wmaraci reklam

Blogger reklam yerleşimi nasıl yapılmalı

6 Mesajlar 1.517 Okunma
wmaraci reklam

kaantalha kaantalha WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 21 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba arkadaşlar benim 2 adet bloggerdan açtığım bloğum var ama tıklanma oranları çok düşük (% 0,87)

http://hizlizayiflamayontemlerim.blogspot.com.tr

görüldüğü üzere reklam yerleşimi çok kötü nasıl düzenleyebilirim. mesela yazının içine nasıl ekleyebilirim reklamları. googleda aradım ama anlatılanları uygularken hata verdi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
1- Boş yere o anketi kullanacağına etiketlerden bir kategori sistemi kurup sayfa görüntülemeyi arttır. Ayrıca benzer konular eklentisi kullan. Sitede gezemezse insanlar reklamlara tıklama olasılıkları düşer

2- 468x60 reklam birimi yerine herzaman 728x90 kullanmaya gayret et. Ayrıca site içeriğin bağlatı birimleri için çok ideal. Bağlantı birimi mutlaka kullan. TBM olayına takılma. BGBG yüksek olsun önemli olan o.

3- Yazı içi adsense reklamı kullan. Yüksek hit alan konulara manuel olarak konu ortasına uygun reklamlar ekle...

yazı içi reklam için http://bloghocam.blogspot.com/2013/11/adsense-reklamlarn-bloggerda-yaz-icine.html buradan yararlanabilirsin.

Yalnız arama açıklaması giriyorsan konulara bu yazı içi reklamları el ile eklemen lazım konulara...
kaantalha

kişi bu mesajı beğendi.

anilbbyk anilbbyk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
kodunun etrafında bir yerlere eklersen dönüştürülmüş adsense kodunu, yazı içinde çıkacaktır reklam.
kaantalha

kişi bu mesajı beğendi.

kaderebak kaderebak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
468x60 reklam alanı olmamış , elinden geliyor ise site genişliğini biraz artırıp 768x90 reklam koyabilirsin onun yerine.

Genelde 468x60 reklam alanları sayfa başında daha şık durur. Bunun yanında site genişliğini artırdığın zaman sağ kısma 300x250 reklam güzel yakışır.

Yine yapabiliyor isen yazı içerisinde resimi iptal edip 300x250 reklam alanı koyabilirsin.
kaantalha

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.trbux.net Tıkla Kazan /Reklam ver Kazan- Joomla ücretli destek verilir.
wmaraci
wmaraci

kozmos kozmos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Bu yazıyı Okuyarak bilgi alabilirsin.

REKLAM DEĞİLDİR! Wmaraci forumudur!
kaantalha

kişi bu mesajı beğendi.

kaantalha kaantalha WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 21 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

Zen adlı üyeden alıntı

1- Boş yere o anketi kullanacağına etiketlerden bir kategori sistemi kurup sayfa görüntülemeyi arttır. Ayrıca benzer konular eklentisi kullan. Sitede gezemezse insanlar reklamlara tıklama olasılıkları düşer

2- 468x60 reklam birimi yerine herzaman 728x90 kullanmaya gayret et. Ayrıca site içeriğin bağlatı birimleri için çok ideal. Bağlantı birimi mutlaka kullan. TBM olayına takılma. BGBG yüksek olsun önemli olan o.

3- Yazı içi adsense reklamı kullan. Yüksek hit alan konulara manuel olarak konu ortasına uygun reklamlar ekle...

yazı içi reklam için http://bloghocam.blogspot.com/2013/11/adsense-reklamlarn-bloggerda-yaz-icine.html buradan yararlanabilirsin.

Yalnız arama açıklaması giriyorsan konulara bu yazı içi reklamları el ile eklemen lazım konulara...

1- kategoriyi denedim fakat pek güzel bi görüntü olmadı kaldırdım açıkcası ama tekrar daha düzenli şekilde deneyeceğim tekrardan

2- 728x90 ı denedim fakat sayfa genişliğini ayarlayamadım. Bağlantı birimlerini hangi reklamın yerine uygulamalıyım sence hocam?

3- yazı içi reklamı inşallah ayarlarım linki bi inceliyeyim.

anilbbyk adlı üyeden alıntı

kodunun etrafında bir yerlere eklersen dönüştürülmüş adsense kodunu, yazı içinde çıkacaktır reklam.

o kodu bulamadım hocam nedense

kaderebak adlı üyeden alıntı

468x60 reklam alanı olmamış , elinden geliyor ise site genişliğini biraz artırıp 768x90 reklam koyabilirsin onun yerine.

Genelde 468x60 reklam alanları sayfa başında daha şık durur. Bunun yanında site genişliğini artırdığın zaman sağ kısma 300x250 reklam güzel yakışır.

Yine yapabiliyor isen yazı içerisinde resimi iptal edip 300x250 reklam alanı koyabilirsin.

yukarıda dediğim gibi hocam bi türlü sayfa genişliğini arttıramadım. artırabilirsem dediğini uygulayacağım ama

kozmos adlı üyeden alıntı

Bu yazıyı Okuyarak bilgi alabilirsin.

REKLAM DEĞİLDİR! Wmaraci forumudur!

hocam verdiğin linki inceliyorum hemen

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al