wmaraci reklam

Blogger üzerinden online satış?

7 Mesajlar 2.831 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

webali webali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

Umarım konuyu doğru yere açmışımdır, sorum şu blogger üzerinden kredi kartı ile satış yapmak istiyorum böyle bir durum mümkün müdür? Mümkün ise nasıl gerçekleştirebilirim.Online pos olayını blogger temasına entegre edebilir miyim ?

Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

wmaraci
reklam

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
Güvenlik zaafiyeti yaşayacağı endişesiyle kimse ürün almak istemez. Ancak paypala yönlendirerek işlem yaptırabilirsin. Bloggerda ancak ürün yada hizmet listeleyebilirsin. Seni tanımayan biri de senden işlem yapması için hem gözü kara olması lazım, hem de sattığın ürün yada hizmetin cezbedici olması lazım. Vereceğin hizmete, kafandaki projene güveniyorsan, e-ticaret sitesi açmak zor değil. Büyük düşünmeni öneririm.

• Üyelik 03.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 0, (%0)

keremsamet adlı üyeden alıntı

Güvenlik zaafiyeti yaşayacağı endişesiyle kimse ürün almak istemez. Ancak paypala yönlendirerek işlem yaptırabilirsin. Bloggerda ancak ürün yada hizmet listeleyebilirsin. Seni tanımayan biri de senden işlem yapması için hem gözü kara olması lazım, hem de sattığın ürün yada hizmetin cezbedici olması lazım. Vereceğin hizmete, kafandaki projene güveniyorsan, e-ticaret sitesi açmak zor değil. Büyük düşünmeni öneririm.

Yorumun için teşekkür ediyorum.

Güvenilirlik konusunda ise kesinlikle sıkıntım yok, belirli bir kitlem var buna eminim.

E-pos hizmeti sunan güvenilir siteler var fakat benim sorunum bu sistemi blogger'a entegre edebilirmiyim ?

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)

logohikayeleri adlı üyeden alıntı

Yorumun için teşekkür ediyorum.

Güvenilirlik konusunda ise kesinlikle sıkıntım yok, belirli bir kitlem var buna eminim.

E-pos hizmeti sunan güvenilir siteler var fakat benim sorunum bu sistemi blogger'a entegre edebilirmiyim ?

Rica ederim. Ama bloggerda istediğin işlem bayağı karmaşık. Blogger'a cloudflare entegre etmen gerekecek. Yoksa 503 hatalarıyla boğuşursun. Galiba hosting falan uğraşmak istemiyorsun. Evet bloggera pos entegre edebilirsin. Ancak sistemin çalışacağı her bir ürün yani her bir konu ssl ile şifrelenmek zorunda. Blogger'da bu mümkün değil. Ancak cloudflare ile yapabilirsin! Bunun için ssl sertifikası alman gerekecek. Daha sonra da cloudflare pro versiyon kullanman lazım ki aldıgın sertifikayı cloud'a bağlayabilesin. Ssl sertifikasını clouda bağladıktan sonra, tüm blog sayfaların https:// olacak. Daha sonra istediğin sistemi blogger temasına yerleştirebilirsin. Yoksa güvenlikten geçemezsin. Cloud pro aylık 20 dolar... Ve e-ticaret sistemine göre çok daha pahalı olacaktır.

En iyisi sade ve işini göreceğine emin olacagın bir e-ticaret sistemi al. Bir de ona cloudflare free versiyon ekle. güvenliği de high yap. Oh miss. Biraz birikim yapayım bende yapıcam böyle birşey.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 03.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 0, (%0)

keremsamet adlı üyeden alıntı

Rica ederim. Ama bloggerda istediğin işlem bayağı karmaşık. Blogger'a cloudflare entegre etmen gerekecek. Yoksa 503 hatalarıyla boğuşursun. Galiba hosting falan uğraşmak istemiyorsun. Evet bloggera pos entegre edebilirsin. Ancak sistemin çalışacağı her bir ürün yani her bir konu ssl ile şifrelenmek zorunda. Blogger'da bu mümkün değil. Ancak cloudflare ile yapabilirsin! Bunun için ssl sertifikası alman gerekecek. Daha sonra da cloudflare pro versiyon kullanman lazım ki aldıgın sertifikayı cloud'a bağlayabilesin. Ssl sertifikasını clouda bağladıktan sonra, tüm blog sayfaların https:// olacak. Daha sonra istediğin sistemi blogger temasına yerleştirebilirsin. Yoksa güvenlikten geçemezsin. Cloud pro aylık 20 dolar... Ve e-ticaret sistemine göre çok daha pahalı olacaktır.

En iyisi sade ve işini göreceğine emin olacagın bir e-ticaret sistemi al. Bir de ona cloudflare free versiyon ekle. güvenliği de high yap. Oh miss. Biraz birikim yapayım bende yapıcam böyle birşey.

Hocam okurken yoruldum ben bu işlemlerin gerçekleşmesi senin de dediğin gibi epey zor. En güzeli e-ticaret sistemi.

Vakit harcayıp yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Tr.gg siteyle satış yapanları biliyorum. Blogger daha kullanışlıdır.
webali

kişi bu mesajı beğendi.

Youtube: NovaMobi Teknoloji

UyuzWeb UyuzWeb Yardımsever Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Aircraft Powerplant
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 988
  • Beğeniler 40 / 200
  • Ticaret 24, (%100)
Kitlenize güveniyorsanız blogger için ticaret sitelerine uygun temalar var. Temaların açıklamalarını okuyup nasıl eklendiğini falan öğrenebilirsiniz.
webali

kişi bu mesajı beğendi.

Geri dönüş için mesajı alıntılayın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al