wmaraci reklam

.blogspot hakkında düşüncelerinze ihtiyacım var.

13 Mesajlar 1.538 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kodshop kodshop Anlatamıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 157 / 159
  • Ticaret 0, (%0)
Kitle ve blogunun içeriği çok önemli iyi yerlere gelebilirsin tamamen gösterceğin çabayla ilgili kardeşim şimdiden kolay gelsin :) başarılar
ArinArslan

kişi bu mesajı beğendi.

BLOG : www.jdsezer.blogspot.com

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

Umutİrhan adlı üyeden alıntı

Yaklaşık 10 yıldır bu işin içindeyim ve kesinlikle blogspot önermiyorum. Evet temaları vs oldukça güzel olabilir AMA siz işin bir de google tarafına bakın. Eğerki özgün bir yazı girdiniz diyelim, 2 gün beklediniz ve index almadı. Bu gayet normal fakat siz google gibi getir YAPSANIZ BİLE o yazının index alması 3/4 günü bulabiliyor.

İnsan ister ki yazdığı şey hemen google'da index alsın kişiler google'dan aradığı şeyi bulup size gelsin ama ne yazık ki bu süreç blogspot'ta çok fazla ..

Tavsiyem ücretsiz wordpress uzantılı bir site açman. Hem daha profesyonel hem de google gibi getir dediğinde 1dakika içerisinde index alıyor. Ayrıca yine domain alıp wordpress uzantısından kurtulabilirsin.

Birebir deneyip gözlemlediğim bir konudur.

Edit: Bir de host alıp bu işi daha profesyonel bir şekilde de yapabilirsin tabii :)

Hocam index konusunda bilgilerinizi güncellemenizi tavsiye ediyorum bizzat kendim 2 yıl boyunca 3 siteyi blogspatta kullanarak tecrübe ettim. Google gibi getir yapınca en fazla 5 dakikada site indexleniyor hatta belli bir sürede otomatik indexliyordu.

Bende sizin gibi wordpress kullanmayı sevenlerdenim ama maddi durumu olmayanlara şiddetle blogger öneririm.
ArinArslan

kişi bu mesajı beğendi.

Polat1903 Polat1903 Asi Ruh Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Özel Güvenlik Görevlisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 54 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Wordpress aç herşey hallediliyor ve hemen indeks alıyor.

Forum Sitesi
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al