wmaraci reklam

Hangi Akıllı Telefonu Kullanıyorsunuz?

46 Mesajlar 5.319 Okunma
wmaraci reklam

brown brown WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 28.10.2013
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad H** E**
    • Mesajlar 1748
    • Beğeniler 385 / 385
    • Ticaret 27, (%96)

marcelino adlı üyeden alıntı

DealExtreme'de Mi3 satılıyordu yanlış değilsem. Nasıl getirteceğimi bilsem ben de getirteceğim.

Hocam normal kargoyla alıyorsunuz. Ancak her satıcı yurtu dışına yollamıyor. Yollayan birini bulursunuz ardından vergisini ödeyip açtırırsınız.

wmaraci
    reklam

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 25.10.2014
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek üniversite öğrencisi
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad Y** K**
    • Mesajlar 963
    • Beğeniler 33 / 285
    • Ticaret 11, (%100)
    ben küçük telefonları çok seven biriyim.

lg l3 e405

yurtdışındayken almıştım. türkiyede kullanamıyorum(gelir gelmez 1 ay içinde kayıt ettirmek gerekiyormuş. kayıt masrafı 150tl olunca öyle kaldı. yurt dışında kullanıyorum sadece).türkiyede 350 liradan başlıyordu. orda 200tl ye almıştım.dokunmatik ekranlı,ufak ve şarjı çok iyi gidiyor.kamerası çok kaliteli değil ama idarede ediyor. işlemcisi biraz kötü olduğu ve android 2.3 olduğu için çok iyi oyunları oynamak mümkün değil. genel olarak iyi.

blackberry 9790

1 ay önce teknosa outlet(kutusu açılmış,arkasında ve yanında yarım santimlik çizik olan) ürünlerinden blackberry 9790 170tl civarı aldım.

telefon eski 2011 sonu çıkmış. o sorun değil ama şarjı çok hızlı bitiyor ve nedense bataryası anormal şekilde ısınıyor. sardeğeri biraz yüksek ve içine bir türlü appworld yükleyemediğim için uygulama felan indiremiyorum.tuşlarına alışmak biraz zor.parmakları çok kalın olanlar kullanması zor olur.

güzel tarafı lgden daha kaliteli olması. ekranı daha net,flaşı var. kendi hafızası 6gb, ve avuç içinde kaybolacak kadar küçük. ekranı dokunmatik ve teknik olarak lgden daha fazla özelliğe sahip.

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
    • Üyelik 17.09.2013
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Grafik Tasarımcı
    • Konum Konya
    • Ad Soyad U** G**
    • Mesajlar 532
    • Beğeniler 127 / 127
    • Ticaret 10, (%100)
    Merhabalar,
    2 Seçenek işaretleme hakkımız olmadığı için sadece note4'ü işaretledim iphone 6 plus uzay girisi ve note4 kullanıyorum.

Android'den hiç bir zaman vazgeçmem fakat ios denilen illete aşığım o yüzden iki telefonumuda sistemlerinin amiral gemileri olarak bilinen marka ve modellerden tercih ettim. xPeria z3 alacaktım fakat ekran büyüklüğü ve kaleminin olması note4'de beni cezbetmişti ki, note edge çıktı şimdi gözümü ona diktim bakalım :))

Uğur Gündüz Tasarım

SosyalAbi SosyalAbi WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 12.08.2014
    • Yaş/Cinsiyet 22 / E
    • Meslek Webmaster
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad O** G**
    • Mesajlar 571
    • Beğeniler 193 / 143
    • Ticaret 46, (%100)
    iPhone6 varken :D

wmaraci

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
    • Üyelik 11.06.2014
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad A** A**
    • Mesajlar 1269
    • Beğeniler 173 / 271
    • Ticaret 13, (%100)
    Samsung Galaxy Ace

Responsive Responsive Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 19.07.2015
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek işsiz
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad E** A**
    • Mesajlar 110
    • Beğeniler 86 / 53
    • Ticaret 0, (%0)
    sözde üst seviye iphone, samsung kullanan insanları anlamıyorum. saçma sapan bir telefona sırf gösteriş için 2.000-3.000TL vermek çok ilginç bir durum. İşimi görmesi için 450TL'ya Zenfone 4 almıştım. 1 yıl kadar oldu memnunum hiçbir sıkıntısı yok.
    anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

SosyalAbi SosyalAbi WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 12.08.2014
    • Yaş/Cinsiyet 22 / E
    • Meslek Webmaster
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad O** G**
    • Mesajlar 571
    • Beğeniler 193 / 143
    • Ticaret 46, (%100)

Responsive adlı üyeden alıntı

iphone, samsung kullanan insanları anlamıyorum. saçma sapan bir telefona sırf gösteriş için 2.000-3.000TL vermek çok ilginç bir durum. İşimi görmesi için 450TL'ya Zenfone 4 almıştım. 1 yıl kadar oldu memnunum hiçbir sıkıntısı yok.

Saçma sapan mı :D :D 1. olarak android kadar saçma bir sistem görmedim. Mağaza virüs dolu. Telefon donar. Hayattan soğutur. iPhone 'da bunlar yok telefona virüs girme ihtimali çok çok düşük (app store'dan olmaz zaten) ayrıca iş için çok rahat, stabil, donmuyor.
    Önce bir kullanın hocam ;)

Responsive Responsive Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 19.07.2015
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek işsiz
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad E** A**
    • Mesajlar 110
    • Beğeniler 86 / 53
    • Ticaret 0, (%0)

SosyalAbi adlı üyeden alıntı

Saçma sapan mı :D :D 1. olarak android kadar saçma bir sistem görmedim. Mağaza virüs dolu. Telefon donar. Hayattan soğutur. iPhone 'da bunlar yok telefona virüs girme ihtimali çok çok düşük (app store'dan olmaz zaten) ayrıca iş için çok rahat, stabil, donmuyor.
    Önce bir kullanın hocam ;)

Android veya ios'un kalitesi umrumda değil. Ailemde iphone 5/6 kullanan çok insan var. Büyük bölümü kullandıkları telefonun özelliklerinden dahi haberdar değiller. İsmi iphone diye atlıyorlar.

En alt sınıf androidler arasında zenfone 4. Aldığımda fiyatı 450 liraydı ki o zamanlar daha yeni yeni Türkiye pazarına giriyorlardı. Bu telefona karşılık 2.200TL'lık bir telefonu kıyaslarsak, f/p açısından her türlü zenfone 4 derim. Menüye daha hızlı girip daha hızlı oyun oynatacak diye 1600TL fark ödemek bana gereksiz geliyor.

BuckBarry BuckBarry WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 06.12.2012
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad F** Ö**
    • Mesajlar 972
    • Beğeniler 34 / 164
    • Ticaret 7, (%100)
    Benimki biraz beyinsiz GM Discovery

webbil webbil WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 22.08.2013
    • Yaş/Cinsiyet 42 / K
    • Meslek Seramik Teknikeri
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad B** B**
    • Mesajlar 344
    • Beğeniler 223 / 144
    • Ticaret 4, (%100)
    ASUS ZENFONE 6 kullanıyorum (rengi kırmızı bordo gibi enfes bişi )... Şıklarda varmış ama sonra dan farkettim. Cep telefonu haricinde ufak bir bilgiSayar diyebilirim. Çok memnunum.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al