freelance iş ilanları

Analiyzer'ın Açılışına Özel Küçük Hediyeler (Hiç birşey yapmanıza gerek yok)

370 Mesajlar 47.897 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Ria Ria WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 11, (%100)
tutar bu proje güzel olmuş elinize sağlık
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

emrecelen emrecelen Uğraşıyorum. Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci Aday Adayı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 79 / 116
  • Ticaret 34, (%94)
Google Güvenlik Taraması site içerisinde olsa daha iyi olurdu benim görüşüm pop-up açılması biraz sıkıntı olmuş .

Tema güzel fakat header gelişebilir , logo tasarımı da bu konuya dahil tabii alan adı ise bu tür alan adlarını severim hoşuma gitti.

Site adresi : webparakazan.com
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

vanhelsing221 vanhelsing221 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Kalite Kontrol Sorumlusu
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Slm Hocam hayırlı olsun güzel bir sistem bende sitelerimi analiz etmek için bu tarzda sistemler kullanıyorum sizin sitenizide arşivime ekliyorum.

1.Web siteniz ile ilgili birkaç önerim olacak. Bu tarzda sistemleri çok kullana biri olarak ilk bakışta güzel ama toplu arama yapabileceğim bir arama yok. Mesela sitenin ana sayfasına bir arama kutucuğu ekleseniz ve ben oraya domaini yazdığımda domainle ilgili tüm bölümlerde aynı anda arama yapsa daha hoş olur diye düşünüyorum.

2.Sitemi sıra bulucuda arattım ama googlede sonuç bulunamadı hal bu ki o arama seçeneğiyle googlede arattığımda 170. sıralarda falan çıkıyor sisteminiz ise ilk 500 de bulamadığını belirtiyor bunu düzeltebilirsiniz.

3. Logoyu bence değiştirin biraz daha efektif bişeyler yapılabilir.

4. Site değeri sorgulama kısmı yüksek fiyat vermekte neye göre hesaplanıyor bilmiyorum ama 100$ etmeyecek siteye 10.000$ değer biçiyor :) değeride neye göre biçtiğini altta sıra ile belirtirse daha hoş görünür.

5. Üye oldum ama sitelerimi kaydede bileceğim bir profil bölümüm yok. Mesela sitelerimi bir yere kydetsem ve üzerine tıkladığımda tüm sorguları otomatik yapsa güzel olurdu. Aynı zamanda üzerine tıkladığımda mesela bir sayfa açılıp o sayfada ne tür işlem yapmak istediğimide sora bilir buda güzel olur. Site ismine tıklarsınız butonlar açılır. mesela pr sorgula butonuna tıkladığımda otomatik o sitenin pr değerini bana gösterir.

Onun dışında güzel bir sistem eksiklerini bu şekilde tamamlayıp tanıtımınızı güzel yaparsanız web masterların vaz geçilmez el çantası olabilir :)

Sisteminizi kullanmaya devam edip size buradan bilgilendirme sunmaya devam ederim. Şimdiden başarılar.
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

UpTr.Net Dosya Upload Sistemi

ilhanharzan ilhanharzan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad I** H**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 35 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
EditorumORG Güzel bir yerlere geleceği muhakkak. Başarılarınızın devamını diliyorum. Favorilere ekledim sık sık ziyaret edeceğim. Ayrıca çekilişte yerimi isterim :) İyi çalışmalar.
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

emreturhan55 emreturhan55 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 42 / 30
  • Ticaret 23, (%91)
alan adı iyiymiş, temada sağdaki yazı kalkıp ortalansa bana göre çok daha iyi olabilir, analiz ettim bu arada sitemi katılmak istiyorum.
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

nea nea WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 15 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
sitede her şeyi kullandım temayı çok beğendim hover olayı güzel durumuş :) backlink gönderde ki PR yerine resim gelmıyor :) kullanıcı adı : nea
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

www.popilistmedya.com | Boş Yaşama

foxx foxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 115 / 115
  • Ticaret 13, (%100)
gayet güzel olmuş. Fakat çok beyaz geldi bana görseller falan hoş renklerle biraz oynanabilir. Gayette yaratıcı bir fikir elinizin altında bir çok analiz imkanı mevcut.

Site adresim.

Hediyelerden hepsine talibim Özellikle içerik içerik içerik. Çalışamadık sizinle bir türlü :)

kolaylıklar...
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

Lerigo Lerigo i see online people Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 10 / 32
  • Ticaret 8, (%100)
Ekler misiniz ekonomigündemi.com
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

EditorumORG EditorumORG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 740 / 271
  • Ticaret 76, (%87)

vanhelsing221 adlı üyeden alıntı

Slm Hocam hayırlı olsun güzel bir sistem bende sitelerimi analiz etmek için bu tarzda sistemler kullanıyorum sizin sitenizide arşivime ekliyorum.

1.Web siteniz ile ilgili birkaç önerim olacak. Bu tarzda sistemleri çok kullana biri olarak ilk bakışta güzel ama toplu arama yapabileceğim bir arama yok. Mesela sitenin ana sayfasına bir arama kutucuğu ekleseniz ve ben oraya domaini yazdığımda domainle ilgili tüm bölümlerde aynı anda arama yapsa daha hoş olur diye düşünüyorum.

2.Sitemi sıra bulucuda arattım ama googlede sonuç bulunamadı hal bu ki o arama seçeneğiyle googlede arattığımda 170. sıralarda falan çıkıyor sisteminiz ise ilk 500 de bulamadığını belirtiyor bunu düzeltebilirsiniz.

3. Logoyu bence değiştirin biraz daha efektif bişeyler yapılabilir.

4. Site değeri sorgulama kısmı yüksek fiyat vermekte neye göre hesaplanıyor bilmiyorum ama 100$ etmeyecek siteye 10.000$ değer biçiyor :) değeride neye göre biçtiğini altta sıra ile belirtirse daha hoş görünür.

5. Üye oldum ama sitelerimi kaydede bileceğim bir profil bölümüm yok. Mesela sitelerimi bir yere kydetsem ve üzerine tıkladığımda tüm sorguları otomatik yapsa güzel olurdu. Aynı zamanda üzerine tıkladığımda mesela bir sayfa açılıp o sayfada ne tür işlem yapmak istediğimide sora bilir buda güzel olur. Site ismine tıklarsınız butonlar açılır. mesela pr sorgula butonuna tıkladığımda otomatik o sitenin pr değerini bana gösterir.

Onun dışında güzel bir sistem eksiklerini bu şekilde tamamlayıp tanıtımınızı güzel yaparsanız web masterların vaz geçilmez el çantası olabilir :)

Sisteminizi kullanmaya devam edip size buradan bilgilendirme sunmaya devam ederim. Şimdiden başarılar.

Merhaba,
bazı bölümlerde hata ile karşılaşabilirsiniz zira şuanda sistem VDS'de bulunmasına rağmen aşırı yoğun isteklerinize cevap veremeyebilir veya saçmalayabilir. Umarım sizin için yararlı bir proje olmuştur, destekçimiz olduğunuz için teşekkür ederiz :)

devrimedia devrimedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Grafiker
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)
kadinmi.com analiz yaptım site smilatöründe türkçe karakter problemi gözlemledim onun dışında her web masterin mutlaka kullanması gereken bir çok sorgu sitenize entegre edilmiş. Böyle bir hizmetiniz için teşekkür ederim ayrıca mobil olması ayrı bi güzel :)
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

Wp Kurulum♥Wp Optimize♥Wp Seo Çalışması♥Wp Tema Kurulum♥Android Webview Uygulama♥Grafik Tasarım
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al