wmaraci reklam

Hangi Akıllı Telefon Markasını Tercih Ediyorsunuz?

20 Mesajlar 2.551 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cooper cooper Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 03.12.2017
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Müh. öğrencisi
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad E** F**
    • Mesajlar 531
    • Beğeniler 225 / 254
    • Ticaret 5, (%100)
    Apple tabiki;

Alırken pahalı ama, satarken değeri düşmüyor çok fazla.
    Performans daima üst seviyede. Düşük donanımla yüksek performans. Aynı donanımdaki diğer tüm işletim sistemli cihazlar iOS'tan daha yavaş çalışıyor.

wmaraci
    reklam

Litel3rus Litel3rus Just Need Time Kullanıcı
    • Üyelik 23.06.2018
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek SMM Paneli
    • Konum Kayseri
    • Ad Soyad A** D**
    • Mesajlar 19
    • Beğeniler 1 / 4
    • Ticaret 0, (%0)
    Bu sorumu Teknoloji Xiaomi'nin Elinde :D

nettesmm.com

Paratic Paratic WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 22.12.2017
    • Yaş/Cinsiyet 40 / E
    • Meslek Yazılım Mühendisi
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad İ** T**
    • Mesajlar 347
    • Beğeniler 52 / 163
    • Ticaret 0, (%0)
    iphone ilk çıktığında aldım ve kaç yıl oldu bilmiyorum ama X'e kadar hiç değiştirmedim. Hatta ne zaman yeni modeli çıksa eskisini aile bireylerine hediye edip yenisini aldım. Ancak bu koşullar ve şartlar altında üzülerek ve hatta ne yapacağını bilmeyerek söylemeliyim ki sanırım x son iphone'um....

SezerGoc SezerGoc WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 09.08.2018
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Çanakkale
    • Ad Soyad S** G**
    • Mesajlar 37
    • Beğeniler 6 / 13
    • Ticaret 0, (%0)
    Apple kullanmıyorum ancak android tecrübelerimden sonra alacağım ilk telefon apple. Android evet daha özgür ama derdi bitmiyor arkadaş. Sony Xperia Z3 kullanıyorum, aldığım zamandan sonra ilk bir kaç ay içerisinde kendinden nefret ettirmeyi başardı.

Telefon hiç kasmadı, halen kasmıyor ancak aldıktan sonra bir güncelleme geldi, o şahane sesini kaybetti telefon(1). Yolda yürürken cebinizde çalıyor ama duymuyorsunuz. Sonra bir güncelleme daha geldi telefon cayır cayır ısınmaya başladı(2-Garantinin çözdüğü tek sorun). Bir güncelleme daha geldi, stamina modunda değişiklik yapılmış, 2 gün boyunca şarzı giden telefon günde 2 kez şarz edilmeye başlandı(3). Bir daha güncellendi, kameralar karıncalı çekmeye başladı, 21mp arka kamera eğer çok iyi ışık olmazsa asla net çekmiyor, ön kamera hiçbir şekilde net çekmiyor(4). Bir güncelleme geldi kulaklık girişi çalışmamaya başladı(5). PlayStore üzerinden bir uygulamayla çözülüyor ama ya kulaklığı takıp sadece müzik dinleyeceksiniz, ya uygulamadan kulaklık girişini kapatıp hoparlörden dinleyeceksiniz. Bütün fonksiyonlar aynı anda çalışmıyor. Bu beş sorundan defalarca servise gönderdim, onarıldı diyerek gönderdikleri halde sanki telefona hiç dokunmamışlar gibi geri geldi. Onarılan hiç bir şey yoktu yani. İade, değişim yoluna gideyim diye Sony'i aradım. Telefon servise gidecek, iade/değişim kararını servis verecek bu kararı biz vermiyoruz dediler. İyi dedim servisi aradım. İade/değişim kararını Sony veriyor bizlik bir şey yok abi dediler. THH'ye gidecektim lakin fatura benim adıma değildi, fatura sahibi de başka bir şehirdeydi derken garanti bitti. Neyse dedim kader kısmet. Öyle kabullenip kullandım telefonu. Zaten fotoğraf çekmeyi seven biri değilim, çekmiyorum. Kulaklık takıp şarkı da dinlemiyorum. Bataryayı kendim orjinalini bularak değiştirdim. Alarmı ve çağrıları duymadığım için müzdariptim ama yapacak bir şey yok devam ettim kullanmaya. 1 hafta kadar önce şarjda ani düşüşler/yükselişler olmaya başladı. 3-4 gün devam etti. Cuma günü öğleden sonra da kapandı, şarja takıyorum, şarj ledleri yanıyor ancak batarya şarj olmuyor. Hala kapalı yarın yaptıracağım. Bir daha Sony ürünlerine tövbe. Her ne olursa olsun, isterse o ürünü dünyada en iyi Sony yapsın yine almam. Tavsiye de etmiyorum. Apple her güncellemede telefonu yavaşlatıyor diye haber çıkarmışlardı, Sony her güncellemede telefonu yavaşlatmaktanda öte servislik ediyor.

2014 veya 2015 yılında almıştım Z3'ü. İlk çıktığında falan. IPhone6 ile aynı zamanda çıkmıştı. Evdekilerden biliyorum şarjı az gidiyor diye almamıştım iphone'u. Yıllar oldu, iphone5'ten bu yana evde apple ürünleri kullanılır henüz 1 kez bile servise gitmedi telefonlar. Sony kullanmayın, kullandırtmayın.

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

sworks sworks WordPress Kullanıcı
    • Üyelik 28.02.2018
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Freelancer
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad A** K**
    • Mesajlar 3292
    • Beğeniler 1797 / 1799
    • Ticaret 20, (%100)
    Çok açık ara ilk tercihim Iphone. Android'in kat etmesi gereken o kadar çok yol varki...

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 06.05.2018
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek İçerik üreticisi
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad S** G**
    • Mesajlar 567
    • Beğeniler 178 / 341
    • Ticaret 1, (%100)
    Daha önce çok kez android olarak Samsung HTC gibi markalar kullandım fakat iPhone aldıktan sonra artık kesinlikle iPhone dışında bir akıllı telefon kullanmam diyorum. Güvenlik, kararlılık, hız, kullanıcı memnuniyeti ve tasarım açısından iPhone her zaman tercihim olacaktır.

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
    • Üyelik 24.09.2016
    • Yaş/Cinsiyet - /
    • Meslek
    • Mesajlar 1016
    • Beğeniler 380 / 381
    • Ticaret 5, (%100)
    İphone,lg,sony,xiaomi,meizu kullandım. Şuan farklı bir tel alayım dedim hiç araştırmadan gittim asus zoom s aldım. Araştırarak almış olduğum telefonlardan daha iyi performans veriyor 😁 Şarj konusunda muhteşem bir telefon ayrıca kamerada aynı şekilde. Şuan gayet memnunum. Sarj ve fotograf çekmeyi sevenler var ise tavsiye ederun

Dursun05 Dursun05 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 22.07.2016
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Türkçe-İngilizce Çevirmen
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad D** S**
    • Mesajlar 385
    • Beğeniler 95 / 96
    • Ticaret 8, (%75)
    Lenovo da Meizu da yok listede.

FARKHOSTiNG FARKHOSTiNG www.farkhosting.com Kullanıcı
    • Üyelik 12.06.2015
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Hosting
    • Konum Adana
    • Ad Soyad M** D**
    • Mesajlar 417
    • Beğeniler 127 / 130
    • Ticaret 3, (%100)
    Samsung' tan başka kullanamıyorum :D

bd bd WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 26.10.2010
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek 2
    • Konum Manisa
    • Ad Soyad B** D**
    • Mesajlar 4926
    • Beğeniler 784 / 3953
    • Ticaret 18, (%100)
    Samsung'dan vazgeçemiyorum valla :)
    Ahmet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al