wmaraci reklam

Google, Blogger’a Bahar Temizliği Yapacak

16 Mesajlar 2.476 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Blogger bu sadelik ile devam eder. 0.99 $domain +ücretsiz hosting = site :)
Daha ne olsun?

herseyiblogluyorum.blogspot.com
wmaraci
reklam

bugrailkay bugrailkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek muhendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Blogger`a karşı acayip bir kini var galiba @Being beyin.

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
bugrailkay benim kinim doğrudan Google'a. 15 Senedir Blogger'a adam akılı tek çivi çakmadılar. Halbuki mantıklı güncellemeler yapsalar çok fazla kişi Vlog yerine Bloglara yönelebilir. Yazar sayısı artabilir, okunacak daha güzel şeyler olur. En önemlisi teknolojiyle bizim gibi haşır neşir olmayan insanlar işlevsel ve profesyonel görünen internet siteleri kurabilirler.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

Decimas Decimas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)

Being adlı üyeden alıntı

JigSaw valla o benim değil tümüyle Google'ın kabahati :D Adamlar şaka gibi özellikleri bahar temizliği diye iteliyorlar, ne diyelim... :D

daniel1336 biz sade olmasın demiyoruz ki, 15 yıldır Google'ın bir servisi olan Blogger'a gereken ilginin gösterilmemesi, üvey evlat muamelesi yapılmasından bahsediyoruz. Tahminimce koca Google şirketinde iki çalışanı (stajyer) kitlediler koca Blogger platformuna, onlar geliştiriyor sistemi. Bunun başka bir açıklaması olamaz. Yıl olmuş 2018 hala temel özelliklerin bile çoğundan mahrum bırakılmış bir bloglama sisteminden bahsediyoruz.

Ercany öyle veya böyle o bloglar da trafik alıyor. Trafik almayanlarının da Google'a net bir gideri olmuyor.

opencartim şimdilik korkulacak bir şey yok ama bence tetikte olun derim :D Google'ın Blogger'a biçtiği ömür sayılı gibi duruyor. Çünkü yıllardır ufak geliştirilmeler haricinde sisteme neredeyse hiç el atılmadı. Kapatılmasına delalet olabilir.

O temel özelikler nedir çıkaramadım, aklıma gelen her şey var :D ücretsiz olmasına rağmen basit ve kullanışlı, haliyle yıllardır kitlesini bu şekilde koruyor.

no time for caution
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
1. En azından Wordpress'in yönetim paneli gibi bir şey olmalı. (Metin editörü vb.)
2. Tema düzenleme sistemi de Wordpress'teki gibi olmalı. Şuanki düzenleme sistemi çok basit ve kullanışsız.
3. (Yine Wordpress diyorum) Eklenti sistemi de olmalı. Lütfen kodlarla eklenti yapabiliyoruz demeyin, Wordpress gibi diyorum :)
4. Cache desteği gelsin artık, SSL özelliği getirdiler diye sevindik ama Blogger hala yetersiz.

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)

Ercany adlı üyeden alıntı

Aktif olmayan ve sadece zamanında alınıp terkedilmiş keyword blogları temizlese Blogger işte o zaman şaha kalkar.

opencartim adlı üyeden alıntı

Valla seni vurucam @Being'cim, tam dedim tırt bloglar siliniyor allah dedim.
Bir girdim ki , sayın moderatörümüz bizi "Trollemiş".

Şuraya üzgün emojisi bırakıp, terk ediyorum buraları.

Being adlı üyeden alıntı

JigSaw valla o benim değil tümüyle Google'ın kabahati :D Adamlar şaka gibi özellikleri bahar temizliği diye iteliyorlar, ne diyelim... :D

daniel1336 biz sade olmasın demiyoruz ki, 15 yıldır Google'ın bir servisi olan Blogger'a gereken ilginin gösterilmemesi, üvey evlat muamelesi yapılmasından bahsediyoruz. Tahminimce koca Google şirketinde iki çalışanı (stajyer) kitlediler koca Blogger platformuna, onlar geliştiriyor sistemi. Bunun başka bir açıklaması olamaz. Yıl olmuş 2018 hala temel özelliklerin bile çoğundan mahrum bırakılmış bir bloglama sisteminden bahsediyoruz.

Ercany öyle veya böyle o bloglar da trafik alıyor. Trafik almayanlarının da Google'a net bir gideri olmuyor.

opencartim şimdilik korkulacak bir şey yok ama bence tetikte olun derim :D Google'ın Blogger'a biçtiği ömür sayılı gibi duruyor. Çünkü yıllardır ufak geliştirilmeler haricinde sisteme neredeyse hiç el atılmadı. Kapatılmasına delalet olabilir.

resmen trol gıbı olmuş korktum bı an benm bloglar full copy/paste :)

SametTEKE adlı üyeden alıntı

1. En azından Wordpress'in yönetim paneli gibi bir şey olmalı. (Metin editörü vb.)
2. Tema düzenleme sistemi de Wordpress'teki gibi olmalı. Şuanki düzenleme sistemi çok basit ve kullanışsız.
3. (Yine Wordpress diyorum) Eklenti sistemi de olmalı. Lütfen kodlarla eklenti yapabiliyoruz demeyin, Wordpress gibi diyorum :)
4. Cache desteği gelsin artık, SSL özelliği getirdiler diye sevindik ama Blogger hala yetersiz.

şu xmlyı ıçerıye aktarma kısmını arttırsalar veya sınır koymasalar çok super olacak aslında uyuz edıyor eskıden 17 mgby alıyordu şımdı onuda kısıtlamışlar benm wp çıktım 100 mg ustu

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al