wmaraci reklam

.blogspot hakkında düşüncelerinze ihtiyacım var.

13 Mesajlar 1.542 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ArinArslan ArinArslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek satış
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 400 / 147
  • Ticaret 53, (%100)
merhaba hocalarım, kardeşilerim. Blogspot uzantılı bir blog açmayı düşünüyorum. Sizce bu uzantı ile yükselebilir miyim. google aramalarında pek fazla blogspot uzantılı site görmediğimden bu soruyu sormak zorunda hissettim kendimi. fikirlerinize ihtiyacım var.

wmaraci
reklam

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
yükselirsin dostum yükselinmez diye bir şart yok. Ama önerim git bi 10 liraya domain alın. Forumda 10 liraya domain regleyip teslim edenler var. İster onu bloggera bağla ister hosting al istersen hosting konusunda yardımcı olacak kişiler ile görüş.
lastpavel ArinArslan

kişi bu mesajı beğendi.

Engin1709 Engin1709 Öneri Ajandam Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 85 / 121
  • Ticaret 1, (%100)
bende arkadaşa katılıyorum 5-10 liraya güzel bir domain belirle kendine daha faydalı olur kesinlikle
ArinArslan

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.oneriajandam.com/

s60v3 s60v3 Informatiker Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Flutter Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 23 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
domain yönlendirme ile,1.5 ayda alexa tr 68k ya kadar düştüm,23 makale günlük hit 100civarı
ArinArslan

kişi bu mesajı beğendi.

Codeigniter&PHP | Vue.js | Dart&Flutter
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Hocam eğer gerçekten kaliteli içerikler üretirsen kesinlikle ilk sıralara kadar çıkarsın. Google de ilk sıralarda görememenin asıl nedeni genelde bu işe yeni başlayan ve çok kaliteli içerik üretmeyenlerin kullanmasından.

Ben uzun süre blogspot kullandım ve emek verilince gerçekten güzel noktalar gelinebileceğini tecrübe ettim :)
ArinArslan

kişi bu mesajı beğendi.

hafselkarayel hafselkarayel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 37 / 219
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam eğer genelde webmaster'ların kullanacağı bir blog açmayı düşünüyorsan domain sıkıntı olmaz çünkü neredeyse tamamı blogspot uzantısının Blogger'a ait olduğunu biliyor, içinde bilgi barındırabileceğini biliyor. Ama web işlerinden hiç anlamayanlara hitap edeceksen domain alıp Blogger'a yönlendirmen daha iyi olur. Çünkü anlamayanlara blogspot.com alan adı itici gelebilir
ArinArslan

kişi bu mesajı beğendi.

ArinArslan ArinArslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek satış
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 400 / 147
  • Ticaret 53, (%100)
verdiğiniz cevaplar için hepinize teşekkür ederim

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
Şahsen emeğinize yazık olur diye düşünenlerdenim. Yani şuan guzelnet .com uzantısı 33 tl. Ayrıca ücretsiz başlangıç hostuda sağlıyor. 20 tlyede host var. Yani toplam 50 tl bir öğrenciyide etkilemez. Bir çalışanıda. Eğer web site açacak ve profesyonel bir şey istiyorsan tabiki önerdiğim gibi 50 tl verip wordpress üzerinden açmanız daha mantıklı olacaktır. Yani kendi şahsi düşüncemdir. Ama sende konuda belirtiğin gibi blogshop uzantılar genelde googlede üst sıralarda yok. Çünkü mesela ben hiç örnek.blogshop.com diye bir alan adı aklımda kalmadı ama bu güne kadar girdiğim yüzlerce siteyi sorsan ve gerçekten faydalandığım siteleri sorsan söylerim. Ama blogshop nedense hiç olmadı diye düşünüyorum. Çünkü akılda kalıcılık yok.
Yinede unutmaman gerekirdi her şey kararlılıö ve azimdir.
dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

Coldcraftings Coldcraftings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek C# , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 16 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Godaddy 1 sene kupon ile domain alımı 7-10 lira arasında. İlla blogspot kullanacağım dersen blogspot yönlendirmesi yapabilirsin.Wordpress kullanacaksan 15-20 liraya wordpress hostingler var..xxxxx.blogspot yazması bile zor geliyor bazen akılda kalıcı bir domain alıp başlamak en iyisi

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Yaklaşık 10 yıldır bu işin içindeyim ve kesinlikle blogspot önermiyorum. Evet temaları vs oldukça güzel olabilir AMA siz işin bir de google tarafına bakın. Eğerki özgün bir yazı girdiniz diyelim, 2 gün beklediniz ve index almadı. Bu gayet normal fakat siz google gibi getir YAPSANIZ BİLE o yazının index alması 3/4 günü bulabiliyor.

İnsan ister ki yazdığı şey hemen google'da index alsın kişiler google'dan aradığı şeyi bulup size gelsin ama ne yazık ki bu süreç blogspot'ta çok fazla ..

Tavsiyem ücretsiz wordpress uzantılı bir site açman. Hem daha profesyonel hem de google gibi getir dediğinde 1dakika içerisinde index alıyor. Ayrıca yine domain alıp wordpress uzantısından kurtulabilirsin.

Birebir deneyip gözlemlediğim bir konudur.

Edit: Bir de host alıp bu işi daha profesyonel bir şekilde de yapabilirsin tabii :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al