wmaraci reklam

Sade ve Şık Blogger Apk Teması

13 Mesajlar 3.588 Okunma
smmexpress

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
TekilCPM hocam tasarımcılar tarafından ücretsiz olanları yayınlıyorum neredeyse mahkemelik olacaz :) Birde sizin önerdiğiniz gibi yapsam kim bilir ne olur.

Emek elde etmediğim için farklı alanlara ( Yerel haber) yöneldim ama yine blogger sigara alışkanlığı gibi olmuş bu tür olumsuz yorumlara rağmen bırakamıyorum

Dediğinize yakın forumda çalışma yapmak istedim ama insanda şevk bırakmıyorlar hemen baltalamalar başlamıştı bende konuyu sildim.
Şu şeklide bir hizmet sunmuştum ( Yeni blogculara veya Uğraşmak istemeyenler için)
- Onların yerine çalıştığım firmadan alan adı alıp yönlendirme yapacaktım.
- Onların yerine talep ettikleri bir temayı satın alıp veya ücretsiz tema taleplerini yükleyip düzenleyecek ve gerekli seo ayarlarını yapacaktım
- Bloglarını adsense butonu açık bir blog üzerinden açacaktım
( Hata bunun için Bloggerhocam.com alan adını almıştım)

Ama sağolsunlar ticaret kategorisinde hemen saçmalayanlar çıktı ve vazgeçtim.

Ek Olarak:

NTBol adlı üyeden alıntı

KingBlogger akcesmeli

Şimdi türkleri biliyoruz heralde. Bi tema çıkıyor birisi yayınlıyor ve herkes o temaya yükleniyor.
Sonuç ; fos.

Yada şöyle oluyor ;

Bi tema çıkıyor. Birisi onu yayınlamıyor. Tema popüler oluyor.

Yani söylemek istediğim milletimiz 1 tl de olsa o parayı vermeyip beleşlere konduğu için , beleşleri uzak tutmak gerekir.

İllaki bulmak isteyen bulur , yada boşwerin hiç okumamış sayın :D

Türkler Türkler başka bildiğimiz birşey yok hocam güncel takip ettiğim 80'e yakın blog ve site var ve bunların içinde blogger tema konusunda söz sahibi tasarımcılar var hepsi bu şekilde yapıyor XXX sitesnde alıyorlar kendi site ve bloglarında yayınlıyorlar.

wmaraci
reklam

TekilCPM TekilCPM Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 116 / 67
  • Ticaret 2, (%100)
Bizi milletimizi kötülemekten zevk alan insanlar çok. Böyle yaparak komik olduklarını sanıyorlar heralde başka bir empati kuramadım bu tarz insanlarla. Vatana millete ne faydaları dokunan milletimizden olan insanları görmezler. Eğer bu blogger sana bağımlılık yaptıysa sen devam et tiryakisi ol :) Nasrettin hocanın bir kıssası vardı. Çocuk Kenisi ve Eşekten oluşan şimdi uzun oluyor biliyorsan ne demek istediğimi anlamışındır. Kıssada da insanların ne dediklerine kulak asma kendi bildiğini yap düşüncesi veriliyordu. Benimde önce Türkçeleştirme yaptığım bir tema sitem vardı bu sana linkini veriyim belki işini görür :)
KingBlogger

kişi bu mesajı beğendi.

Lerigo Lerigo i see online people Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 10 / 32
  • Ticaret 8, (%100)
bu temada fatured apps ve games de nasıl yayın paylaşıcam demoda ki gibi olmuyor yardım edebilr misiniz benim paylaştıklarım blog post ta çıkıyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al