Merhabalar Blogger kullanıcılarına faydası olur düşüncesi ile yıllardır kullandığım bir uygulamayı bilmeyenler için anlatmak istiyorum. Aslında oldukça basit olan bu yöntem ile blogger yazılarınızda ne gibi eksikleriniz olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. H etiketleri, kelime sayısı, cümle uzunluğu, makaledeki seo odaklı kelimenin ne kadar kullanıldığı gibi konularda yazınıza puan veren bu uygulama hakkında Daha fazla detay için Blogger ile Sneeit Spot Kullanarak Seo Puanı Kontrolü konulu makaleyi inceleyebilirsiniz.

Forum yöneticilerine iyi çalışmalar dileyerek Foruma ve makale kaynağına zararı olamaması açısından bu alana da konu hakkında kısaca özgün yazıyorum. O yüzden tüm detayları buraya yazamadığım için link ekliyorum. Reklam ve seo amacında olmadığımın bilinmesini istiyorum .Amacım Blogger Kullanıcılarına Faydalı Olabilmektedir. Konuyu Başka Yerlere çekmenin bir manası yoktur. Daha önceki yazımda da dediğim gibi wordpres dahil bir başka platform ile yarış içinde değilim. Yorumlarınızı bu doğrultuda yaparsanız eğer sevinirim.