wmaraci reklam

1000 TL'ye kadar telefon almayı düşünüyorum önerisi olan ?

44 Mesajlar 12.157 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ferhatbatbay ferhatbatbay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)
öncelikle samsung ları kesinlikle önermem androidleri aşırı derecede yavaş ve kasıyor çoğu telefonunun htc kullanıcısı olarak htc yi önerebilirim ayriyeten General Mobile Discovery duymuştum çok iyi bir telefon diyorlar Casper Via A6108'ın özellikleride fena değil.

wmaraci
reklam

saltuntas saltuntas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)
f/p ürünü olarak şu an gm discovery iyi bir ürün.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Daha önce telefon toptancılığı yapmış biri olarak general mobile markasını kesinlikle önermiyorum . GM bütün telefonları 3. sınıf çin malı ürünler kalkıp 600 700 lira o telefonlara vermek akıl kârı değil . Sadece ses kalitesinden bile anlayabilirsiniz kulak tırmalar , bütün donanımları çabuk arıza yapar çünkü gerçekten kalitesiz parçalar kullanılarak yapılır. 50 60 liralık çin malı telefonlar ile aynı mikrofon hoparlör tuş takımı anten yapısını kullandığını çok iyi biliyorum.

F/P ürünü olabilir ama dayanıksızdır kalitesizdir sadece kağıt üzerinde F/P ürünü denebilir.

Yeni modelleri takip etmediğimden bende çevremde arkadaşlarıma sordum ne kullanıyolar ne kadar memnunlar gibi . Xperia L kullanan 2 arkadaşım var çok memnunlar , üstelik sony en dandik telefonunda bile malzeme kalitesinden ödün vermez 5. sınıf parçalar kullanmaz için rahat eder.

Bende ortalama aynı bütçe ile bişeyler bakıyorum henüz aklıma yatan bişey bulamadım . LG nexus 4 en iyi seçenek gibi duruyor ya da samsung s3 . Xperia L den bi gömlek üst sınıflar sonuçta

• Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Daha önce telefon toptancılığı yapmış biri olarak general mobile markasını kesinlikle önermiyorum . GM bütün telefonları 3. sınıf çin malı ürünler kalkıp 600 700 lira o telefonlara vermek akıl kârı değil . Sadece ses kalitesinden bile anlayabilirsiniz kulak tırmalar , bütün donanımları çabuk arıza yapar çünkü gerçekten kalitesiz parçalar kullanılarak yapılır. 50 60 liralık çin malı telefonlar ile aynı mikrofon hoparlör tuş takımı anten yapısını kullandığını çok iyi biliyorum.

F/P ürünü olabilir ama dayanıksızdır kalitesizdir sadece kağıt üzerinde F/P ürünü denebilir.

Yeni modelleri takip etmediğimden bende çevremde arkadaşlarıma sordum ne kullanıyolar ne kadar memnunlar gibi . Xperia L kullanan 2 arkadaşım var çok memnunlar , üstelik sony en dandik telefonunda bile malzeme kalitesinden ödün vermez 5. sınıf parçalar kullanmaz için rahat eder.

Bende ortalama aynı bütçe ile bişeyler bakıyorum henüz aklıma yatan bişey bulamadım . LG nexus 4 en iyi seçenek gibi duruyor ya da samsung s3 . Xperia L den bi gömlek üst sınıflar sonuçta

general mobile kalite konusunda bilgi verdiğiniz için teşekkürler.
öneri olarak nexus 4'te tercih edilebilir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

cotroux cotroux WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 14 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Herkese teşekkürler. General Mobile'a güvenemiyorum valla hiç :D Nexus 4 ucuzlamış. Ben baktığımda 1200 TL'ydi. 5c ile 5s'in çıkmasını da bekliyorum. Diğerlerini ucuzlatsın az :D Xperia L ile Nexus 4 arasında kaldım. Google'ın telefonu olması ilgimi çekiyor. Şuan Nexus 4 daha iyi geldi :)
m2oyna

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)

cotroux adlı üyeden alıntı

Herkese teşekkürler. General Mobile'a güvenemiyorum valla hiç :D Nexus 4 ucuzlamış. Ben baktığımda 1200 TL'ydi. 5c ile 5s'in çıkmasını da bekliyorum. Diğerlerini ucuzlatsın az :D Xperia L ile Nexus 4 arasında kaldım. Google'ın telefonu olması ilgimi çekiyor. Şuan Nexus 4 daha iyi geldi :)

Xperia L'yi inceleme şansım oldu güzel cihaz fakat ekran çözünürlüğü pek hoşuma gitmedi :D

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Biraz daha biriktirip Galaxy S4 veya S3 alabilirsin. ;)

mustafakoc mustafakoc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web-Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 6 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Nexus al iyidir :)

kocmustafa.net | twitter: mustafakocc

m2oyna m2oyna turkiyesifa.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 28 / 59
  • Ticaret 0, (%0)
kesinlikle Nexus 4 :) hem saf android hem de gayet yeterli bir donanıma sahip

Yunusemre Yunusemre Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1548
  • Beğeniler 963 / 278
  • Ticaret 97, (%100)
General mobile discovery, emin ol harika bir telefon s3 özelliğinde hemen hemen.
Fiyatıda 600TL.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al