wmaraci reklam

İphone 6 Aldım :)

75 Mesajlar 10.307 Okunma
wmaraci reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

Winston adlı üyeden alıntı

1-2 ay sonra tekrar görüşelim, aynı hız ve şarj süresi devam ediyor mu bakalım :)

hocam 1800 mah mucize beklememek lazım

ProThemes adlı üyeden alıntı

Taşınabilir şarj pek ihtiyaç duymuyorum yani günlük yetiyor şarj yetmiyorsa da 15 - 20 dk şarjda bırakıp ardından çıkartıp kaldığım yerden devam ediyorum, yani taşınabilir şarjı taşımaya ne gerek var saatlerce :)

Cafelerde artık masada taşınabilir şarj aleti koyuyorlar, Menuler tablet ile sipariş veriyorsun teknoloji kolay hala geliyor :)

+ Kız tanışmak için telefon almadım :D

her cafede olmuyo olsa , bide telefonu kast etmedim taşınabilir sarj kast etmiştim :D telefon herkeste var , ama şarj, baktın priz başına gidiyor hemmen tanışma bahanesi

cankc adlı üyeden alıntı

Hocam hayırlı olsun hevesinizi kırmak istemem ama o kırılmaz ekrana çok güvenmeyin ben taktım telefon note 3 ümüm düşüğü yükseklikten daha alçak yerden düşmesine rağmen kırılmaz ekranda çizik yok.Ama asıl ekran çok temiz çatladı.Umarım sizinde başınıza gelmez.İyi günlerde kullanın :)

hocam maalesef öyle çok dayanıklı değil iphone 7 de aşılacağı söyleniyorda , iphone 6 içinde aynı şeyi söylemişlerdi

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)

Teşekkür ederim :)

Ek Olarak:

cankc adlı üyeden alıntı

Hocam hayırlı olsun hevesinizi kırmak istemem ama o kırılmaz ekrana çok güvenmeyin ben taktım telefon note 3 ümüm düşüğü yükseklikten daha alçak yerden düşmesine rağmen kırılmaz ekranda çizik yok.Ama asıl ekran çok temiz çatladı.Umarım sizinde başınıza gelmez.İyi günlerde kullanın :)

O konuda bende çok takıntılıyım güvenemiyorum pek 25 TL değerinde takılı 70 - 80 TL civarında camlar var onları taktırmayı düşünüyorum riski azaltır en azından

Kırılmaz camlar %80 25 TL olanlar takıyor ondan kırılabiliyor millet 90 - 100 TL vermiyor ki kırılmaz cam için :)

www.osmanlidavetiyeci.com

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

Teşekkür ederim :)

Ek Olarak:

O konuda bende çok takıntılıyım güvenemiyorum pek 25 TL değerinde takılı 70 - 80 TL civarında camlar var onları taktırmayı düşünüyorum riski azaltır en azından

Kırılmaz camlar %80 25 TL olanlar takıyor ondan kırılabiliyor millet 90 - 100 TL vermiyor ki kırılmaz cam için :)

yıllarca farklı telefonlar kullandım elimde sony vardı en son yıllarca kullandım 4 yada 5 yıl olmuştur 500 den fazla düşünmüşümdür suya, kara , yere, bazen fırlattığımda düştüğü oldu :D fakat hala ekranında çizik bile yok
ntka

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

her cafede olmuyo olsa , bide telefonu kast etmedim taşınabilir sarj kast etmiştim :D telefon herkeste var , ama şarj, baktın priz başına gidiyor hemmen tanışma bahanesi

İlginç :D denemek lazım

Ek Olarak:

yıllarca farklı telefonlar kullandım elimde sony vardı en son yıllarca kullandım 4 yada 5 yıl olmuştur 500 den fazla düşünmüşümdür suya, kara , yere, bazen fırlattığımda düştüğü oldu :D fakat hala ekranında çizik bile yok

SONY sırf suyun içinde fotoğraf çekinmek için ayrı bir tane almak istiyorum kamerası çok iyi ve su geçirmiyor :D

Geçen yazın adam havuza girmiş sony telefonla whatsapp'da takılıyor cebine koyuyor birşey olmuyor telefona :)

wmaraci

Coldcraftings Coldcraftings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek C# , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 16 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Hayırlı olsun.Powerbank olmasa bile şarj aletini yanından ayırmasan iyi olur :)

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

İlginç :D denemek lazım

Ek Olarak:

SONY sırf suyun içinde fotoğraf çekinmek için ayrı bir tane almak istiyorum kamerası çok iyi ve su geçirmiyor :D

Geçen yazın adam havuza girmiş sony telefonla whatsapp'da takılıyor cebine koyuyor birşey olmuyor telefona :)

Açıkçası ben sonynin eğer doğru ise z5 ultra adlı telefonunu bekliyorum, piyasadaki çoğu telefonsony kamera yapısını kullanıyor, sağlamlık ve pil ömrü bence efsane

cankc cankc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Kırılmaz ekrana 80 TL vermek yerine sağlam bir slikon kılıf alın bence daha iyi olur.Bazı kılıflarda ekran yüksekliğine pay veriyor.Böylelikte düşse bile daha az riskli oluyor.

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2760
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Sony Xperia ™ candır gerisi heyecandır :-)
AlperenAtasever

kişi bu mesajı beğendi.

seditio.com.tr - dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 25 tl bakiye hediye

• Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)

Coldcraftings adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun.Powerbank olmasa bile şarj aletini yanından ayırmasan iyi olur :)

Aynen öyle : Şarj aleti hassas davranmam gerekiyormuş çevremde çok şikayetçi olanlar var kablosu hassas bozulabiliyor hemen

Ek Olarak:

Açıkçası ben sonynin eğer doğru ise z5 ultra adlı telefonunu bekliyorum, piyasadaki çoğu telefonsony kamera yapısını kullanıyor, sağlamlık ve pil ömrü bence efsane

Evet efsanede kasasını pek beğenmiyorum :D güzel yapsa alınabilir

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
hayırlı olsun bende geçenlerde iphone 6 plus aldım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al