wmaraci reklam

Kendi Yaptığım Temayı Ücretsiz Paylaşıyorum!

5 Mesajlar 910 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

qkhnsmsk qkhnsmsk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Ş**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere "Bootstrap Classic" adlı kendi yaptığım temayı paylaşmak istiyorum! Bu tema benim yaptığım ilk tema ve aslında üzerinden baya bir zaman geçti ancak çok kullanışlı olmadığı için paylaşmak istememiştim ve hem öğrenerek hem de yaparak ilerliyordum. Bugün javascript/css/html bilgimin biraz artmasıyla hem olası hataları giderdim hem de daha kullanışlı bir tema yaptığımı düşünüyorum. Ön izlemesini görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Tema Özellikleri:

• Bootstrap kütüphanesini kullanıyor ve classic yapıda olduğu için özelleştirilmeye çok açık.
  • Menu kullanımı diğer temalarda olduğu gibi alt menü için bir kez alttan tire (_) koymanız yeterli. Eğer iki kere alttan tire () koyarsanız görünmeyecektir.
  • Mobil uyumlu ve ana sayfada mobil uyumlu bir öne çıkan gönderiler hızlıca gösteren bir alan var.

Kurulum:

UYARI: Öncelikle kendi temanızın yedeğini alın!!!

1. Öncellikle buraya tıklayarak temayı indirelim.
  2. XML dosyasını metin belgesi uygulaması ile açın tüm yazıyı CTRL+A ile seçip CTRL+C ile kopyalayın.
  3. Blogger anasayfasından tema sekmesini açın ve özelleştir butonun yanındaki oktan ilk önce kendi temanızın yedeğini alın.
  4. Ardından HTML'i düzenleye tıklayın.
  5. Editörden herhangi bir yazıya tıkladıktan sonra yine CTRL+A ile tüm yazıları seçip CTRL+V ile yapıştırın.

Kopyala yapıştır şeklinde anlatmamın sebebi yüksek ihtimal daha önce oluşturduğunuz widgetlar ile çakışmalar yaratacağından. Eğer bu şekilde kurulum yaparsanız temiz bir kurulum yapmış olursunuz. Ancak tüm widgetlarınız sıfırlanır.

UYARI: Bu tema ücretsizdir ve herhangi bir yerde satılamaz veya izinsiz ve atıfta bulunmadan yeniden dağıtılamaz. Bu tema beta mantığındadır ve kuvvetle muhtemel hatalar bulunmaktadır. Geri bildirimler doğrultusunda güncellemeler yaparak hataları elimden geldiğince hızlı gidermeye çalışacağım.

Umarım tema sizin için kullanışlı olur! İyi günlerde kullanmanızı dilerim!

Ve ayrıca dostlar, HTML tasarımlarını Blogger'a uyarlayarak pratik yapmaya devam ediyorum. İstediğiniz MIT lisanslı HTML tasarımlar varsa linkleri benimle paylaşırsanız uyarlamaya çalışırım.

Pasa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

elinize sağlık. 

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

qkhnsmsk qkhnsmsk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Ş**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Öncellikle herkese teşekkür ederim. Yapılan geri dönüşlere göre elimden geldiğince temayı güncelledim. İyi günlerde kullanmanızı dilerim! 

Güncelleme:

1. PageSpeed Insights üzerinden test ettim ve elimden geldiğince hızlandırdım.
  2. Resimlerde optimizasyon yapıldı.
  3. Bazı hatalar giderildi.
  4. Headerın altındaki etiketler widget (scroller-menu) güncellendi. 

Link yine aynı buraya tıklayarak en güncel dosyayı indirebilirsiniz.

Ayrıca henüz hataları olduğu için (özellikle düzen kısmında) henüz paylaşmadığım temayı da buraya tıklayarak ön izlemesine bakabilirsiniz. Buradan mı paylaşsam yoksa yeni konumu açsam bilemedim ama hatalar giderildiği zaman yine ücretsiz paylaşmayı düşünüyorum.

kodshop kodshop Anlatamıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 157 / 160
  • Ticaret 0, (%0)

Güzel tema eline sağlık 

BLOG : www.jdsezer.blogspot.com

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

acahan acahan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 61 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 7 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

Kurulumu nasıl anlatabilirmisiniz. 

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al