freelance iş ilanları

Google hiç bir uyarı yapmadan blogumu kapattı !!??

39 Mesajlar 4.995 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

yvzrgn yvzrgn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

Google'dan böyle bir mail geldi ve direk blogumu kapatmışlar. Nasıl tekrardan açtırabilirim lütfen yardımcı olun ?

Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası'na (DMCA) göre blogunuzdaki bazı içeriklerin başkalarının telif haklarını ihlal ettiği iddiası Blogger'a bildirildi. Bu nedenle söz konusu yayınları \"taslak\" durumuna aldık. (Bilgilendirme: Bunu yapmamamız, özelliklerine bakılmaksızın telif hakkı ihlali iddiasına maruz kalmamıza neden olur. Hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen yayınların URL'lerini bu iletinin sonunda bulabilirsiniz.) Bu da, yayınınızın ve ilgili resimlerin, bağlantıların veya diğer içeriklerin yok olmadığı anlamına gelir. Rahatsız edici içeriği kaldırmak üzere yayını düzenleyebilir ve yeniden yayınlayabilirsiniz. Bu durumda okuyucularınız ilgili yayını yeniden görebilecektir.

Bilgilendirme: DMCA, telif hakkı ihlali durumunda çevrimiçi hizmet sağlayıcı yükümlülüğüne ilişkin yönergeler sağlayan bir ABD telif hakkı yasasıdır. Burada söz konusu olan içeriği yayınlama hakkınızın olduğunu düşünüyorsanız karşı bildirimde bulunabilirsiniz. Karşı bildirimde bulunmak için lütfen bkz. https://support.google.com/legal/contact/lr_counternotice?product=blogger.

Aldığımız bildirim, kişisel olarak tanımlayabilecek bilgiler kaldırılmış olarak Chilling Effects (http://www.chillingeffects.org) hizmeti tarafından çevrimiçi olarak yayınlanacaktır. Bu işlemi DMCA uyarınca gerçekleştiriyoruz. http://www.chillingeffects.org/search.cgi adresindeki Chilling Effects arama sayfasına giderek ve kaldırılan blog yayınının URL'sini girerek içeriğinizin kaldırılmasıyla ilişkili DMCA bildirimini arayabilirsiniz.

Söz konusu içeriği/bağlantıyı kaldırmadan yayını yeniden yayınladığınız bize bildirilirse yayını siler ve bunu sizin tarafınızdan gerçekleştirilmiş bir hak ihlali olarak sayarız. Hizmet Şartlarımızın yinelemeli olarak ihlal edilmesi, Blogger hesabınıza karşı alınacak, blogunuzun silinmesi ve/veya hesabınızın sonlandırılması gibi daha ileri derecede düzeltici önlemlerle sonuçlanabilir. Blogunuzdaki içerikle alakalı DMCA bildirimleri, ilişkili tüm AdSense hesaplarına karşı önlem alınmasıyla da sonuçlanabilir. Bu bildirimle ilgili yasal konularda sorularınız varsa kendi yasal danışmanınızdan bilgi almanız gerekir.

Saygılarımızla,

Blogger Ekibi

Etkilenen URL'ler:

Bloguma çok uzun süredir emek harcıyorum ve dünya alexa sıralamasını 135k, Türkiye alexası 1500'ün alttına kadar düşürüp hitlendirmiştim ve aylık 700-800 TL gelirden de mahkum oldum. Lütfen yardımcı olun

wmaraci
reklam

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Geri açtırılması için talepte bulunun. Bazı kişilerde geri açılıyor fakat ardından tekrar kapandığı da oluyor. Telif haklarında sizden kaldırılmasını talep ettikleri yazıyı kaldırırsanız belki düzelebilir.

dragonwx dragonwx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 121 / 127
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam okusanız biraz(!)...
Rahatsız edici içeriği kaldırmak üzere yayını düzenleyebilir ve yeniden yayınlayabilirsiniz. Bu durumda okuyucularınız ilgili yayını yeniden görebilecektir.

İnstagram Butik Hesabı Alınacaktır....

• Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bana link ya da mail adresi verir misiniz. Lakin bana bir mail gelmedi şu içeriğinizden ötürü yayıncı rahatsızdır kaldırın tarzında. Birde bahsedilen içeriği (http://www.chillingeffects.org) den baktım öyle bir bildirimde bulunmuyor (http://www.chillingeffects.org) sitesinde

Ben buradaki tezatlığı anlamadım

Ek Olarak:

dragonwx adlı üyeden alıntı

Hocam okusanız biraz(!)...

Hocam şöyle bir hata veriyor yoksa düzeltirim ve dediğinizide uygularım lakin olmuyor.
Hata ; Bir Google ürününe erişilemiyor
Ne yapmam lazım şimdi ?

wmaraci
wmaraci

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)
Selam hocam kopyayla yapistirmi yapiyordunuz ? Sitenizin konusu neydi

• Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

KomikBrokoli adlı üyeden alıntı

Selam hocam kopyayla yapistirmi yapiyordunuz ? Sitenizin konusu neydi

Hayır hepsi özün ve tek bir içerik bile kopya değildir. Film sitesiydi. Bilginiz var mı ?

ErdincKayaa ErdincKayaa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yönetici / SEO / Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 301
  • Beğeniler 61 / 31
  • Ticaret 3, (%100)
Geçmiş olsun hocam.

• Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Neden hocam ? Hiç mi umut yok ?

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
İngilizceniz varsa blogger yardim forumuna durumunuzu detayli sekilde anlatan bir konu acin.
Cuneyt Ozdemir bu konulardan biraz anliyor.
https://m.facebook.com/profile.php?id=1472903941

ErdincKayaa ErdincKayaa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yönetici / SEO / Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 301
  • Beğeniler 61 / 31
  • Ticaret 3, (%100)

yvzrgn adlı üyeden alıntı

Neden hocam ? Hiç mi umut yok ?

Bu konuda bilgim yok hocam hiç başıma gelmedi fakat sizin özgün yazdığınız blogda neden böyle yaptılar anlamış değilim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al