wmaraci reklam

Nasıl Böyle Gösteririm?

5 Mesajlar 792 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Makeleyazar Makeleyazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 27 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
3 sorum olacak arkadaşlar.

1-Blogspot için kalıcı bağlantılarda tarih gözükmemesini sağlamak mümkün mü?
2- http://www.kabiz.gen.tr/ sitesinde olduğu gibi ana sayfada içerik yayınlamak istiyorum. Nasıl yapabilirim.
3- Yine aynı sitenin sol kısmında bulunan içerikleri alt alta gösterme nasıl yapılabilir?

wmaraci
reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
1- Mümkün değil.
2- Yazı sınırlama eklentisi kullanmazsanız tüm yazılarınız bu şekilde görüntülenir.
3- Yerleşim > Gadget Ekle > İçerik Takibi eklentisini kullanarak istediğiniz yazıları gösterebilirsiniz.

• Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 27 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

İsa adlı üyeden alıntı

1- Mümkün değil.
2- Yazı sınırlama eklentisi kullanmazsanız tüm yazılarınız bu şekilde görüntülenir.
3- Yerleşim > Gadget Ekle > İçerik Takibi eklentisini kullanarak istediğiniz yazıları gösterebilirsiniz.

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim.

2- İsteğim, tüm içerikleri göstermek değil. Ana sayfada sadece isteğim bir içerik paylaşarak(ayrı url'si olmayan bir içerik olacak bu) altında normal ana sayfanın devam etmesi.
3- Bahsettiğiniz eklentiyi göremedim ama link verme şansınız olursa çok sevinirim.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
2- O halde ana sayfaya özel bir alan açarak içeriği ekleyebilirsiniz.

3- Diyelim ki http://www.isa.gen.tr/search/label/Belgesel linkine ait içerikleri çekmek istiyorsunuz. Yerleşim > Gadget Ekle > (Açılan sayfada biraz aşağı inin) İçerik Takibi eklentisini seçin. Örnek resim

İçerik Takibi eklentisini seçtikten sonra karşınıza "İçerik Takibi URL’si" yazan boş bir kutucuk çıkar. Oraya yukarıda örnek olarak verdiğim "Belgesel" linkini kopyalayıp yapıştırın. Yazıların listelendiğini göreceksiniz.

Ama gördüm ki bu eklenti en fazla 5 adet içerik çekiyor. Uzun zamandır kullanmıyordum. İşinize yaramazsa alternatiflere bakabilirim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 27 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

İsa adlı üyeden alıntı

2- O halde ana sayfaya özel bir alan açarak içeriği ekleyebilirsiniz.

3- Diyelim ki http://www.isa.gen.tr/search/label/Belgesel linkine ait içerikleri çekmek istiyorsunuz. Yerleşim > Gadget Ekle > (Açılan sayfada biraz aşağı inin) İçerik Takibi eklentisini seçin. Örnek resim

İçerik Takibi eklentisini seçtikten sonra karşınıza "İçerik Takibi URL’si" yazan boş bir kutucuk çıkar. Oraya yukarıda örnek olarak verdiğim "Belgesel" linkini kopyalayıp yapıştırın. Yazıların listelendiğini göreceksiniz.

Ama gördüm ki bu eklenti en fazla 5 adet içerik çekiyor. Uzun zamandır kullanmıyordum. İşinize yaramazsa alternatiflere bakabilirim.

2.'yi de hallettim. Teşekkür ediyorum.
Sadece 3. kaldı. Onun için de 30-40 civarında içerik çekmeyi düşünüyorum. Yalnız, belli bir etikete ait değil. Kendi seçtiğim içerikleri seçmek istiyorum. Bir de görselliği gösterdiğim gibi olsun istiyorum.
Biraz fazla sanırım aklımdan geçen ama içime sinsin diye bakınıyorum.
contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al