wmaraci reklam

Editlediğim Blogger teması

9 Mesajlar 1.109 Okunma
wmaraci reklam

sahin50 sahin50 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkdaşlar forumdan banlamıştım içerikyerlerini karıştırdığım için.Neyse artık yeniden aranıza döndüm ve artık forum kurallarına uygun paylaşımlar yapacağım.Geri dönüşüme özel sizlere çok güzel temalar Pcmerkez Olarak 1hafta içinde aralıklarla sizlere sunacağım.Temaya geçelim

Etiketlerin hepsini Pcmerkez olarak bulup değiştirebilirsiniz.

Demo: http://pcmerkeztema.blogspot.com.tr/

İndirme linki:http://s3.dosya.tc/server25/PzEwXy/Pcmerkeztema.rar.html

Konu:http://pcmerkez.blogspot.com.tr/2014/07/hareket-v1-blogger-temas.html

Eğer yanlış bişey varsa uyarırsanız sevinirim.

wmaraci
reklam

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
arka plan ile site boyutu blog kısım menü kısımları arka planları ayrı renk yapınız daha iyi olur

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

WebDost adlı üyeden alıntı

arka plan ile site boyutu blog kısım menü kısımları arka planları ayrı renk yapınız daha iyi olur

Açıkcası pek uğrasmadım temayla sadece biraz editleyip sundum

• Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

sahin50 adlı üyeden alıntı

Açıkcası pek uğrasmadım temayla sadece biraz editleyip sundum

Orjinali daha iyi gibi. Bir şey sormak istiyorum yıllardır tema editleyip forumda paylaşıyorsunuz hepside çok klasik ve orjinalinden kötü olarak sunuyorsunuz.

Merak ettiğim konu kendinizi geliştirmek için mi yapıyorsunuz, yoksa zevk amaçlı mı?

Öncelikle bu benim şahsi görüşüm siz webmastersitesi'nde de paylaşımlar yapıyordunuz ondan dolayı soruyorum. Bir hakaret veya aşağılama değil görüş ve bildirimimdir. Ayrıca sizi takdirde ediyorum. Bu özgüven ve çalışmadan dolayı.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Orjinali daha iyi gibi. Bir şey sormak istiyorum yıllardır tema editleyip forumda paylaşıyorsunuz hepside çok klasik ve orjinalinden kötü olarak sunuyorsunuz.

Merak ettiğim konu kendinizi geliştirmek için mi yapıyorsunuz, yoksa zevk amaçlı mı?

Öncelikle bu benim şahsi görüşüm siz webmastersitesi'nde de paylaşımlar yapıyordunuz ondan dolayı soruyorum. Bir hakaret veya aşağılama değil görüş ve bildirimimdir. Ayrıca sizi takdirde ediyorum. Bu özgüven ve çalışmadan dolayı.

Tema editleyip sunuyorum iyilerini paylaşmıyorum yani ole geliştirmek amaçlı iyi yaptığım temalarıda paylasmıyorum genllikle onlarıda sonradan bozuyorum Paylaştığım 1-2 temadan baskasını bende sevmiyorum ama artık ole bişi yapmıyacam iyice uğrşıp paylaşacam görürsünüz saten yakında iyi temalar var gönderecem

• Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Tema editleyip sunuyorum iyilerini paylaşmıyorum yani ole geliştirmek amaçlı iyi yaptığım temalarıda paylasmıyorum genllikle onlarıda sonradan bozuyorum Paylaştığım 1-2 temadan baskasını bende sevmiyorum ama artık ole bişi yapmıyacam iyice uğrşıp paylaşacam görürsünüz saten yakında iyi temalar var gönderecem

Benim gördüğüm kadarıyla 1-2 yıl olmuştur tema paylaşımlarınız. Sizde iyi çalışmalar çıkacak kadar hırs var, hiç bozmayın aynen böyle devam edin. İleride sponsor olabileceğim bir kişilik seziyorum sizde, takibindeyim.

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Benim gördüğüm kadarıyla 1-2 yıl olmuştur tema paylaşımlarınız. Sizde iyi çalışmalar çıkacak kadar hırs var, hiç bozmayın aynen böyle devam edin. İleride sponsor olabileceğim bir kişilik seziyorum sizde, takibindeyim.

İnş bi arlar laf olsun diye tema paylaşıyordum bundan sonra ücretli dağıtılan film temaları olsun Tr dublaj tr altyazı olsun onlarıad paylaşacam artık pcmerkez adını eskisi gibi ilk zamanlardaki gibi blogger konusunda başa cekmeyi düşünüyorum bunun içinde yakında güzel temalar paylaşacam inş hayırlısıyla.Bu arlar saten hiti yükseltiyorum.Forumda kullandığım temalarıda paylaşacam artık

• Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

İnş bi arlar laf olsun diye tema paylaşıyordum bundan sonra ücretli dağıtılan film temaları olsun Tr dublaj tr altyazı olsun onlarıad paylaşacam artık pcmerkez adını eskisi gibi ilk zamanlardaki gibi blogger konusunda başa cekmeyi düşünüyorum bunun içinde yakında güzel temalar paylaşacam inş hayırlısıyla.Bu arlar saten hiti yükseltiyorum.Forumda kullandığım temalarıda paylaşacam artık

İlk olarak Türkçe'mizi iyi kullanın. Bu sizi daha kurumsal gösterir. Kurumsaldan ziyade profesyonel gösterir. Bunu böyle anlatıyorum ki kırılmayın.

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

İlk olarak Türkçe'mizi iyi kullanın. Bu sizi daha kurumsal gösterir. Kurumsaldan ziyade profesyonel gösterir. Bunu böyle anlatıyorum ki kırılmayın.

Yok haklısınız.Yazım kurallarına dikkat etmeliyim eleştiriye açık bir insaım eleştirileri düzeltip devam etmek gerekirki iyi yerlerde olalım sağolun..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al