Merhaba arkadaşlar bugün süper bir kod buldum , sizlerle bulduğum kodu paylaşacağım ardından video çekeceğim biliyorsunuz ki videolu anlatımlarımız başladı.. Dün gerekli yerlere filan duyurduk. Bugün inşallah 1 video

çekeceğim.Sizlere bu çektiğimiz videoların yararlı olacağını düşünüyorum...Ki inşallah yararlı olur ve arkadaşlar videoyu izlerken videoyu bildirdiğimiz konunun altına yorum yapınız yani yapmanızı rica ediyorum..Herneyse arkadaşlar konumuza geçelim bugünkü kodumuzda son yorumlar kodu var.Kodu , eklentiyi ben çok beğendim çok güzel bir eklenti . Sizlerede kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum .. Bu kod sitenizin görünümüne %5 katkıda bulunacaktır..Sitenizin görünümünü düşünüyor iseniz bu kodu sitenize ekleyin kod içerisinde birkaç yerler var sizlere oraların ne olacağını , ne yazılacağını söyliyeceğim..
Kodu ingilizce yazıları olan siteden alıp ben türkceleştirdim...Ayrıca kodun demosuna buradan göz atabilirsiniz

<script>
// var
numComments = 5,
showAvatar = true,
roundAvatar = true,
characters = 40,
defaultAvatar = "http://www.gravatar.com/avatar/?d=mm",
hideCredits = true;
maxfeeds=50,
adminBlog='Your Name';
//]]>
</script>
<script></script>
<script>
</script>+Sitene Ekle+

Kodu aldığınıza göre sizlere kod hakkında bir kaç bilgi vereyim..
numComments > Yorum sayısını gösterir kendinize göre düzenleyin 5 yerine 7 yazarsanız 7 yorum görüntülenir ..
showAvatar > true yi false olarak değiştirdiğiniz zaman yorum yapan kişinin avatarı gösterilmez.
avatarSize > Yorum yapan kişinin avatar boyutunu px(pixel) cinsinden belirtir.
roundAvatar > Yorum yapan kişinin avatar resminin yuvarlak olmasını istemiyorsanız true yi false olarak değiştiriniz.
defaultAvatar > Yorum yapan kişinin avatarı olmazsa sizin koyduğunuz resim url si olur.
adminBlog > Yorum yapan kişi isimsiz ise sizin verdiğiniz isimi alır..

MOBİL ÖDEME MAKALE YAZILIR ÖZGÜN MAKALELER..