wmaraci reklam

Blogspot Hakkında Bilgi Arayışı

18 Mesajlar 1.763 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Merhaba arkadaşlar ben sürekli wordpress le uğrasıyorum domain host ama bu blogspot nasıldır kulananlar biraz ikir verebilir mi ? yani kapanma durumu nasıl oluyor var mı ilerleyen zamanalrda burdaki konularımı komple wordpress ve sunucua taşıyabılırmıyım bu ımkan varmıdır ? ilk etaplarda sanki blogsopt kullanmak mantıklı gibi geldi. fikirleriniz nelerdir ?

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci
reklam

SenolK SenolK WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum ABD
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 362 / 281
  • Ticaret 11, (%100)
Kapanma durumu olmaz, istediğin zaman sorunsuz wordpress sistemine geçebilirsin. Blogger kullanmasını bilen için kaliteli ve bir o kadar da ekonomik bir sistemdir.

J1DOJ J1DOJ Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Yazılım, Geliştirici...
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 0 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
blogger kullanmasını bilen biri profesyonel işler çıkartabilir içerik sınırı yok, hosting vs sıkıntılar yok tek sorun eskiden tema sorunuydu ama son 1 senedir de çok fazla kaliteli temalar çıkıyor blogger içinde istediğin zamanda xml olarak olarak wordpress'e aktarabilirsin :)

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
ben bi hata yapıp wp yedeğini almamıştım. sonradan öğrendim blogspota wordpress xml dosyasıyla geçilebildiğini. kullanmasını bilene blogspot çok iyi

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

aciltavuk aciltavuk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 84 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
blogger zaman kaybıdır. legal full özgün bloglar bile siliniyor. demedi deme. ayrıca index bile almıyor. ***daki google optimizasyon bölümünü sürekli takip ederim en sık karşılaştığım konulardan birisidir. ben de 4 5 sene önce baya emekler verdim hepsi boşa gitti. güzel.net.tr de 10 tl aylıklı sınırsız özellikli hostlar var birden fazla site eklenebiliyor.

aciltavuk aciltavuk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 84 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
ilerde bloggeri wp ye taşıırsın ama url de sıkıntı çıkar zira boogger belli karakterden sonrasına izin vermez eğer manuel sürekli kendin ayarlamazsan. aktarırke nbu sıkıntıyı çok çıkarıyor ve site çöpe dönüyor hit sıfırlanıyor.

RaufQuliyev RaufQuliyev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad R** Q**
  • Mesajlar 728
  • Beğeniler 100 / 99
  • Ticaret 17, (%94)
Güzel konu. Faydalanırim bende

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)

aciltavuk adlı üyeden alıntı

blogger zaman kaybıdır. legal full özgün bloglar bile siliniyor. demedi deme. ayrıca index bile almıyor. ***daki google optimizasyon bölümünü sürekli takip ederim en sık karşılaştığım konulardan birisidir. ben de 4 5 sene önce baya emekler verdim hepsi boşa gitti. güzel.net.tr de 10 tl aylıklı sınırsız özellikli hostlar var birden fazla site eklenebiliyor.

Bu legal blogların bile silindiği lafını nereden duydunuz, iyice saçmalamışsınız. O blog sahiplerine danışın bir, hepsi politika suçu işlemiştir. O yüzden blogları silinmiştir.

Benim yaklaşık 6 yıllık blogum halen duruyor ve özgün şekilde gayet rahat indexleniyor. Kısacası, blogger(Google) hiçbir suç işlemeden blogunuzu silmez. İnsanları yanlış yönlendirmeyin. Bu arada blog zamanla oturduğu için wordpressten bile güzel indexleniyor ve Google'nin gözünde ayrı bir değeri oluyor.

zexon zexon WV Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 101 / 128
  • Ticaret 3, (%100)
Bu sorunun cevabını deneyerek buldum detaylıca anlatayım;
3- 4 yıl önce blogspot ile hobi amaçlı açtıgım oyun sitesinin hiti artmaya başladı blogspot uzantısı itibarsız göstereceği düşüncesindeydim .com alan adı aldım ve wordpress kurdum daha profesyonel ve kullanışlı oldugu düşüncesindeydim. Wordpress sitesi bayağı yavaş oluyordu nedenlerini araştırdım eklentilerini gördüm bi dünya eklentiler var seo dan tut saate kadar baktım wordpress çok uğraştıracak ve elbette siteye saldırılar olacak bu durumda amator oldugum için açıklar varsa site hacklenebilir yada trafik nedeniyle kapanabilir. Blogspot hızlı ve kolaydı ama wordpress bir okyanus ve biz teknedeyiz çok fonksiyonu var. Alan adıyla blogspotu birleştirdim ve yıllardır öyle kullanıyorum çok memnunum sonuçta googlenin hizmetini kullanıyorsun.

Seo bazında olumsuz yorum yapıp kapanır yazanı dikkate alma blogspot kullandıgından emin değilim kullandıysada kötü amaçlar için kullanmış olabilir. Sitem googlede alanında 1. sırada çıkmakta ve benden önce piyasada olan rakiplerimi geçmiş durumdayım ayda yılda bir girip ilgilenmediğim halde o konumdayım. Seo ayarlarını yaparsanız eminim sonucunu görürsünüz. Profesyonel bir site veya kurumsal site açacaksanız wordpress erbabı kişilere sorun çoğu kurumsal siteler wp kullanıyor. Son olarak bloggere geçme hakkında karamsar iseniz kesinlikle legal sitenin kapanma veya başka bir sorunları çıkmaz. İlk başta bunlar ne 7 tane buton var dersiniz kurcalayınca 2 günde herşeyini çözersiniz. Tema düzenlemeside çok basit temayı kendinize göre kodlarından düzenlersiniz ve hem temanın hemde içeriklerin yedeklerini istediğiniz zaman alabiliyorsunuz. Google size hizmet etmek istiyor bunun kalitesini tahmin edebilirsiniz :)

zexon zexon WV Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 101 / 128
  • Ticaret 3, (%100)
Aramalarınızı blogger temaları, blogger seo ayarı tarzında yapın blogspot sadece uzantı olarak kullanılıyor ve Türk yarımlaşma bilgi paylaşım alanıda oldukça geniş herhangi bir sorunda çözümü bulabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al