yardımcı olacaklardır. Sağlıcakla kalın,

• Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek emekli
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

recreation adlı üyeden alıntı

teknoloji alanında rekabet etme şansın yok malesef, daha spesifik alanlara yönelmelisin, imkanın varsa yazılım öğrenmeni tavsiye ederim.

Hocam yazılım konusunada bulaştım. App inventor ile Şakacı Piyano adında bir uygulama yazıp Google Play e yükledim. Tek başıma elimden gelen bu. İyi işler çıkartabilmek için uzman desteğine ihtiyaç var. Eğitim almadan başarılı olmak imkansız. Bizim ise ne eğitime ayıracak paramız ne de diyar diyar gezecek halimiz var. Bizler engelli insanlarız, toplumun büyük kesimi bizi hor görüyor. Ancak Dröztürk gibi sağlam bi tanıdık bulabilirsek ışe alınıyoruz.
Yazılım konusunda ne yapabilirim mesela? Tek başıma öğrenip kazanca dönüştürebiliceğim bir program varmı?
Adsense beni hayal kırıklığına uğrattı.

nettebugun1 nettebugun1 WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 194 / 237
  • Ticaret 45, (%100)
Hocam bloğu ziyaret ettim, emeğinize sağlık. Naçizane öneri, bloğun altındaki Yazarkafe butonunu kaldırmanız yönünde. O olay kapandı, artık çalışmıyor, tıklayan da Hürriyet'e gidiyor. Boşuna link tutmuş oluyorsunuz.
Sizinkine benzer bloglarla birkaç aylığına link takası yapabilirsiniz veya veriler iyiyse tanıtım yazısı satabilirsiniz belki.
İyi forumlar.

not: ayrıca bu da link temizlemeniz için fikir verebilir https://wmaraci.com/link-cikartici?url=androiddizini.blogspot.com

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba hocam,
İlk olarak az içerikle 10k 15k hit zor gibi bunun yerine az içerik, az hit, çok para kazandıran sektörleri zorlamanızı tavsiye ederim. Bunun haricinde farklı şekilde gelirler elde edebilirsin;
- Adsense harici tanıtım yazısı ve reklam alanlarını satabilirsin.
- Makale yazabilir editörlük yapabilirsin. (android konuştuğunu yazıya döken program mevcut, bu sayede pcye fazla oturmamış olursun)
- Sosyal medya ve kendi blog ağını oluşturup tanıtım yazısı veya reklam satışı yapabilirsin.
- Youtube üzerine yoğunlaşabilirsin.

recreation recreation WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** P**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 3 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

emekliwebmaster adlı üyeden alıntı

Hocam yazılım konusunada bulaştım. App inventor ile Şakacı Piyano adında bir uygulama yazıp Google Play e yükledim. Tek başıma elimden gelen bu. İyi işler çıkartabilmek için uzman desteğine ihtiyaç var. Eğitim almadan başarılı olmak imkansız. Bizim ise ne eğitime ayıracak paramız ne de diyar diyar gezecek halimiz var. Bizler engelli insanlarız, toplumun büyük kesimi bizi hor görüyor. Ancak Dröztürk gibi sağlam bi tanıdık bulabilirsek ışe alınıyoruz.
Yazılım konusunda ne yapabilirim mesela? Tek başıma öğrenip kazanca dönüştürebiliceğim bir program varmı?
Adsense beni hayal kırıklığına uğrattı.

Dostum oncelikle ne yapmak istedigine karar ver website mobile uygulama vs. ama ben websiteyi sec derim para kazanmak istiyorsan. Sonrasinda website gelistirebilecegin dillere bak mesela java, c sharp, php, javascript vb. sonra bunlardan sana kolay ve guzel geleni secip youtube da aratarak ogrenmeye baslayabilirsin. Zaten basladiginda hicte zor olmadigini goreceksin.
Ardindan varsa bir hayalin veya projen onu gelistirmeye baslayabilitsin tabi bu kisim emek isteyen kisim. Eger bir fikrin yoksa yurtdisinda neler yapiliyor neler insanlarin ilgisini cekiyodr arastirip turkiyeye uyarlayabilirsin veya yurt disina da yapabilirsin. Ingilizcen yokaa paralelinde ingilizcenide gelistirmeni tavsiye ederim en azindan arastirdigin seyi anlayanilecej kadar cunku malesef butun kaynaklar ingilizce

dreamfancy dreamfancy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)

emekliwebmaster adlı üyeden alıntı

Teşekkürler. Atıyorum. Profilimdede var gerçi.

Yazdığın makaleler çok rekabetli içerikler. Dünya devi siteler ve haber medyaları ajanslar varken senin yükselmenin imkanı yok. Kimsenin bulamadığı nadir şeylerden paylaşım yapabilirsin. Bu şekilde hit ve ziyaretçi yükselir. Ayrıca siteniz gerçektende berbat bir durumda. Widgetler hiçte hoş gözükmüyor ve her yerde başka sitelerin backlinklerine rastlamak mümkün. Ayrıca sitenin en kısa sürede domain'e geçmesi güzel olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al