wmaraci reklam

iphone ve samsung sustu nokia dünyaya Nokia Lumia 920 ile bir kez daha biz buradayız dedi

19 Mesajlar 3.670 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

nasozby nasozby WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek BilMüh
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 5 / 78
  • Ticaret 12, (%100)

fatihcan adlı üyeden alıntı

symbian işletim sistemini ile alakalı yorumunuza sonuna kadar katılıyorum hocam.

Zaten o yorumdan farklı bir yorumda bulunamaz kimse.
Windows falan kurtaramaz Nokia'yı. Windows'un mobil sistemleri salladığı yok.
Ama tükürdüğünü yalamadan yapılabilecek en mantıklı seçim yinede.

wmaraci
reklam

fatihcan fatihcan www.ktubotekulubu.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 212 / 75
  • Ticaret 2, (%100)

nasozby adlı üyeden alıntı

Zaten o yorumdan farklı bir yorumda bulunamaz kimse.
Windows falan kurtaramaz Nokia'yı. Windows'un mobil sistemleri salladığı yok.
Ama tükürdüğünü yalamadan yapılabilecek en mantıklı seçim yinede.

Dediğiniz çok doğru gidipte nokia yeni bir işletim sistemi yapacak hali yok heralde yapsada tutulmayacağı belli :)
GsliKahraman

kişi bu mesajı beğendi.

hasbaly hasbaly Öğrenmek için uğraşıyor.. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 113 / 80
  • Ticaret 3, (%100)
Arkasında Google olsun bak nasıl tutulur yapacağı işletim sistemi ama adamların öyle bir destekleri yok malesef.
GsliKahraman

kişi bu mesajı beğendi.

GsliKahraman GsliKahraman Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci :)
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 761 / 199
  • Ticaret 2, (%100)

Olabilir aslında :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

W1L3D4 W1L3D4 İşsizi İşsizin İşsassız.. Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)

fatihcan adlı üyeden alıntı

Dediğiniz çok doğru gidipte nokia yeni bir işletim sistemi yapacak hali yok heralde yapsada tutulmayacağı belli :)

sen samsung kullan gör c6 c7 kullansana bi ? mail takip edebiliyorum program ile konum belirtiyorum telefonlara otomatik mesaj gidiyor motosiklet yarışları oluyor hd kalitesinde yarışları cekiyorum internete 3g ile en hızlı şekilde yükleme yapıyorum telefonu model olarak heryerde kullanıyorum girmeme gibi lüksü yok özel symbian tabanlı program yazdırdık hosting sattıgım müşterilerimle özel olarak ilgilenebiliyorum samsungde sen ne yapıyosun ? abuk subuk program indirmek telefonun güzel oldugu anlamına gelmez nokianın ne işe yaradıgını anlamamışsın senin telefonla benim c6 yı allah aşkına yan yana koyalım bakalım hangi telefon daha fazla işe yarıyor

bu konuda ciddiyim getir o android telefonunu c6 ile yan yana koyucaz webmaster icin gercekten işe yarıyormu yaramıyormu başa baş karşılaştırıcaz.

c6 600 tllik telefon bana samsungdan 600 tllik telefonu getir yada htc fark etmez karşılaştırmaya hazırım sonrada wm üyeleriyle nasıl telefon oluyormuş paylaşırız ;)

ben windows server kullanıcısıyım bildim bileli apache 'ye laf ediyormuyum her telefonun kendine has özelligi vardır sen nokianın c6 c7 modellerinde yapılabilinen özelliklerini keşif etmiyor nokia şöle böle diyosan sorun sende adamım.

• Üyelik 29.04.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)
Her zaman bir ön yargılı yaklaşım var.Bana göre Windows 8 işletim sistemli telefonlar gayet iyi .Şuanda kullandığın telefon iyi olabilir fakat bu diğerlerinin-işletim sistemi- kötü olduğu anlamına gelmez.Nokia'nın son bir hakkı kaldı.Çıkardığı Lumia akıllı telefonlar tutmazsa sonu gelebilir fakat ben tutacağını düşünüyorum.

fatihcan fatihcan www.ktubotekulubu.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 212 / 75
  • Ticaret 2, (%100)

W1L3D4 adlı üyeden alıntı

sen samsung kullan gör c6 c7 kullansana bi ? mail takip edebiliyorum program ile konum belirtiyorum telefonlara otomatik mesaj gidiyor motosiklet yarışları oluyor hd kalitesinde yarışları cekiyorum internete 3g ile en hızlı şekilde yükleme yapıyorum telefonu model olarak heryerde kullanıyorum girmeme gibi lüksü yok özel symbian tabanlı program yazdırdık hosting sattıgım müşterilerimle özel olarak ilgilenebiliyorum samsungde sen ne yapıyosun ? abuk subuk program indirmek telefonun güzel oldugu anlamına gelmez nokianın ne işe yaradıgını anlamamışsın senin telefonla benim c6 yı allah aşkına yan yana koyalım bakalım hangi telefon daha fazla işe yarıyor

bu konuda ciddiyim getir o android telefonunu c6 ile yan yana koyucaz webmaster icin gercekten işe yarıyormu yaramıyormu başa baş karşılaştırıcaz.

c6 600 tllik telefon bana samsungdan 600 tllik telefonu getir yada htc fark etmez karşılaştırmaya hazırım sonrada wm üyeleriyle nasıl telefon oluyormuş paylaşırız ;)

ben windows server kullanıcısıyım bildim bileli apache 'ye laf ediyormuyum her telefonun kendine has özelligi vardır sen nokianın c6 c7 modellerinde yapılabilinen özelliklerini keşif etmiyor nokia şöle böle diyosan sorun sende adamım.

Hocam hayatımda Nokia dan başka telefon kullanmadım en son aldığım geçen sene Nokia C3. Hatta telefonumu kullanmıyorum bile diyebilirim bilgisayarımı hiç yanımdan ayırmam tüm görüşmelerimi bilgisayarımı kullanıyorum. Telefonumla akrabalarımla görüşüyorum sadece bilgisayar kullanmadı için. Benim yorumum sadece piyasa ile ilgili satış oranları olarak. Sonuç olarak insanlar çoğunluk olarak telefonu özelliğine bakarak değil havasına bakarak alıyor ;)

W1L3D4 W1L3D4 İşsizi İşsizin İşsassız.. Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)
Samsung Galaxy Ace 2 vardı sattım hemen gidip c6 aldım

android daha iyi dediler size yaşadıgım sorunları izah edeyim.

turbotuning adlı motosiklet sitem var telefonla video cekiom kendisi gibi cekiyordu internete toplu veri transveri yapayım diyordum hat kopup duruyordu. mailleri takip ederken tek maile girdigimde bile arada sapıtıyordu.

suan c6 da ise 2 sayfamda telefonun masaustunde 6 tane mail otomatik olarak giriş yapılmış acık. facebook.com'a cektigim videoları saniyesinde 3g ile yükletebiliyorum symbian uzmanı arkadaşım bbir program yazıverdi hosting sattıgım müşterilerimin tüm işlemlerini telefondan yapıyorum pc acmama gerek yok. sitelerin hepsini ftp dahil olmak üzere telefondan halledebiliyorum. telefonu modem yapıp saatlerce işimi görüyorum evde int yok cünkü.

hani kim ne derse desin birdaha gidip samsung alırsam... olan benim paraya oldu yarı yarıya sattım telefonu milletin aklına gidip telefonmu alınır :) şimdi ndn nokia anlamışsınızdır umarım.

Guneyy Guneyy se'öcü değilim.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 58 / 199
  • Ticaret 86, (%100)
wirelles 1 kilometre
Bu doğru mu?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al