wmaraci reklam

Hit Problemi

12 Mesajlar 1.925 Okunma
smmexpress

canselkcblog canselkcblog www.canselkoc.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 6 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

secret1071 adlı üyeden alıntı

Sitenize sağlam sitelerden backlink almanız lazım. Artık doğal yollamı alırsınız onu bilemem. Fakat siteye belli aralıklarla link gelmiyorsa google siteyi kale almıyor artık. İsterseniz günde 500 tane özgün konu girin nafile.

Şuan google'un mantığı. Şayet bir site kaliteli ise; garanti bir yerlerde bunun içeriği paylaşılır ve haliyle backlink gelir...

yaklaşık 6 yıldır hit alma problemim var sizce artık google için önemsizmi

Ek Olarak:

SamSmith adlı üyeden alıntı

Sosyal medyada paylasmak degil de sosyal medyadan hit cekmek daha mantikli bir cözüm olacaktir. Bu yönde calismalar da yapabilirsin.

maalesef hit alamıyorum daha önce denemiştim

www.canselkoc.com
wmaraci
reklam

SamSmith SamSmith WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cevirmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Dedigm gibi teman guzel. Kullanisli. Sitenin turkcelestirilmesi tam olarak yapilmamis. Ben sahsen hic ingilizce bilmeyen biri olarak siteye girsem yabanci olacagim butonlar görmek bana cazip gelmez.
Bazi iceriklerde ve etiketler ingilizce kullanmissin. Görseller de farkli boyutlarda bazi iceriklerde.
Bu detaylar önemsiz görünse de cok önemlidir emin ol. Seo konusunda eksikleri oldugunu dusunuyorum bunun uzerinde yeterince durdun mu?
İcerikler daha uzun olabilir. Böyle bir blog uzun ve özgün iceriklerle yükselebilir. Cünkü sektör de oldukca rakibin var biliyorsun. Görsellik önemlidir ama tek basina birsey ifade etmez.
6 yildan beri yaptiklarin 1 yil önce acilan güncel bir site ile geri planda kalabilir. Kolayliklar dilerim, basarilar.

Her türlü İngilizce icerik icin pm ile ulasabilirsiniz.
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al