wmaraci reklam

General Mobile Almayın Aldırtmayın

19 Mesajlar 3.003 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ogzhnbaygul ogzhnbaygul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 31 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
Evet arkadaşlar yanlış duymadınız almayın hemde aldırtmayın. Yaklaşık 2 yıllık Gm kullanıcısıyım telefon iyi kötü idare ediyordu pazar günü telefon şarj olurken ekran kendiliğinden çatladı bugün yani salı günü Mecidiyeköy deki servisine gittim 1 saat boyunca dil döktüm adamlara ama siz kırmışsınız diye muamele yapıyorlar dedim nereden anladınız telefonun kasası yamuk dedikler(2sn bakmayla anladı oradaki görevli) orada en az 4 kişiye sordum adamlar aldı inceledi kesinlikle bir yamukluk yok dedi. Müdürle konuştum oda olmaz dedi birde konuşurken adamı tersliyorlar orası da ayrı bir dert. İşte bu arada bir sürü olay oldu herkese böyle davranıyorlar olanları yazayım.
""
Adam telefonunu getirdi servise verdi 1 saat bekledi sonra adama mesaj geldi telefonunuz yapıldı diye (sizin telefon numaranızı alıyorlar işlem hallolunca mesaj yolluyorlar) adam patronunu aradı 5 dk ya geliyorum patron dedi gitti bankoya adamlar telefonu 30 dk sonra anca teslim ettiler adam zorlamasa onuda vermeyecekler. Neredeyse adam bunları dövecekti.

""
Çoğu kişi telefonunda aynı problemle geliyor örneğin gm 4g de tuş problemi var ilk önce telefonu alıyorlar 2 saat sonra abartmak için demiyorum gerçekten 2 saat sonra parça elimizde yok diyorlar adamları geri gönderiyorlar.

""
Bir kişi telefon almış ve ekranında problem çıkmış. Servise getirdi cihaz daha hiç açılmamış fakat servis telefonun daha önceden açıldığını söylüyor. Zaten cihaz daha yeni alınmış ne ara tamire göndersin adam.

""
Serviste ki görevliler çok ilgisiz ve bir şey olduğu zaman hemen müşteriye bağırıp resmen azarlıyorlar.

""
Birçok kişiyle konuştum kimse servisten memnun değil herkes bir daha gm almam diye kesin olarak bir yargıya varmışlar.

""
Çözülen sorunlar sürekli tekrar ediyor. Para aldıkları garanti dışı kalmış cihazlarda dahil. Oradaki müşteriler ile bizzat konuştum.

İşte görüşlerim ve birebir gözlemledikleri ne bir fazla ne bir eksik. Gerisine siz karar verin.
burakisci UNKEF AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Serkan Serkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 129 / 339
  • Ticaret 13, (%85)
Bende de aylardır kulaklıksız konuşulmuyor. Az daha para verip iPhone alsaydım keşke diye dövünüp duruyorum. Erinmezsem uygun fiyatlı bi iPhone alacağım artık.

• Üyelik 06.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 31 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
Serkan normalde gm5+ alacaktım yanımda 1000tl para götürdüm müdüre dedim telefonu yaparsanız yeni telefon alacağım ama adamlar anlamıyor sonra biraz bekleyip orada diğer telefon sahipleri ile konuşunca gerçekten bu cihazı almanın kötü bir karar olduğuna vardım.

Serkan Serkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 129 / 339
  • Ticaret 13, (%85)
Ben bir de anneme de almıştım onda da Wifi bozuk. Telefonu da götüremiyorum çok eski numaraları var bişey olur diye. 2 telefon parasını çöpe atmışım resmen.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

komedyatube komedyatube ig: @coksevimliler Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 186 / 235
  • Ticaret 28, (%100)
Öncelikle geçmiş olsun ama bu kadar iddaalı bir başlığın anlamı yok bence. Ben 3 senedir kullanıyorum. Fiyat performans açısından bakıyorum gayet güzel. Türkiyenin hiçbir yerinde 1 saatte teknik servis yapan bir firma yok bu da ayrıca güzel. Ha gelelim sadede haklısınız biraz alt sınıf bir telefon ama fiyatı da alt sınıf. Öyle tamamen b.k atmak hoş olmaz.

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Tam 4 yıl önce demiştim, devam ettiler kullanmaya devam edin devam.

• Üyelik 06.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 31 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
komedyatube eskiden öyleydi şimdi gidin bir bakın servise 60 dk değil tuş değiştirmeye 3 saat bekledi adam bugün şahit oldum buna bugün.

komedyatube komedyatube ig: @coksevimliler Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 186 / 235
  • Ticaret 28, (%100)

ogzhnbaygul adlı üyeden alıntı

komedyatube eskiden öyleydi şimdi gidin bir bakın servise 60 dk değil tuş değiştirmeye 3 saat bekledi adam bugün şahit oldum buna bugün.

Onu bilmiyorum hocam 6 aydır falan gitmedim. Şikayet edilecek bir mecra yok mu ki

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
bu fiyatta daha iyi bir performans sunabilecek şirket varmı ? durduk yere çatladı demişsiniz arka cebizde taşımış olabilirsiniz yada cebleriniz dar olabilir yada yere duşurmuş olabilirsiniz yada şarjda takılı iken başka birisi yere duşurmuştur. bu suçlama kesinlikle doğru değildir.

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
General Mobile kullandım ancak pek problem yaşamadım. Sizin sıkıntınız bireysel sıkıntılar bu sorunların çözümü içinde General Mobile'a ingilizce bir mail atarak sıkıntınızı dile getirirseniz belki teknik servis hakkında gerekeni yapacaklardır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al