wmaraci reklam

Doğubank telefon fiyatları?

25 Mesajlar 17.591 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

• Üyelik 20.04.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)
doğbankta s4 satıryor 270 tl ye özellikleri yakın birebir diyorlar alayım mı replika kullananlar var mı nasıldır acaba benim için fotograf çok önemli değil internete girsin andorid olsun wife çeksin yeter vede ram ne kadar

wmaraci
reklam

Picef Picef Doğru Bilgi Kutsaldır Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 5 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Bire bir olsaydı orjinali olurdu değil mi? Demek ki farklılıkları var. Dokunmatiğinden hayır beklemeyin.

Doğru Bilgi Kutsaldır

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Dokunmatik ve görüntü iş yapmaz. Kamera zaten cacık.Ayrıca çok yavaş telefon gittim birebir baktım orjinaliyle alakası yok. Menüde geçiş yaparken bile kastığını hissediyorsun.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

• Üyelik 20.04.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)
onu bende biliyorum oyun oynamayacağım uygulama sadece 270 tl s4 alamayız zaten bu gün gittim doğubanka 270 var 320 var ben hangisi hada iyidir diye soruyorum bide kayıt varmıdır
bu paraya 1 gb ram 1.2 gz işlemci olur şurdan biliyorum moto g fiyatı 199$ 400 tl motorola veriyor ama buraya gelince 750 tl oluyor onun için düşünmüyorum disocvory almayı düünüyorumda ona wifi çekmiyormuş yok direk discovery alıırım

Ek Olarak:

Mertcan adlı üyeden alıntı

Dokunmatik ve görüntü iş yapmaz. Kamera zaten cacık.Ayrıca çok yavaş telefon gittim birebir baktım orjinaliyle alakası yok. Menüde geçiş yaparken bile kastığını hissediyorsun.

ben bugun gittim sen ne zaman gititin kardeş önceki gittiğimde s4 modeline 500 tl diyorlardı

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

LeventPOLAT LeventPOLAT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad L** P**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 161 / 20
  • Ticaret 9, (%78)
Doğubank'dan almayın hocam önermem adam gibi telefon bulmanız zor birde 270 TL'ye en az 350 lira'dan başlıyor iyi replikalar MTK6589 işlemcili 2gb ram , 16gb dahili hafızalı s4 var 400 tl

• Üyelik 20.04.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)

Kanser34 adlı üyeden alıntı

Doğubank'dan almayın hocam önermem adam gibi telefon bulmanız zor birde 270 TL'ye en az 350 lira'dan başlıyor iyi replikalar MTK6589 işlemcili 2gb ram , 16gb dahili hafızalı s4 var 400 tl

400 tl de gördüm doğubank ta 700 kadar telefon arıyorum mtk6589 olduğunu nasıl anlayacağım peki 400 tl replika 270 ise eğer anlamanın bir yolu var mı wifi var mı yani çekiyor mu kayıtlı mı?discovery düşünüyorum ama o da çin malı vatan compiterda yazıyor ayrıca wifi çekmiyormuş diyorlar
LeventPOLAT

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad L** P**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 161 / 20
  • Ticaret 9, (%78)

weborgencisi adlı üyeden alıntı

400 tl de gördüm doğubank ta 700 kadar telefon arıyorum mtk6589 olduğunu nasıl anlayacağım peki 400 tl replika 270 ise eğer anlamanın bir yolu var mı wifi var mı yani çekiyor mu kayıtlı mı?discovery düşünüyorum ama o da çin malı vatan compiterda yazıyor ayrıca wifi çekmiyormuş diyorlar

Antutu test programıyla öğrenebilirsin hocam . Discovery al rahat et :)

• Üyelik 20.04.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)

Antutu test programıyla öğrenebilirsin hocam . Discovery al rahat et :)

bende öyle düşünüyor discovery şarj soketi kırılıyormuş çok ince telefon bide antutu hackliyorlarmış doğru mu

• Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad L** P**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 161 / 20
  • Ticaret 9, (%78)

weborgencisi adlı üyeden alıntı

bende öyle düşünüyor discovery şarj soketi kırılıyormuş çok ince telefon bide antutu hackliyorlarmış doğru mu

Evet antutu hackliyorlar fakat birçok adı duyulmamış programlar var onlarlada bakabilirsin , Ben discovery kullandım 3 ay boyunca hiçbir bozulma şarj soketi kırılma durumu olmadı , Okadar işlem yapmama rağmen hiç kasmıyordu bile , gta vice city' oyununu 0 kasmadan oynuyordum . Nakit ihtiyacım için sattım keşke satmasaydım :)

• Üyelik 20.04.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)

Evet antutu hackliyorlar fakat birçok adı duyulmamış programlar var onlarlada bakabilirsin , Ben discovery kullandım 3 ay boyunca hiçbir bozulma şarj soketi kırılma durumu olmadı , Okadar işlem yapmama rağmen hiç kasmıyordu bile , gta vice city' oyununu 0 kasmadan oynuyordum . Nakit ihtiyacım için sattım keşke satmasaydım :)

yarın bir daha gidip bakarım telefoncuda denerim 2 gb ram varsa alırım 400 tl ye yoksa discovery alırım
LeventPOLAT

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al