wmaraci reklam

Blogger Seo Eklentisi Kurulumu Anlatımı

5 Mesajlar 1.100 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

engin26 engin26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek İş
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 12 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar Blogger kullanıcılarına faydası olur düşüncesi ile yıllardır kullandığım bir uygulamayı bilmeyenler için anlatmak istiyorum. Aslında oldukça basit olan bu yöntem ile blogger yazılarınızda ne gibi eksikleriniz olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. H etiketleri, kelime sayısı, cümle uzunluğu, makaledeki seo odaklı kelimenin ne kadar kullanıldığı gibi konularda yazınıza puan veren bu uygulama hakkında Daha fazla detay için Blogger ile Sneeit Spot Kullanarak Seo Puanı Kontrolü konulu makaleyi inceleyebilirsiniz.

Forum yöneticilerine iyi çalışmalar dileyerek Foruma ve makale kaynağına zararı olamaması açısından bu alana da konu hakkında kısaca özgün yazıyorum. O yüzden tüm detayları buraya yazamadığım için link ekliyorum. Reklam ve seo amacında olmadığımın bilinmesini istiyorum .Amacım Blogger Kullanıcılarına Faydalı Olabilmektedir. Konuyu Başka Yerlere çekmenin bir manası yoktur. Daha önceki yazımda da dediğim gibi wordpres dahil bir başka platform ile yarış içinde değilim. Yorumlarınızı bu doğrultuda yaparsanız eğer sevinirim.

SpecBrain

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Kısa anlatımları burda yazarak detayları kendi özgü sitende okumaları için yönlendirmen hata değildir bilgi bilgidir az da olsa bilgidir eline koluna sağlık
engin26

kişi bu mesajı beğendi.

Entlovin Entlovin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2021
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sanatçı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 18 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
ben bu kurulumlardan pek anlamıyorum maalesef, ama güzel bir şeye benziyor, bunun gibi başka seo eklentileri de mevcut mu blogger için?
engin26

kişi bu mesajı beğendi.

engin26 engin26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek İş
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 12 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
Benim bildiğim başka yok. Bu eklenti oldukça kolaylık Sağlıyor. Kurulum yok. Sadece Google crome üzerine uygulama eklentisini ekliyorsunuz. Blogger üzerinde yazınızı yazdıktan sonra kontrol ediyorsunuz. Tabi Bazı temalar desteklemiyor olabilir.
Entlovin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SpecBrain SpecBrain WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 10 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Daha deneme fırsatım olmadı ama emeğiniz için teşekkür ederim.
engin26

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al