wmaraci reklam

Blogspot Bloglarının Yedeği Nasıl Alınır

3 Mesajlar 621 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

artsinmurat artsinmurat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Blogspot kullanan arkadaşlar bazen kendi sitelerine verilerini aktarmak veya Wordpress’e verileri taşımakta zorluklar yaşamaktadırlar. Bu konuda sizlere görsel olarak hazırladığım içeriği aktaracağım. Bu şekilde aldığınız yedeği isterseniz Wordpress isterseniz doğrudan kendi sitenizin veri tabanına aktarabilirsiniz.

Adım 1: Blogger.com’a giriş yapmalıyız.
Adım 2: Aşağıdaki görseldeki alana geliniz. Bu alandan “İçeriği Yedekle” butonuna tıklayınız.

Adım 3: Aşağıdaki pencere açılacaktır. Burada da sadece “Bilgisayarınıza kaydedin” butonuna tıklayacaksınız. Ardından tüm veriler bilgisayarınıza inecektir.

Adım 4: Şimdi tüm içeriği yedeklediniz. Bu yedeği eğer farklı bir blogger sitesine aktarmak istiyorsanız Adım 2’deki karşımıza çıkan “İçeriği İçe Aktar” ile aktabilirsiniz.

Bunların yanı sıra belirli aralıklar ile içeriklerinizin yedeklerini almanızı size tavsiye ederim. Çünkü her zaman elinizin altında yedeklerinin olması bence çok iyi olur. Bu yazıda sizlere Blogspot üzerinden nasıl yedek alınır hakkında yararlı olduğunu düşündüm bir içerik hazırladım. Bu konu dışında Blogspot ve Wordpress tarafında aklınıza takılan farklı sorular varsa bunu yorum olarak bırakmanız durumunda sizlere yardımcı olmaya çalışırım.

Herkese sevgi, saygı ve sağlık dolu günler dilerim.

Kaynak: https://www.programlamahocam.com/2018/05/blogspot-bloglarnn-yedegi-nasl-alnr.html
Saffet Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba hocam bu yöntemi denemenin sıralamada veya indexlerde bir kayıp yaşama söz konusu olurmu ve birde benim tema sorunumu çözebilirmi ?

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

artsinmurat artsinmurat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba bu işlem temanızı bilgisayarınıza kayıt etmek için kullabileceğiniz bir örnekti sadece. Eğer farklı bir tema yüklerseniz tabi ki indesiniz etkilenecektir.

Temanızda nasıl bir sorununuz var?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al